Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
80s coming back - claire's birthday!!!!
 
eurolaul 09. veebruar 2003, kl 00.21
Jiiippppppppppppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!
Veiko Eplik võitis!!!!!!!!!!!!!!!!!
Juhuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

--------------------------------------

igal aastal käib üks halamine, et zürii kiuste halvima loo valis välja, et meil halvasti läheks, aga ometigi on zürii alati väga hea loo tabanud sest meil on alati nii hästi läinud (vaata meie eurolugude statistikat eri aastatel). alati nii edukad oleme. sest isegi esi viisikus olemine on suur saavutus!!!

see näitab, et zürii ikka teab väga hästi mis on parim.
rahvahääletusega me teeks omale vaid häbi.

p.s. kui esines silvi vrait oli züriiks eesti tegelased. ülejäänutel aastatel kui on edukas olnud on valiku teinud välismaa zürii.

--------------------------------------
zürii lemmik versus publiku lemmik

eurovisoonil on esirinnas ainult need kes on omapärased ja millegagi silma hakkavad.
kui sinu arust piisab võiduks paksust meigikrohvist tüdrukute nägudes siis sa eksid.
eelkõige peab lugu ise tähelepanu pälvima ja epliku lugu ON seda.

arvad et kung fu pakub mingit lava showd.. sa vaata... lastel hääl värises ja isegi viis oli nii möödas....
eplik ei vea iial lavaplavikuga alt. ta oskab esineda.

välimuse kallal annab alati tööd teha, aga kui pole ikka lugu ennast ja häält, siis ju ei aita miski.
küll eplik ka kenasti riide pannakse. aga beibedele sa ikka häält ei anna.

ja originaalsus võidab! eplik on originaalne... erineb hallist diskomassist.

sa võibolla ei suuda seda uskuda aga eplik on igati mõistlikum valik eurovisioonile kui mingid lapsed.

ja mis annab alust arvata, et eplik rahvale peale ei lähe.. läheb küll...
need väiksed koolilapsed kes ninja poolt iga päev netis hääletamas käisid ei moodusta ikkagi seda suurt protsenti mis eurovisioonil hääletama hakkab...
eurovisioonil tõesti loeb rahva arvamus ja... eplik ON iga kell etem kui need ninjad kes tõesti ei oska peale meigiga liialdamise mitte midagi.
 
mina 09. veebruar 2003, kl 00.26
pole midagi lisada, kõik on eelpool öeldud!!!
 
eneL 09. veebruar 2003, kl 00.41
Et zhürii teab? Alles viimases ringis tuli võitja välja. Kas Sa oleksid samamoodi teiste favoriitide üle rõõmustanud. Nii tasavägine oli...
*mõtlikult*

Ühel aastal oli mul tõesti hing täis. Siis, kui nad ei saatnud "Opera on Fire"'t. Isegi kui ta oleks viimaseks jäänud, oleks ikka hea olnud.
Ja "Everybody" aastal ma ei vaadanud üldse Eurovisiooni, kuna minu meelest on see nii kole laul. Mõtlen, et kas eesmärk on võit või hea laulu tegemine? Eurovisioonilt on kole vähe tõelisi hitte tulnud. Meenub ABBA "Waterloo". On veel mõni?
Kas Loretta MacKennit oli ka Eurovisioonil?
 
Helya 09. veebruar 2003, kl 00.47
JUHUUUUUUU !

Mul on nii hea meel! Köige loomulikum!Jumal tänatud et NUTULAUL Koit Toome ei saanud-jehuuu! LAlaaa...:))))))))
 
eurolaul to eneL 09. veebruar 2003, kl 00.51
aga sellegi poolest ei arvanud zürii mitte just eriti hästi meie ninjade loost. sest ninjad lihtsalt olid haledad... publiku lemmik reeglina on täielik ämbri kukkumine...

oleks rahvahääletus siis me vist käiks üle aasta eurovisioonil.
eelmine aasta ka ju see nightliht duo, suur rahva lemmik oli nii jube lugu... zürii sugugi tast nii ei arvanud kui rahvas.

seekord võistlus oli tõesti tasavägine, aga kui oleks koit toome võitnud või kadi toom oma esimese looga... need on igati paremad ja lootusandvamad lood eurovisioonil kui see vanilla ninja...
nii et... zürii ikka teab mis on paremad...
 
Anni 09. veebruar 2003, kl 00.52
Ärge nüüd porisege nende Ninjade kallal, Maarja Kivil on vägagi arvestatav häälematerjal. Selles loos läks see kahjuks kaduma. Aga tore, et Eplik võitis. Hea lugu.
 
