Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Poisipea neiul
 
Mees 20. august 2011, kl 14.39
Kui on suured rinnad, tihke tussu, siis pole tähtsust juuste pikkusel, aga kui rindu pole ja on juba lapsi sünnitanud, siis eelistaks juba pikkade juustega naist, kuna see välimuselt vähemalt korvab midagigi.
 
E. 20. august 2011, kl 22.47
Mees - Sul ikka põhjalik ja konkreetne põhjendus :D


Marla - enne pole küll pööranud nii suurt tähelepanu teiste naiste juustele ning peale kommentaare lugemist vaatasin poes ringi ning tõesti pea kõikidel on juuste asemel mingi pesa pea peal.

Kuid miks siiski paljud peavad lühikest soengut ebaseksikaks, samas kui pikkade juustega naistel on tavaliselt peas totaalne jubedus soengu asemel? Kas siis polegi päriselt vahet, kui korras ning viisakad näevad juuksed välja, peaasi, et oleksid ainult pikad?
 
hiiresaba 21. august 2011, kl 12.41
Minul on õhukesed,kergesti rasvanevad ,kartulikoore värvi juuksed ja kogemus ütleb,et ikkagi saab pikemate juustega rohkem tähelepanu.On olnud nii lühikesed ,kui poolpikad juuksed.
 
eelmisele 21. august 2011, kl 13.52
Nagu kodanik E kommentaarist selgub võis sulgi olla mingi pesa pealael mida siis hoolega uuriti, õhuke, rasvane, värvitu.
 
minu arvamus 21. august 2011, kl 19.24
Olen nõus viimase kommenteerijaga, lühike juus naisel võib olla väga kena ja seksikas, kui see peab olmeusega kokku minema. Minule on poisipead omades komplimente teinud just meesterahvad, naised on pigem konservatiivsemal arvamusel olnud

Et aga tuld üles kütta peaks mainima et pikem juus teeb enamasti koledama näo kenamaks, sest olgem ausad see mõningal määral varjab nägu, juust saab iluvigu varjama sättida. Seega poisipead saavad ideaalis üsna vähesed endale lubada.
 
to minu arvamus 22. august 2011, kl 00.35
Kas siis lühikese juustega naine, kõigile teadaolevate stereotüüpide järgi, ei tohiks kanda seelikut ega kleiti kuna peab olemusega kokku minema? Ning käima alati pükstes ja käituma poisilikult?
 
Camelia22 22. august 2011, kl 12.38
"Kui teisel on eriarvamus siis see ei ole kadedus, ammugi mitte õelus, tee endale mõisted selgeks."

Eriarvamust saab ka viisakalt väljendada. Inimene, kes järgneva lause suust välja ajas, ei avaldanud mitte oma arvamust, vaid lausa puhitses õelusest ja kadedusest:

"Kuidas mõnele ikka need juuksed nii tähtsad on, sina jääd vist ükskord kiilaks."

Mis see kiilakus siia puutub? Ehtne kadedus ju. Ütleja loodab, et inimene, kel on ilusad, pikad, terved ja paksud juuksed, jääks kiilalaks? Ebanormaalne ju. Aga eks sellised asjad tulevad ütleja endani tagasi, varem või hiljem. Samuti pole ma kuskil väitnud, et juuksed on mulle niiii tähtsad, et midagi muud pole. Ka see pole mingi arvamus, vaid õelus ja kadedus. Arvamus on see, kui öeldakse, et mulle ei meeldi ilusad, pikad ja paksud juuksed. Aga see, et hakatakse inimesele isiklikke hinnanguid andma ja soovima teise kiilakaks jäämist, vabandage väga, küll mingi arvamus pole, vaid mingi kibestunud hiiresaba vihapuhitsus.
 
Muahh 22. august 2011, kl 15.26
Täiesti nõus Marlaga, pigem on pikajuukselistel 90% ajast krunn kuklas või hobusesaba taga. Kaasaarvatud minul endal, kui mul aastaid ja aastaid pikad juuksed olid.
Mees oli väga fänn ja ütles, et ärgu ma ära lõigaku.
Ükspäev sai (ka praktilistel põhjustel) kõrini ja tegin poisipea. Nüüd on mees poisipea fänn ja räägib, et see teeb palju seksikamaks ja ka nooremaks (heheee, vist vastab tõele, sest mulle, kellel 10a keskast möödas, küsiti täiesti siiralt, et kas ma olen juba kooli lõpetanud ja mis ma edasi õpin).

