Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Dzintarsi parfüümid
 
angelina 18. aprill 2010, kl 17.24
minu meelest tegid nad vanasti prantslastega koostööd, nüüd ei tea.
 
heialii 18. aprill 2010, kl 18.00
käisin :)ostsin mitu...Tartus Edeni keskuses Evelini poes.Hinnad megaodavad(12 ml.mõnus pisike 50kr, pihustiga tsipa elegantsemad 75).Simpatija on mu uus lemmik.
 
nonii 19. aprill 2010, kl 00.57
tuleb välja, et pean omale Kristine-1 tagavara soetama hakkama - Tartus Rosalind´ist Kaubahallis.
 
ah 19. aprill 2010, kl 12.32
Kas keegi Biz lõhna on näinud kusagil?
 
sedaviisi 19. aprill 2010, kl 21.14
Seda ei toodeta enam, vähemalt nii selgus Dzintarsi kodulehelt.Vanematest ja tuntumatest olemas veel Solo, Jurmala,Taina rižanki, vist ka Modo-ent pole viimases kindel.
 
Eeva 20. aprill 2010, kl 10.44
Keegi siin enne mainis Maximat. Äkki nad ongi oma boksiga suuremates kahe ja kolme x-ga Maksimates. Narvas kahe x-ga Maksimas on nende boks näiteks. Maxima ju ka Lätist tulnud.
 
jah 21. aprill 2010, kl 19.42
mustamäel.sääse keskuse Maximas. Aga Solo ei olnud enam endine Solo .Minge veenduge ise!
 
Loore 21. aprill 2010, kl 21.45
Ja Kristine ei ole enam see, mis oli, hoopis teine lõhn!
 
k 21. aprill 2010, kl 23.55
Eevale:
Maxima on siiski Leedust, mitte Lätist...ei ole "üks pribaltika kõik"!
 
e 22. aprill 2010, kl 14.27
mul oli kunagi lemmik "Miraaž" see oli ka Prantsusmaaga koostöös tehtud Džintarsi lõhn 90-ndate algul. Üks väheseid lõhnu, mis kunagi ei jõudnud ära tüüdata, kahjuks rohkem näinud ei ole,
 
Elina, rahulolev teemaalgataja 24. aprill 2010, kl 08.58
Leidsin!
Tõepoolest sain oma lemmikud kätte Sääse keskusest Mustamäel. Aadress peaks vist olema Mooni 16. Müüja sõnul nad hiljuti avasid, töötavad alles teist kuud.
Kel huvi, äkki leiate enda lemmikud ka üles.
Edu kõigile!
 
jah 24. aprill 2010, kl 09.04
aadress on Kiili 16
 
To Elina 24. aprill 2010, kl 13.01
Ole hea, räägi, mis parfüümid ostsid? Äkki oli Biz ka müügil?
 
Elina 24. aprill 2010, kl 13.53
Otsisin, otsisin, aga Bizi ei osanud silm tabada. Minu lemmikud on endiselt "I Love..." sarja parfüümid, eriti tipp on I Love Mystic ja meeldib ka I Love Delight. Samuti on seal soodsa hinnnaga šampoone ja palsameid (kaasa arvatud toonivad), kreemid, huulepulgad jne jne
 
?! 24. aprill 2010, kl 15.04
Parfüüm? Mina haukan praegu Dzintarsi sulatatud juustuga võileiba! Väga hää!
 
to Elina 24. aprill 2010, kl 15.22
Kas need Sinu lemmikud on magusamapoolsed lõhnad?
 
lati pats 24. aprill 2010, kl 22.12
Käisin minagi täna seal Sääse keskuse Dzintarsi poes, lõhnu oli tõesti terve riiulitäis, ja pealiskaudsel nuusutamisel tundusid vähemalt mõned päris normaalsed... Nostalgilisi mälestusi tekitas minus Riia sirel, praegu seda enam peale ei paneks, aga millalgi 20 a tagasi sai üsna usinalt kantud... Ja hinnad - väiksemad pudelid 47 eeku, mõned "kallimad" 100+... Meestelõhnu oli ka päris palju. Oma suureks rahuloluks leidsin sealt ka ühe oma ammustest lemmiktoodetest - 3 in 1 jalapalsami. Huulepulki paistis ka päris suur valik, aga nt kehakreemi, mida mul ka vaja oli, oli ainult 2 sorti, ja kummagi lõhn ei meeldinud...
Aga kokkuvõttes koht, mis tasub meelde jätta.
 
K 26. aprill 2010, kl 11.06
Kui keegi käib lennukiga Riia kaudu, siis Riia lennujaamas on Dzintarsi valik olemas!
Otsisin omale sirelilõhnalist lõhnaõli juba ammu ja siiamaani olen rahul väikese pudeli "Riia sireli" lõhnaga. Üle ei tohi piserdada, aga vähehaaval peale pannes on nii kevadine olemine :)
Kristine on ka keskkooliaegne lemmik. Solot kasutas kunagi ema, seline veidi vanema naise lõhn, mitte väa noortele.
Dzintars tähendab merevaiku ja kui ma õieti mäletan, siis on jah neil ka sulatatud juust, nagu meilgi Merevaik :))
 
nataly 16. märts 2012, kl 21.10
Dzintarsi kauplused Eestis
Kiili 16,Tallinn
Krenholmi 52, Narva
 
nataly 16. märts 2012, kl 21.13
www.dzintars.ee
 
Nostalgika 17. märts 2012, kl 11.27
Keegi siin 2010 aastal mainis lõhna Dialogue - jah, see oli ka minu lemmik. Maksis 20 rubal, see oli tolla aja kohta kallis lõhn ja jube hea magus lõhn ja see oli Läti ja Prantsuse koostöö lõhn. Tahaksin niiväga seda lõhna veelkord tunda, et kas on nii hea veel:)
 
kevadine 17. märts 2012, kl 21.12
konkreetse lõhna kohta ei oska öelda aga üldiseks uurimiseks http://www.dzintars.lv/ru/products/. Kes vene keelt ei oska, saab ka inglise keelse variandi valida. Mulle meeldib Art Gracija, seda on mul kodus vist viies pudel:)värske lillelõhn, mis hiljem meenutab maikellukest. Diori Diorissimot ei raatsi osta aga see asendab päris hästi.
 
Raili 05. märts 2014, kl 22.28
Mina kasutasin kunagi Allegro nimelist, pruunis karbis ja kuskil oli kuldne triip. Kandiline pudel. Küll oli hea lõhn, hästi seisis peal. Olen netist otsinud kusagilt ei tule välja. Ka Dzintarsi oma.
 
kevadine 24. aprill 2015, kl 09.14
Elegia on superhea, nagu vaarikas ja värskus üheskoos. Väga hästi püsib ja pudel on mõnus 20 ml, hea kotis kaasas kanda. Allegro( loodan et mäletan nime ikka õigesti )kinkisin eelmisel kevadel oma emale sünnipäevaks, see ei tarvitse muidugi olla see nostalgiline Allegro:).
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!