Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lemmikloom
Soovitage head loomaarsti Pirital või Viimsis?
 
Imbi 09. oktoober 2007, kl 13.22
 
viimsi loomakliinik 09. oktoober 2007, kl 13.54
viimsi loomakliinik on siin piirkonnas kõige normaalsem ettevõte. neile tuleb küll aega varakult kinni panna, sest nad on väga hõuvatud.

kui tahad kohe, siis saab minna pirita väikeloomakliinikusse, asub TOP kompleksis pirital, aga sealt ei pruugi adekvaatset abi saada. muidugi oleneb, mis viga.

mu koeral oli seen nina peal, piritalt anti mingit salvi, mis absoluutselt ei mõiganud. viimsis aga tehti proovid, ning anti täpselt selle seene vastane rohi, ning koer sai terveks.
 
RT 09. oktoober 2007, kl 15.23
Viimsi kliinikus kõik väga asjalikud tohtrid!
 
k 09. oktoober 2007, kl 18.10
oh ei, mina laidan selle viimsi loomakliiniku väga maha. Minu koerale anti topelt doos rohtu. Ja kuulsin tuttavatelt, et ka nende koerale pandi seal valediagnoos ja valed rohud ja kui nad poleks õigel ajal mujale läinud, oleks loom tänaseks vikerkaare all. Ja olen veelgi halba selle kliiniku kohta kuulnud. Mina ei soovitaks seda kellegile.
 
triibuline 10. oktoober 2007, kl 10.37
viimsi kliinik ja dr kristjan
 
viimsi loomakliinik 10. oktoober 2007, kl 11.06
k,

sul lihtsalt ei vedanud, kahju küll.

aga mina pole kusagil loomakliinikutest kohanud sellist põhjalikkust ja hoolikust.
 
viimsikas 11. oktoober 2007, kl 09.41
ma elan küll viimsis aga käin kaugel Maxi loomakliinikus. ülli salk on ikka tasemel arst ja ma olen nõus ka rohkem bensiini ja raha raiskama selle nimel, et mu kallis sõber saaks öige ravi...
Pirita TOPi loomakliinikut ei soovita vihavaenlasele ka..pidin minema olude sunnil ja kaks kassipoega magama panema, see arst kes pidi süsti tegema olid alko lõhnad juures, ta ei osanud kassidele õiget doosi manustada ja õnnetud kiisupojad piinlesid ja kisasid päris kaua enne kui vikerkaare taha läxid..mul oli nii kahju nendest...kohutav elamus!
 
xxx 11. oktoober 2007, kl 23.06
Pirita top on kahtlane jah aga viimsi omas on küll väga kompetentsed ja kogenud tohtrid.
 
Villu 03. aprill 2020, kl 09.09
Viimsis Vehema tee 1 on loomakliinik Animo, see on täitsa hea koht, head arstid.
Ainult aja peab eelnevalt registreerima.
 
kurb 12. aprill 2020, kl 09.36
Keegi siin eespool soovitas Maxi Loomakliinikut Nõmmel. Sooviksin ka omalt poolt tagasiside anda selle kliiniku kohta.
Käisin oma lemmikloomadega selles kliinikus alatest sellest, kui nad veel Pääskülas olid (aastast 2010). Mulle tõesti meeldis see kliinik ja loomaarst Ülli Salk on ülivõrdes veterinaar, kelle juures meil õnnestus paar korda käia alguses.
Peale seda, kui nad Nõmmele kolisid paar aastat tagasi, hakkas nende kliinik täistuuridel tööle. Ehk siis panin tähele, et arstiaegu oli raskem saada, neil oli pidevalt väga kiire, kommunikatsioon oli aeglane, jne. Siiski jäime kliinikule lojaalseks, kuna meie loomad olid alati selles kliinikus käinud ja üldkokkuvõttes võis pakutavaga rahule jääda.
Eelmisel aastal mu koer haigestus väga raskelt. Lõppes see looma magamapanekuga. Kuid mulle jääb igaveseks see küsimärk, et kui oleks õigel ajal kindlate eriala spetsialistide poole pöördunud, kas ehk...
Leian, et Maxi kliinik on hea kliinik üldiselt, kuid väga kompleksete ja raskete haigusjuhtude korral tasuks võibolla küsida mujalt kliinikutest teist või kolmandat arvamust.Tallinnas on loomakliinikuid, kus töötab väga kitsa valdkonna spetsialiste: silmaarste, ortopeede, hematolooge, dermatolooge, neurolooge, jne.
Ise loodaksin, et loomakliinikud suunaksid ise patsiente vajadusel teistesse kliinikutesse ekspertarvamusele. Ma saan aru, et konkurendi juurde saatmine on raske, sest see on ju kaduma minev raha. Kuid enamikule inimestele on lemmikloom pereliige, millele ei saa hinnasilti panna. Ja kui arst julgeks öelda, et mõni ravijuht on liiga keerukas ja kaasata oleks vaja erinevaid spetsialiste, et minge kliinikusse X, kus töötab nt neuroloog, siis minu respekt antud kliiniku ja arsti vastu ainult tõuseks.
 
Villu Kahur 26. august 2022, kl 13.16
Loomakliinik Animo't soovitaksin, ainulthead kogemused:
https://www.animo.ee/

Viama tee 4, Viimsi 74001
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!