Variatsioone on palju rohkem just nagu enne kirjeldati. Lisaks see, et mul on lokkis juuksed ja kui sonksi ei viitsi teha, siis lasen õhu käes kuivada, enne panen pisut juukseõli, kuivanud peast kas juuksevõru, peapael või päikseprillid pähe ja mul on selline soeng, mida enamus inimesi ei saa mitte ühegi nipiga...

Aga olles ise nüüd juba poolteist aastat nudi või väljakasvanud poisipea (jälle lokid päästavad ja aru ei saa :P ) tunnen lihtsalt soovi vahelduseks jälle lokkide lehvides ringi käia. Isiksuse muutust ei tähendanud ja ka meeste tähelepanu ja armastuse avaldust võõrastelt meestelt on tulnud ikka pigem enda tuju ja üleslööduse järgi, mitte juuste pikkuse.
 
Maarja 23. august 2011, kl 09.58
Minu meelest üks seksikamaid naisi üldse on Halle Berry ja just poisipeaga. Vahepeal on ta ka pikkade juustega olnud, aga kuidagi tema võlu pääseb poisipeaga kõige paremini esile.

Samas ise arvaksin, et poisipead kandes peaks inimene ise kuidagi huvitavam olema, kandma oma väljakujunenud stiili vms. Pikad juuksed on rohkem mainstream.
 
miljon võimalust 23. august 2011, kl 13.01
Mulle endale meeldib kohutavalt poisipea naistel. Endalgi on olnud. Hetkel aga vahelduseks kasvanud taljeni juuksed.

Lühikeste juuste puhul meeldib mulle see, et juuksed tunduvad kasvavat palju kiiremini, mistõttu saab lõiget tihti vahetada. Samuti pole hullu, kui ekstreemselt palju juukseid värvida.

Meeste tähelepanust nii palju, et sellest pole olnud mul puudust ei lühikeste ega pikkade juustega. Kuigi millegipärast oli lühikeste juustega isegi rohkem kavalere - võib-olla mõjusin lühikeste juustega julgema ja huvitavamana. Olen lühikest kasvu, ilmselt torkan lühikeste juustega paremini silma.

Praegu aga üritan youtube videode abil pikkade juustega kanda huvitavamaid soenguid, kui punupats, hobusesaba ja krunn. Lahtiselt saab ju kanda ainult siseruumides, kus pole tuult.

Kui ära tüdinen, siis võin kõhklemata jälle lühikeseks lõigata. Juuksed ju kasvavad tagasi. :)
 
mando 23. august 2011, kl 14.29
ei tea ühtegi poisipeaga seksikat või ilusat naist. halle berry on jumala kirvenägu ju, näeb välja nagu organgutang või mõni muu ahvlane. pikad juuksed on ikka üle prahi. maailma ilusamatel naistel on kõigil pikad ilusad juuksed, palju kenam ja naiselikum. poisipeaga naised on lihtsalt laisad, sest pikkade juuste eest hoolitsemine on väga tülikas ja aeganõudev töö. igaüks ei viitsi sellega tegeleda. aga ilu nõuab valu ja ohvreid ja see tasub end kuhjaga ära.

ja keegisiin kurtis, et pikajuukselised käivad enamusajast lahtiste juustega , krunniga või hobusesabas-. MIS SIIS? argipäeval ei peagi mingi hullem soeng olema. argipäeval kooli või tööle minnes on kiire ja vaja end vabalt tunda. erinevate soengute jutt käib pidude ja muude sündmuste juurde, siis vohh kus neil on alles valikuid. poisipea läheb aga ikka oma ludupeaga kohale. isegi hobusesabas ja lahtiselt on pikad juuksed ilusamad. ja kõige ilusamad ongi pikad juuksed muide täiesti lahtiselt! kui tuuln neid sasib jne.

endal on mul kahjuks mitte väga paksud ja lühemad juuksed, aga õnneks on tütar isa juuksed saanud ja tal on superilusad, pikad, siidised, läikivad ja paksud juuksed. ta näeb nendega muidyugi kõvasti ka vaeva. oleks mul sellised juuksed noorena olnud... kadestan kõiki, kel on pikad ja ilusad juuksed.
 
Maarja to Mando 24. august 2011, kl 10.50
Ma ei ütleks, et poisipeaga naised on laisad.

Minu kogemus on selline, et pikkade juustega vajan hommikul vaid kammimist ja võin minna. Poisipea puhul peab pärast ärkamist kindlasti juukseid sättima. Magamisega lähevad juuksed igapidi sassi ja püsti pähe. Ilma märjaks tegemata, juuksehooldusvahendeid või fööni kasutamata ikka teiste ette ei lähe.