Wella 09. veebruar 2003, kl 01.47
 
. 09. veebruar 2003, kl 08.48
enamus lauljatest punnisid mingit stiili ja tantsusammu, aga eplik oma lihtsuses võitis ja mul on nii hea meel! rahvahääletuseks on meie rahvas veel liiga harimatu - kõik värviline, mis kargab ja kähiseb laval, pole muusika.
 
laureana 09. veebruar 2003, kl 11.16
mulle samuti meeldis Eplik ja mis peamine, tema inglise keele hääldus on hea, kõikidest sõnadest saab aru. Vanilla Ninja hääldas ikka väga puiselt ja mis nõmedad kostüümid...
 
S 09. veebruar 2003, kl 12.09
See Vanilla Ninja oli nüüd täielikult alla arvestuse.Jubedad kostüümid,ebaloomulik meik(eriti need õudsed mustad kulmud!!!!),lauluhääle puudumine.Tantsisid ka nii et,....Üks hüppas ülienergiliselt ees,teised tammusid tuimalt järel.Eriti masendav oli see hästi pikkade salgutatud juustega tüdruk.Selline tunne oli,et nüüd puhkeb kohe nutma...:((((((((
 
hardy 09. veebruar 2003, kl 12.55
:))))
copy.-paste oma kommi ka siia:


igavad ja hallid lood jagasid kenasti viimaseid kohti, GirlPower on ammu maha käinud!
Hurraa, 8-eeguse kampsiga eurovissile, laulus on S6num ja korralik ülesehitus. Eplik esines ka k6ige paremini ja pingevabamalt. Nightlight Duo oli nagu Anne Veski ja Ithaka paljas naba oli sama totralt tüütu nagu esitatav palagi.

Irisejatele:Aga siiani on rahvusvaheline zürii ennast TÄIESTI Õigustanud, k6ik valitud lood on saanud head kohad.
 
Rahva lemmikust 09. veebruar 2003, kl 13.29
kuidas rahva lemmik valitakse, 09.02.2003 13:09
kas te teate ka kuidas ninjad sai rahva lemmikuks?

minu sugulase 12-aastane laps rääkis kuidas iga teatu aja tagant tema ja kõik tema sõbrad päevast päeva (vaadake kui pikka aega oli võimalik käia hääletamas) käisid ja ninjade poolt hääletasid.
mingiks ajaks jäeti ip küll meelde, kuid siis teatud aja tagant oli jälle võimalik uuesti hääletada.
ja nad polnud ainsad, koolis pidid kõik nii tegema.

nii, et.. rahva lemmik on meil paratamatult pubekate lemmik.
eurovisioonil nad aga nii suures koguses hääletada ei suuda ja seal on ikka märksa teine see valimine.
pealegi on eri maades erinev muusikamaitse, ka noorte hulgas.




kkk, 09.02.2003 13:21
Kõigepealt RAHVA LEMMIKUST - kui see VN oleks RAHVA lemmik, siis võiks ju kisada, et kurat küll, MEIE laulu valis mingi välismaine zürii, aga (nagu ka eespool korduvalt öeldud), kuna "hääletada" sai igaüks just niimitu korda kui tahtis, siis ma tean, et pubekad käisid tõesti ninjadele sõna otseses mõttes SADU kordi klikkimas (töötan õpetajana). Niiet mingist RAHVA lemmikust ei ole juttugi.

Ettepanek järgmiseks aastaks - teha hääletussüsteem selliseks, et taoline massiline klikkimine oleks võimatu - kas siis nii nagu eurol endal, et helistada saab ainult kõlava loo ajal või veel mingit muudmoodi, aga seni kuni toline umbklikkimine võimalik on ei tohi küll mingi RAHVAhääletuse järgi kedagi valida.

Sest 8 - 12 aastane on ainult (veel) rumalam osa rahvast.

Eplikust ja CB-st. Laulja puhul määrab see müstiline "miski", lavaenergia, ja see ka on või ei ole, pole õpitav. Eplikul on "see" täiesti olemas. Aga... seesama laul korduses (peale võitu) oli näiteks väga magedalt esitatud, puudus just "miski". Võistlusolukorras usun, et CB karismaatilisus mängib täiega.
Näiteks Kadi Toom - muidu ilus tüdruk ja korralik häälematerjal, aga nn. "korralik tüdruk" lihtsalt ei löö läbi, tegijad paraku kõik "pahad" tüdrukud - poisid kogu maailmas on.
 
