Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
kes teab häid seltskonnamänge?
 
Liina 29. november 2002, kl 19.54
Nii umbes 15-20 inimesele?

Vastutasuks enda kogemustest:)
Kui teid on u 3-6 siis on väga lõbus, kui iga inimene kirjutab nt kellegi isiku nime paberilehele (post-it paber) ja siis paneb selle endast paremal käel olevale inimesele otsa ette )niiet viimane ei näe, mis paberil kirjas).
Ja nyyd hakkab iga mängija ringis ära arvama, mis on tal otsaette kirjutatud. Kusjuures iga mängija kysib mina-vormis: kas ma olen mees; kas olen vanem kui 50? jne...
Iga EI vastuse korral läheb kysimisejärg järgmisele inimesele!
Tundub, et on selline veitsa mage mäng, kuid kui on väike hõõgvein hinge all ja teemaks on hoopis TOIDUD (kas ma olen marineeritud seened), siis võib päris naljakas olla!

Proovige järele!

Aga nyyd ootan teilt ideid:)
Ei pea olema istuv mäng!
Suur aitäh!
 
Kats 29. november 2002, kl 21.23
Tõde või tegu.
 
tips 30. november 2002, kl 12.20
1.kui on palju poisse ja tydrkuid
poisid/tyrdukud lähevad ukse taha.. vastaspool jääb tuppa..igal etoaolijale määratakse üks värv/looma/lille/puuvilja vms nimi.. samuti mõeldake välja ports erinevaid tegevusi.. nt võileiva söömine kahekeis üks ühest teien teisest otsas.. musi tegemine.. tantsimine jne.. ja igale tegevusele pannakse vastseks mõni muu tegevus..nt õmbelime tähendab..tantsimist.. kudumine..musi jne.
ükshaaval tulevad ukse taga olijad sisse .. kõigepealt atntakse valida värv või eseme nimi..kus siis saab teada keslle ta paariliseks saab ja siis tegevus.. mida nad siis koos tegema peavad:o)

2.Posid/tydrukud istuvad reas toolidel..vastaspool taas ukse taga. lstakse ükshaaval sisse silmad kinni seotud..ja kobamise peale peavad ära arvama kes kus istub.. pärast vastupidi..Riniti saab nalja kui keegi nt kellegiga riided ära vahetab või nt ültse pluusi ära võtab.. meil ikka tydrkud on kõvasti kiljuda saanud kui posid särgid ära võtnud on ja nad pimesi paljast ihu kompima peavad:o)

3.Nagu eelnevalt saadetakse ühed ukse taha teistele pannakse nt 8 või enam pesulõksu igale poole ja siis peavad ukse atga olijad koos silmad kinni igaüks ühel partnerilt lõksud üles leidma aja peale.

4. Kõik istuvad ringis.. igaühele antake mingi number..värv.. lille/looma/puuvila nimi. Üks seisab ringi keskel käes rullis ajaleht ja siis hakatakse ringis olevate isikute märksõnu hyydma.. point selles et igakord peab see kelle nime hõisatakse järgmise nime hõikama, kui keskel olija peab talle enne jalehega vasta pead andma...kui jõuab enne hõikamist anda..peab nime hõikaja oma nime talle loovutama ja ise keskele minema..eriti naljakas Kõik peab toimuma ruttu.. eriti palju saab nalja kui eelnevalt ka miskitvalkoholi tarbitud ja reagreerimisbvõime aeglane kipub olema:o)

Loodetavasti onnneist nac abi.. olen kõiki neid ise mänginud ja ka teistele läbi viinud...kõigile on alati hästoi peale läinud:o)
 
gigi 30. november 2002, kl 17.52
1.Lõngakera lõua alla ja teatepulgana edasi anda , lõua alt lõua alla. Ilma käte abita muidugi.(mäng võistkondadele)
2.Jälle võistkonna mäng.Lusikas siduda pika nööri otsa ja lasta ülevalt kaelaaugust sisse ja alt välja, pikkade pükste puhul loomulikult peab alt säärest välja tulema. Ja niimoodi võistkonna lõpuni. Ja siiis täpselt samateed tagasi ka. Hoiatuseks- joobnud inimeste puhul kipub lusika tagurpidine teekond striptiisiks kiskuma.
Head lõbutsemist.
 
Anu 03. detsember 2002, kl 11.39
Mis arenguastmes seltskond? Trüki välja Evelin Somelari artikkel "Eesti vanasõnu Euroopa Liidu keeles"novembri viimasest Eesti Ekspressist. Las arvavad ära, mis vanasõnaga on tegemist. Naera ribadeks!
 
juta 03. detsember 2002, kl 11.45
Moodustada paarid mees-naine nii, et abikaasad või elukaaslased omavahel paaris ei ole. Mehed seisavad püsti, igale naisele jagada mingi mitte hirmus suur soovitavalt ümargune asi, näit pinksi-või tennisepall, väiksemat sorti apelsin vms. Käskluse peale peavad naised oma paarilisel selle asja alt püksisäärest sisse pistma ja siis seda suunama-nügima kuni selle vöökohast kätte saab. Kes esimesena jõuab, see võidab. Fotod sellest tegevusest tulevad unustamatud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!