Mul on muidugi geneetiliselt üsna head juuksed, ei vaja suuremat vaevanägemist, et pikad juuksed head välja näeksid.
 
p 24. august 2011, kl 11.02
Olen jah selle koha pealt laisk :) Elus on niiiii palju muud huvitavat!
Juuksur rääkis mulle ka, kuidas ikka ilma föönitamata ja geelitamata ei saa selle soenguga - mul ei olegi fööni, ja väga normaalne näeb välja, kui korra kammiga üle käia.
Pikad juuksed võivad lahtiselt tuules jah ilusad olla, minu omad kindlasti olid, kergelt lokkis ja ilusad tumepruunid ja puha. Aga mu nägu sealt tagant siis küll välja ei paistnud ja ise ka midagi ei näinud :) Ainuke variant oli ikka mingi kinnipandud soeng.
 
Camelia22 24. august 2011, kl 13.22
Soengu tegemine on selle kõige juures köömes. Pikkade juustega on kahtlemata vaja rohkem aega ja muidugi ka raha. Pikkade juuste pesemine ja kuivamine on juba ooper omaette. Lühike poisipea laseb hommikul kraanist vett pähe, tupsutab natuke rätikuga ja ongi korras. Pikajuukseline peseb ja loputab 100x rohkem ja juuksed kuivavad ka megapikalt, eriti kui fööniga ei kuivata. Mul kuivavad juuksed jube aeglaselt. Õhtul pesen mitu tundi enne magamaminekut, natuke lasen fööni ja kuivatan õhu käes. Hommikul on juuksed ikka veel jumala niisked. Siis pean uuesti föönitama ja kuivatama. Soengu tegemine on selle kõige kõrval küll väikseim asi. Pikkade ja paksude juuste omamine pole just odav lõbu ja aega kulub ka juustele omajagu. Seda muidugi siis, kui tahad omale terveid ja ilusaid juukseid. Paljudel pikkade juustega naistel on parajad takud peas, kohe näha, et ei viitsita hoolitseda juuste eest ega eriti vaeva näha. Pikad juuksed ei võrdu automaatselt : läikivad, siidised ja kohevad. Selleks tuleb ka vaeva näha. Aga lõpuks tasub kõik end kuhjaga ära. Igasugused odavad poešampoonid tuleb sellisel juhul ära unustada ja blondeerimised, keemilised lokid jms.
 
Muahh 24. august 2011, kl 13.54
Väga ekslik arvamus Camelial, aga loomulik, kui on ainult pikkade juuste kogemus...

Ise küll ei ole täheldanud erilist raha kokkuhoidu juuksehooldustoodetelt, sest kui tahta poisipead vormida, siis läheb selleks vaja vaha, geeli vms kraami ja sellega tuleb palju tihedamini (minul vähemalt) pead pesta kui pikajuukselisena, kus ainuke asi oli siluv õli. Ja kes endale pikajuukselisena salongitooteid ostab, teeb seda raudselt ka lühikese sonksiga...
Samuti läheb esimene šampooni hulk selle sodi välja pesemisele ja teine alles juustele endale nii et ise ei tunne ka koguses erilist vahet (v.a see, et nüüd saab balsam samaaegselt pesuvahendiga otsa).

Ka juuksuris tuleb poisipeaga käia iga kuu ja arved on imelikul kombel peaaegu samasuured, sest värvida ma ei lase nagunii, et selle pealt säästa...
Aga ajas on muidugi tõsine kokkuhoid, kui sirgendada ja kuivatada. Kuna minu lokkis juuksed ei kannata mingit föönitamist ei pikkade, ega lühikestena, siis kuivamine toimus ikka tunde ja tihti olid veel hommikukski niisked.
Lisaks tuli alati ööseks patsi punuda ka kumme mööda elamist taga otsida.
 
Camelia22 24. august 2011, kl 14.24
Ei ole mul midagi ekslik arvamus. Kogemused täitsa olemas pika ja lühikese juukse hooldusel, kuid mitte enda pealt. Seega tean päris peensusteni välja, mis protseduure tehakse lühikeste ja pikkade juustega. Pikkadele juustele on ka vaja erinevaid vahtusid, spreisid, ka geele. Oleneb, kuidas kellelegi. Juuksed on kõigil erinevad ja nende hooldus on samuti erinev. Kellele on geeli vaja, kellel mitte jne.
 
p 25. august 2011, kl 11.29
No just, et erinevad. Ei maksa siis ju väita, et on vaja. Minu pikad juuksed olid küll odavad pidada, pesin kord nädalas või harvemgi, küll ökošampooniga + palsam, aga seda väga palju ei kulunud, vahel ka õlle või munaga. Kogu lugu. Lühikestele läheb lihtsalt veel vähem šampooni ja palsamit.
 
