Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lemmikloom
Kassi kriimustused
 
Piia 20. detsember 2007, kl 20.24
Kallid kassiomanikud!
Kuidas te ravite kassi kriimustusi?
Päästsin kunagi ühe kassikese,kes oli otsustatud magama panna.Aga kuna ma sain ta juba 2 aastasena,siis ei tea ma ta lapsepõlvest miskit.Nüüd oleme hädas temaga ,mänguhoos sattub ta nii hasarti,et küünistab ja hammustab nii,et verelaga järgi.Käe peal on sellised armid juba,et ei julge isegi käsi enam taskust välja võtta.Oleme küll veepritsi kasutanud ja laksu andnud,kõva häälega riielnud,aga see kõik kuni järgmise korrani.Täitsa nõutu kohe:( ei taha ju ära ka anda teda,ikkagi armas loomake:)
 
Pipi 20. detsember 2007, kl 20.40
Mul leitud kassipojaga sama mure olnud. Lõpuks, suurest vihast, hammustasin teda kintsust tagasi! Justkui mõjus :o) Aga nüüd lihtsalt lükkan ta eemale ja kätega ei mängi.
 
mellu 20. detsember 2007, kl 20.57
Aga proovige mõne mänguasjaga mängides eemale meelitada. Kätega mängida ei tohi... Meie omale mõjub veeprits küll hästi.
 
yx 20. detsember 2007, kl 21.01
Esiteks, laksu anda ei tohi mingil juhul ja mingit kasu sellest loota pole ka.
Teiseks - kassi ei õpetata käte ja jalgadega mängima. Ja kui ka kass mänguhoos mänguhiire asemel hüppab kätte, siis tuleb mängimine kohe lõpetada. Kui ta on väga hoos, siis võib isegi nii 15minutiks teise ruumi panna.
 
Piia 20. detsember 2007, kl 21.04
Lisan veel seda ka,et asi pole mitte ainult mängimises.Mõnikord hammustab siis ka,kui ajan teda näiteks voodist maha,või lauapealt alla.Muidugi mitte koguaeg pole küüned väljas,saab ikka ilusti ka mängitud:)
 
kiisuk 20. detsember 2007, kl 23.23
täiesti õige, et kui kass hakkab kätega agressiivselt mängima, tuleb mäng kohe lõpetada, suunata ta mingi mänguasjaga eemale- viskad hiire, või mängid selle pulgaga, mil suled otsas.

Kriimustuste vastu aitab väga hästi elisabeth ardeni 8h kreem ning pidi aitama ka väga hästi joodisalv
 
kassiliisu 21. detsember 2007, kl 01.11
hästi aitavad apteegi käsimüügist gutasept jt naha deso vahendid. Apteeker oskab sulle soovitada ja rääkida. Aga neid pead kohe, pärast kriimustamist panema.
 
k 21. detsember 2007, kl 09.24
kassi küüniste all on väga palju mikroobe, sellepärast paranevad kassi kriimustused halvasti. Mina pakun, et kasuta teepuu õli, see on looduslik antiseptikum. Saadaval apteegist.
 
anne 21. detsember 2007, kl 09.46
Teepuuõli mõjub väga hästi, kui kohe pärast kriipimist panna.
 
Piia 21. detsember 2007, kl 12.46
Tänud vastajatele! Sean sammud apteegi poole:)
 
x 21. detsember 2007, kl 14.10
ei ravigi.seni on ise paranenud.
 
Triibu 21. detsember 2007, kl 20.06
seni pole ka mina ravinud. ma ei kujuta ette, milline see kriimustus olema peaks, et kohe raiksin seda. seni verd voolanud pole, kuigi verekirme on teinekord peale tekkinud küll (heh, mul vana kass kes ei viitsi eriti mängida ja sisi mõnikord ma näpin ja nügin teda nii kaua, kuni kallale vihaselt hüppab:D)

Seni 15 aasta jooksul pole ka mingit põletikku tekkinud, ja väljaskäiv kass on.
 
polla 22. detsember 2007, kl 20.12
Kass on kiskaja ja ta peab õppima end kaitsma, kasuta ehk nahkkindaid. Minu oma pures siis, kui hambad hakkasid vahetuma. Pärast rahunes.
 
Irene Lembi Eonurm 02. juuli 2019, kl 07.43
Kas haavadele mee määrimine aitab?
 
njahh 13. august 2019, kl 19.06
kanasitta ei taha määrida?
gutasept F aitab, suts peale ja ok.
mängitakse vaid mänguasjadega, kätega tehakse vaid pai ja sügatakse pea pealt ja lõua alt. kui hakkab küüsi välja ajama, siis koputad käpa peale sõrmega ja ütled konkreetse häälega, et ei tohi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!