Anni 09. veebruar 2003, kl 13.39
Kuule eneL, see ongi ju lauluVÕISTLUS. Eesmärk on võita! Sina ju ka ei oota, et Erki Nool läheks Ateenasse kunstiliselt filigraanseid hüppeid tegema, graatsiliselt kuuli tõukama ja publiku ees ripsmeid plaksutama, vaid ikka kuldmedalit tooma.
 
n 09. veebruar 2003, kl 14.51
kõige nõmedam lugu võitis, jeeh, mõttetu tüüp
 
Cleeri Clubi 09. veebruar 2003, kl 14.57
Olen 32a ja hääletasin ka Kung Fu poolt, samas hea meel, et Claire Böörttei sai võidu!
 
to Rahva lemmikust 09. veebruar 2003, kl 15.46
sa töötad õpetajana ja suhtud lastesse niimoodi:

"pubekad"
"see osa rahvast 8-12 rumalam!!"

Tead, esiteks tasub rääkida maitsest ja lastel on see erinev, aga sinu suhtumine lastesse on kõike muud kui LUGUPIDAV

MUL ON HÄBI, ET OLED ÕPETAJA

olen ka ise õpetaja ja sa peaksid enne mõtlema, mida ja kuidas sa kirjutad, kui sa ikka oled OPETAJA
 
copy 09. veebruar 2003, kl 17.53
Fazz, 09.02.2003 17:36
Miks arvatakse, et Eurovisioon on peamiselt pubekate võistlus ja selline lugu seal peale ei lähe?! Euroopas moodustavad saate põhiauditooriumi siiski keskealised vaatajad. Kas usute, et aint noorte häälte najal oleks näiteks vennad Olsenid võitnud? 2000. aastal toimus enamustes riikides juba telefonihääletus. Ka 1994. ja 1996. aasta Iirimaa võidulaulud 'Rock'n'roll Kids' ja 'The Voices' pold ju mingid tüüpilised eurolood. Üldjuhul võiduloo puhul on siiski olulised eripärasus, sisukus, kaasakiskuvus, hingestatus ja arusaadav sõnum. Kõike seda oli CB loos rohkem kui teistes kokku. Nt sest võitluskunstiklubi palast küll midagi muud peale 'party' ja 'bruce lee' aru saada pold võimalik.

CB loos on aga selge sõnum, 80-ndad võiks tõesti tagasi tulla, just muusikalises mõttes, sest isegi sügaval sovetiajal kuulas rahvas märksa paremat muusikat kui praegu. Isegi need kurikuulsad pärastlõunased vikerviisid olid kuulatavamad kui see laustümitamine, mis praegu raadiotes valdab. Tegelt võib seda labase tantsumuusika propageerimist, mida 90. aastate algul hakkas eriti aktiivselt kultiveerima Raadio 2 ja hiljem ka kõik teised jaamad, nimetada muusikaliseks genotsiidiks. Sellest on alguse saanud ka kogu see jõmmikultuur(itus) ehk rullnoklus.

Ja ei maksa väita, et mujal on see samamoodi. Nii levinud pole see tümakakultus küll kusagil mujal. Isegi mitte Lätis. Elades Lõuna-Eestis olen aegajalt juhtunud kuulama ka lõunanaabrite raadiojaamu, mis on keskmisest Eesti jaamast ikka mitmeid kordi maitsekama muusikavalikuga.

Tegelt on see hämmastav, tänapäeval on ju valik võrreldamatult mitmekesisem kui paarkend aastat tagasi. Aga ei, eestlaste muusikamaitse on hoopis tunduvalt ahenenud. Kas tõesti haaratakse homeenjade ja meie meeste järele vaid seetõttu, et need on odavamad ja kättesaadavamad?

Õnneks valib meil eurolaulu rahvusvaheline seltskond, kes suudab sest üldisest hallist massist siiski stiilsemad ja musikaalsemad teosed välja selgitada. Mitmetes foorumites on paljud juba avaldanud heameelt selle üle, et lõpuks üle pika aja on taas üks kvaliteetne lugu finaalvõistlusele jõudnud. Võib üsna kindel olla, et see kogub maksimumilähedased hinded UK-lt, Iirimaalt, Rootsilt, Norralt, Islandilt, Hollandilt, Lätilt. Kuna Eesti esineb 23.-na (peale meid veel Rumeenia, Rootsi ja Sloveenia), peaks see ka teistele meelde jääma. CB edu sõltub täiesti sellest, kas midagi sellist rokilikumat ja erinevamat keegi veel välja paneb. Kui ei, siis on võidulugu juba selge, sest ta kogub mingi hulga hääli igast riigist.

Võin kihla vedada, et kui märtsi keskel on kõik finalistid selgunud ja William Hill jt kihlveokontorid avaldavad oma koefitsendid, siis on Eesti favoriitide seas :)
 
TO: to Rahva lemmikust 09. veebruar 2003, kl 17.57
aga sina oled küll veel vaatamata oma vanusele üsna rumal kui ei suuda tekstist seda haarata, et tegu on siia kopeeritud kommentaaridega... kahe eri inimese kommentaari ühe sisu alla pandud:
1. kuidas rahva lemmik valitakse, 09.02.2003 13:09
2. kkk, 09.02.2003 13:21
 
soe 10. veebruar 2003, kl 00.27
Copy on kõik ülimalt kaunilt ja osavalt ära öelnud.