Muahh 25. august 2011, kl 14.26
p - sa ajasid mulle õlle isu peale :P

Camelia - sinu jutt jätab mulje, nagu oleksid pikad juuksed mingi lukskaup, mida ainult rikkad saavad lubada :)))
Lihtsalt koomiline lugeda, eriti kui möönad isegi, et juuksed ja hooldusvajadus kõikidel erinev.

Ühe ja sama indiviidi piires (kes armastab sama võrra hoolitseda nii oma pikkade kui lühikeste juuste eest), on kokkuhoid kuus max mõni euro, hullult odavam ka muidugi.
 
kah juuksur 25. august 2011, kl 15.37
Minu pikad juuksed olid küll odavad pidada, pesin kord nädalas või harvemgi, küll ökošampooniga + palsam
´`````````````````````````````````````````````
ma usun, et tema juuksed on kordades ilusamad kui sinu omad kah. muidugi saab odavalt läbi ajada, aga tulemus ei ole nii hea kui osta profitooteid.neid pikajuukselisi takukoonlaid on terve ilm täis, pesevad oma odavate keemiat täis poešampoonidega. see on täitsa õige jutt, et pikkade, paksude ja NB ilusate juuste hooldus on kordi kallim. mul käib püsikliendina üks samavana naine, appi kui ilusad juuksed, nii pehmed ja siidised. ütles, et ennem olid juuksed tal kahused aga ajas kuidagi asja ära, aga nii pea kui loobus poest ostetavast keemiast ja hakkas salongitooteid kasutama, siis on hoopis teised juuksed peas. Ise saan endale salongitooteid harva lubada, kuna pole nii palju raha. Pean odava poelurriga leppima. aga nagunii pole mul väga pikad ega paksud juuksed, seega las ta olla. aga kui sul on ikka pikad ja paksud juuksed, siis on kole, kui neid õigesti ei hooldata. lühikese ja õhukese soengu puhul on andeks antav, aga pikkadele ja paksudele juustele langeb pilk nii või naa ja need peavad alati vinksvonks olema
 
rapunzel 25. august 2011, kl 15.42
mind on ka "õnnistatud" pikkade ja paksude juustega. Ei ole nendega ise alati rahul.. mõtlen, et mul võiksid olla juuksed poole õhemad ja lühemad, oleks palju mugavam neid sättida ja hooldada, kuivavad kiiremini jne. Ma kahtlustan, et mul on peavalud just juuste pärast, sest nad on ikka megarasked, eriti kui patsi pähe panen, siis oleks nagu 10 kilo peas. Lahtiste juustega on veel okei olla. Pikad ja paksud juuksed võivad päris nuhtlused olla nii nagu suured rinnadki, mis ripuvad ja võbisevad, segavad kõhuli magamist , tekitavad seljavalusid jne jne. Kõigile alati meeldivad tohutult mu juuksed, katsuvad neid ja sikutavad ja tahavad endale, kadestavad ja ähvardavad naljaga salaja ära lõigata enda tarbeks. Aga noh inimene pole vist kunagi sellega rahul, mis tal on
 
seda et 25. august 2011, kl 19.07
iga l i t s kiidab oma p...i
 
roxette 25. august 2011, kl 23.36
poisipea võib neiul ainult jalgevahel olla!

ohh ma kiidan ka siis natuke oma juukseid. mul on sellised pikad ja ilusad ja paksud ja kohevad ka ja läikivad. KÕIK kiidavad hullupööra ja käperdavad ja ihkavad neid endale. ma näen küll ,kuidas kõik mu juukseid piidlevad endal hõbeniidike rippumas. ja siis ma kohe demonstratiiivselt sasin oma juukseid ja viskan nad ühelt õlalt teisele. see kõik toimub niimoodi aegluubis nagu shamtu-reklaamis vms ja kõik mehed jooksevad kohe järjekorda ja tormi ja poetavad oma telefoninumberid mulle kotti. täitsa tallinn-tartu maantee ikka!
 
hiiresaba 26. august 2011, kl 17.21
Mulle endale ka meeldivad pikemad juuksed,nii hea on õhtul teleka ees nendega mängida,patse punuda ja siis jälle üles harutada,ümber näpu kruttida,erineval moel krunni keerata,sõrmedega läbi juuste tõmmata jne.
Ei ole ainult nii,et teiste tähelepanu võitmiseks,ikka enda jaoks on ka.
 
