Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lemmikloom
kuidas annate koerale ussirohtu?
 
muki 07. juuni 2005, kl 11.01
mis nipiga saate rohu antud? mu koerad küll üritavad alati välja sülitada, ükskõik kuidas ka seda anda ei üritaks.. (vorstisisse pannes süüakse vorst ilusti ära, tablett sülitatakse välja ; tablett kurku toppida siis köhib välja jnejne - tõeline tsirkus)
 
maie 07. juuni 2005, kl 11.06
tablett puruks ja hakklihaga segada
 
marin 07. juuni 2005, kl 11.17
tablett puruks ja segada kas tuunikalakonservi või pasteediga.
 
muki 07. juuni 2005, kl 11.20

väga hea et ma selle teema siia panin :D:D ma oleks elu lõpuni jäänd oma tervete tablettidega maadlema !:D

<huhh..nagu kuupealt kukkund>
 
brasu 07. juuni 2005, kl 13.07
Suurele koerale olen tabletid tavaliselt viinerite sisse peitnud.
Pisike saab ussirohtu pastana.
 
chilipi 07. juuni 2005, kl 13.12
Minu koer sööb tableti hakkliha sees ära. :) Lahtine hakkliha, kuuliks mätserdatud - üks kuul niisama, üks kuul rohuga, üks kuul niisama. Aitab see, et hakkliha kasutame trennis nämmana, seda niisama iga päev ei saa. ;) Ja kuna neelab närimata alla, siis ilmselt ei tunne mingit maitsevahet.
 
küsin ka 07. juuni 2005, kl 13.30
kui pikk aeg enne vaktsineerimist koerale ussirohtu andma peab?
nädal, 2nädalat, 10 päeva?
ei mäleta ise enam, aga varsti korraline marutaudi süst tulemas juulis...
 
. 07. juuni 2005, kl 14.00
mulle öeldi et 10 päeva enne süsti tuleb anda ussirohtu.
 
heleri 07. juuni 2005, kl 14.06
panen tableti koerale kurku ja ta neelab selle alla. pole kunagi välja sülitanud, sest teab, et pääsu ei ole:) nii et meil ei ole rohtude andmisega probleeme olnud.
 
libahunt 07. juuni 2005, kl 14.43
meie ka maadlesime tükk aega aga nüüd teen pasteedipalli,tablett tervelt sisse ja siis veeretan ilusa kuulikese,osad pallid ilma ja toimib hästi,ma pean ka suurele koerale 4 tabletti andma ja oli päris tegu ja siis ega ma niisama ei anna -ikka nagu maiust et istu jne.käsen midagi teha ka.
 
Katja 07. juuni 2005, kl 15.10
Minu elukas on nii tagasihoidliku söömaga, et pallide sees küll tablette anda ei saa, pean ikka tableti neljaks tegema ja siis kokku neli tabletti kurku ajama, tüütu.
 
blue 07. juuni 2005, kl 15.34
Lükka tablett sõrmega kurku (ikka kaugemale),hoia koonust kinni,nina ülespoole ja masseeri neelukohta.Kui "klõnks" ära käib,ei tohiks enam midagi välja tulla.
 
sheltie omanik 07. juuni 2005, kl 16.00


Olen pannud ussirohtu pasteedi sisse. Just selle pasteedi ,mida inimene sööb ,sest minu kutsudele maitseb see kohutavalt. olen tableti ära purustanud ja pasteedi sisse seganud.
Ja läheb see pasteet nagu ludinal.
 
iksike 07. juuni 2005, kl 18.35
Minu bella sööb tablette ka nii, kui panen talle selle lihtsalt suhu ja siis tõstan koonu ülespoole. ta närib tabletid kas ise ära või neelab alla. Kui tablett paha maitsega, siis annan koos vorstitükiga, aga tablettide võtmise pärast pole kunagi meil kaklusi olnud!
Ka väga suured tabletid neelab ilusti niimodi alla.
 
krantsi omanik 08. juuni 2005, kl 12.06
üritasin ka tableti purustatult poetada tema lemmik söögi sisse aga nüüd pole ta juba teist päeva seda söönud,ainult limpsis natuke,midagi muud ka pole andnud.Nüüd pean vist söögi ära viskama sest ei julge ühte sööki nii kaua pakkuda kuna võibolla pahaks läinud.Vahepeal küll tõstan külmkappi aga ikkagi.Ju ta ikka tunneb seda maitset.Ei teagi kas pean nüüd uuesti proovima.
 
blond naine 08. juuni 2005, kl 13.20
kuna mu koeral terviserike, pean talle tabletti andma 2 korda päevas. viil saia - või - paks kiht määrdepasteeti - tabletid pasteedisse. alla läheb nagu lipsti, kordagi pole porbleemi tekkinud... ussirohi läheb sama nipiga
 
tamtamtam 13. juuni 2005, kl 11.49
mina andsin oma suurele hundikutsale lihatükkide vahel... need läksid tervelt alla. nagu tavaliselt ;)

aga on ka see moodus, et lahustad vees ja siis annad söögi sisse...

või siis nii, et paned tableti keele peale ja siis kõditad kurgu alt ja see paneb koera neelatama... aga sel juhul kontrolli, ega tablett põses pole.:D

koerad on kavalad ;D
aga nad on võrratud ;)
 
.. 24. juuli 2020, kl 13.22
Kas ussirohtu tuleks anda enne või pärast sööki?
 
viimasele 24. juuli 2020, kl 17.48
ennem sööki, siis on parem omastavus, ja võõras maitse suust kadunud......
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!