Mina isiklikult on selle nimel, et CB sõnum Euroopasse jõuab, nõus loovutama igasuguse eurovõidu.
Võitsime juba kord, nüüd võiks teha tõesti seda, mis MEILE meeldib. Aitab kiibitsemisest.
 
õige 10. veebruar 2003, kl 01.19
kõige parem lugu võitis. ometi kord elan eestile südamest kaasa lõppvõistlusel.
 
Lotte 10. veebruar 2003, kl 08.38
Laulul ju pole viga, aga keegi võiks õpetada esitajale liikumist. Kas see ongi vaba esinemine, kui töllerdatakse nagu kallerdis?
 
margit 10. veebruar 2003, kl 10.09
No laulul polnud väga vigagi, aga see laulu esitus oli ülijube - eplik oli kindlalt tableti mõju all.. Seda mikrofoni vägistamist oli jube vaadata.. Väänles laval nagu kõhuvaludes kõuts..
 
Jux 10. veebruar 2003, kl 10.15
olen küll CB fänn juba nende algusest, kuid ma ei uskunud eluski, et CB võidab... sest nende lugu ei olnud eurovisiooni mallide järgi tehtud.
Pigem arvasin, et vanilla ninja läheb, sest see typish eurolugu.
Nüüd võib isegi eurovisiooni vaadata, sest vähemalt minu arvamus zürii ja selle kõie kohta küll natuke muutus. Kõik need kuradi kanakostüümis leelotajad jäävad koju.
Ja muidugi milline pettumus.... vanilla ninja pakkis vist juba kohvreid, et riiga sõita ! heheheeee !
Aga ühte asja ma loodan sügavalt, et need kes CB- d ennem ei teadnud avastavad nüüd ka nende varasemad kaks plaati, mis on täis väga tasemel muusikat ! Ehk te siiski ei lähe laiali ja jõuate veel kaugele !
 
Jux 10. veebruar 2003, kl 10.17
töllerdis oled sa ise, krdi jutupaunik ! Eplik väänas seda va mikrofonistatiivi sellepärast, et tavaliselt kui ta on laval on tal kitarr kaelas. Nüüd polnud ja pidepunkt oli kadunud. See on kidrameeste viga !
Margit ja Lotte... krdi tantsuõpetajad.
 
black 10. veebruar 2003, kl 11.07
Ah, mis te põete. Oli meil oma ilus kotsert ja siis tuleb Lätis ilus kontsert. To Anni: ei saa laulmist meetriga mõõta ja ei ole vajagi. Kui Padar-Benton võitsid, kas nad siis tegelikult ka midagi võitsid. Padar vähemalt küll mitte 8tänu oma lollusele), aga kindlasti oli seal mingit viienda või kümnenda või mis iganes koha tegijaid, kes said plaadilepinguid ja omadega väga rahul.
Mis tähtsust sellel võitjal ikka nii väga on, peale selle et fännid saavad korra juhhuu hõigata.
*)mulle meeldis rahula
 
:) 10. veebruar 2003, kl 11.35
Eplik on viimase peal!!!
Tore,et üks kordki esindab Eestit mõistetav,sõnumiga, hästiesitatud laul,mitte mõni kolemuusika üllitis.Ja minu pooles võiks Eplik mööda lava kasvõi ringi roomata,peajagu teistest üle on ta igaljuhul:).
 
. 10. veebruar 2003, kl 13.13
See mikrofoniväänamine on siiski etem, kui viienda elemendi, selle heledapäise meesterahva munade sügamine. Laupäevases saates seda õnneks ei esinenud (keelati vist ära) aga laulude tutvustuse saates ei suutnud see noormees oma mune mitte rahule jätta. Hullem kui Michael Jakson.
 
Helya 10. veebruar 2003, kl 13.52
Siin naistefoorumis on lausa lust kommentaare lugeda-inimesed on positiivsemad ja ei vingu erinevalt mönest muust jutukast!:)
 
:) iccicccc 10. veebruar 2003, kl 14.51
Muideks,
Eplikut vaadates tundus, et "vabale liikumisele" hoolimata jättis nõmeda esituse,
pidi mikrofoni ära vägistama .....
 
CC 10. veebruar 2003, kl 14.59
Mul ka väga hea meel, et nad võitsid! Tublid poisid ja täitsa hea laul. See muu jama on juba täiesti ära tüüdanud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!