Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lemmikloom
Vöötoravad
 
madis 21. november 2009, kl 23.39
maitea mis viga
 
ja 22. november 2009, kl 18.12
Madis vaata pisi.ee, seal müüakse pisi vöödikut:)
 
Kristo 23. november 2009, kl 16.33
Kui kellelgi on uhiuusi vöödikuid, siis mailile on oodatud kõik pakkumised. Tänan.
 
Julia 18. september 2010, kl 09.22
to: peeter

Palun kirjutage Teie e-post siia!
 
uu 18. september 2010, kl 15.01
no on ikka loomapiinajate foorum!
 
kadi 13. august 2011, kl 19.36
Tere! Kas teil on vöötoravaid veel?Oleks huvitatud.Paluks vastust e mailile katxa@hot.ee.Tänud!
 
Peeter 14. august 2011, kl 18.40
Aadress ikka endine lao.linnujaam@mail.ee või 5012589 Võõtoravaid hetkel ei ole. Liugurkuskuseid on. Ka väga noori. Pakume veel nelisarv kitsi, kametun kitsi, pesukarusid, erinevaid kodu- ja eksootilisi linde jne. Vajadusel litsendiga vedu Euro liidust.
 
Peeter 14. august 2011, kl 18.45
Aadress ikka endine lao.linnujaam@mail.ee või 5012589 Võõtoravaid hetkel ei ole. Liugurkuskuseid on. Ka väga noori. Pakume veel nelisarv kitsi, Kameruni kitsi, pesukarusid, erinevaid kodu- ja eksootilisi linde jne. Vajadusel litsendiga vedu Euro liidust.
 
Elis 26. august 2011, kl 15.25
Millal vöötoravaid saaks?
 
liba? 18. september 2011, kl 10.13
nelisarvkitsed? a kas pandakaru ka saab?
 
peeter 03. aprill 2012, kl 23.51
Jälle saadaval vöötorava noorloomad.Hinnaga 40 EUri. Samas ka ligur kuskused. (suhkruoravad) Info ja konsuldatsioonid lao.linnujaam@mail.ee
 
peeter 03. aprill 2012, kl 23.57
liba? Mis sind nelisarvede juures nii erutab? On ka nelisarv lambaid jakobid. Päris ametlik tõug. Nelisarvkitsed on küll mutandid, aga väga eluterved ja oma geeni kandvad.
Panda saaks. Aga kardan, et sa ei suuda liigi pidamiseks vastavaid tingimusi luua.
 
peeter 08. aprill 2012, kl 10.32
Jälle siis müügis noored vöötoravad. Hinnaga 40 EUri tk.
 
Diana Sevtsenko 02. november 2012, kl 11.47
Tere Peeter,
Tunnen huvi selle looma vastu ja tahaksin seda enda osta.
Mul on paar küsimust,loodan,et saate vastata.
Nii siis:
1. Kui palju selline loom võiks maksta? Leidsin inimese kes nende loomadega tegeleb ja ta tahab 60eur .
2. Kas need loomad lõhnavad? Mul on pahb praktika tuhkruga,loodan ,et nendel loomadel ei ole lõhna juures, loomulikult hoolitsen ja teen kõike ,et loomal oleks hea minu juures elada :)
3. Kas on hetkel sellist looma osta?


Ootan Teie vastust.
 
dianale 02. november 2012, kl 12.35
kirjuta siis otse peetri meilile, see on ju ülalpool täiesti olemas!!!!
 
peeter 04. november 2012, kl 10.34
60 on väga hea hind. Meie müüme 40.Erinevalt enamusest närilistest ei ole vöötoravatel spetsiifilist uriini haisu.Hetkel on meil pakkuda vöötoravaid, liugurkuskuseid, Süüria oravaid, nutriaid, stepi ümisejaid. Tellimisel ka muud linnud-loomad.
 
omg 04. november 2012, kl 11.37
peeter Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Panda saaks. Aga kardan
> , et sa ei suuda liigi pidamiseks vastavaid tingim
> usi luua.


Singapur pidas Hiinaga mitu aastat läbirääkimisi, et oma loomaaeda pandapaar saada, Peeter siin pakub pandasid naisteka foorumi kaudu.
Kas ma saaks, palun, hobugreifi kutsika?

Peeter, kui ei oska, ära valeta! Sellise pandajutu peale ei ostaks ma sinu käest isegi mitte laborirotti.
 
Peeter 10. november 2012, kl 22.57
omg- võiks omale selgeks teha, et panda ja panda karu on kaks erinevat looma. Aga ma ei usu, et suudaksid kõik vajalikud tingimused täita. Aga, kui siiski võime teemat edasi arendada.
 
katu 10. november 2017, kl 20.40
Tere, kas on suhkruoravaid veel?
 
SUHKRUORAVAD 22. jaanuar 2019, kl 22.28
Tahan ostama kaks suhkruoravad, andke teada kui kellegil on müüa ( maarja.tepaskind@gmail.com)
 
Marten 06. september 2019, kl 10.59
Kui keegi teab linki kus saab vöötoravat osta palun anke teada
 
Andreas 22. jaanuar 2020, kl 17.21
Kui on kellelgi müüa palun võtta kontakti kas messenger Andreas Vanatalo või mail andreas.vanatalo@vkrk.edu.ee
 
keegi 03. veebruar 2020, kl 22.45
vöötorav on meil hiljuti pandud keelatud liikide nimekirja, kahjuks mingi muu lemmik tuleb valida
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!