Marla 26. august 2011, kl 20.49
Jah, tunnistan, olen laisk - minu jaoks olid pikad juuksed, mida ma aastaid kandsin, täielik õudus. Asi lõppes sellega, et ma kammisin igal õhtul 30-40 minutit enne magamaminekut pusasid välja. Kandsin juukseid muidugi alati võimalikult lahtiselt, sest jookseid hobusesabasse pannes tulid mu koledad kõrvad juuste alt välja. Niisiis tuli mul igal õhtul pusasid lahti kammida. Oli küll mingi spetsiaalne pusaharutaja-hari ja de-tanglerer (sihuke libestav sprei, mida pusadele lasta), aga ikka läks kas 2 20-minutilist sarja või 1 40 minutiline. istusin arvuti ees ja kakkusin oma karvasid. :)

Juukseid pestes läks 5 minutit šampoonitamisele, 5 minutit šampooni väljaloputamiseks, 5 minutit palsami peale panemiseks ja 5 minutit palsami väljaloputamiseks. Õudukas. Ainult hommikuti oli lihtne - juuksed olid öösel kinni, nii et harutasin patsi lahti ja tõmbasin kammiga läbi.

Nüüd on mul lühikesed juuksed (oli poisipea, praeguseks välja kasvanud tuustakas, sest pole viitsinud lõikamas käia) ja juuste pesemiseks kulub 1-2 minutit, kammimiseks 1-2 minutit, vaha, geeli ja lakiga saab mitmeid erinevaid soenguid teha ja ei kulu ka oskajate käte all üle 5 minuti.

Peab mainima, et MIDA TEEMAT?!

Mulle näiteks meeldivad pikkade juustega mehed ja lühikeste juustega naised. Samuti meeldivad mulle kiilad mehed ja maani juustega naised. Peaasi, et nad on hoolitsetud, ilusad ja iseendaga rahul.

Mäletan, et "Dorian Gray portree" filmi vaadates ma lausa armusin peategelasse, sest ta oli nii neetult ilus.

http://www.trendnista.com/images/2009/oct/dorian-gray-0.jpg

Siinsete osade kommenteerijate järgi muidugi FUIH ja KAKA, sest pikki juukseid peavad kandma ainult naised ;)
 
heli 27. august 2011, kl 02.23
Ühinen ka igas mõttes Cameliaga. Aga isegi hullem naise poisipeast on pikad juuksed mehel...eks jah on erandeid ja kui kellegile meeldib siis ok...aga minu arvamus selline.
 
hiiresaba 27. august 2011, kl 07.43
Tuleb välja et ka pikkade juuste omamine võib olla väga erinev kogemus.Mina pesen oma 2 karva kolmes reas juukseid nii 1 min. balsamit hoian küll kauem peas ,5 min. just pusade vältimiseks,loputan jälle 1 min.
Kuivatan soojapuhuri kohal 10 min ja tööle.
Ka meeldivad mulle hästi hooldatud pikad juuksed mestel,annab sellise rokiliku,viikingliku,kunstiinimese või aristrokaatliku välimuse.
 
vanaeit 27. august 2011, kl 12.33
Mulle meeldib Meg Rayan poisipeaga rohkem kui pikkade juustega. nii ot oleneb kuidas kellelegi sobib ja pole ju mõtet kasvatada endale pähe varesepesa, mis paljudel kipub olema, siis see varesepesa on alati mingis kammiga üles sätitud soengus või hobusesabas, mis ka ei kaunista kusagilt otsast. eriti kole on, kui sellised hallid pikad juuksed on naisterahval 50+. no milleks vanaeidele patsid? et muuseum kinni katta v?
mul on kõigil sõbrannadel pikad juuksed, mind pole juustega õnnistatud, on sellised viletsad teised, ei kasva ka eriti, kohe lähevad otsad katki, parem juba korralik poisipea, aga seeeest on mul ilusam keha kui mu sõbrannadel ja näonahk on mul ka super. vahel, kui sõbrannad oma juustega minu ees liialt kekutama hakkavad, tahaks öelda, et halloo, sul lihtsalt peavad ilusad juuksed olema, sest keha pole ja nägu pole, midagi peab ju olema.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!