Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Tulika takso on parim!
 
naine 04. märts 2013, kl 21.59
Olen rumalusest kasutanud Tallinnas olles igasuguseid taksosid. Tulika takso üllatas korduvalt meeldivate eesti takso juhtide ja kõige odavamate arvetega. Korduvalt kasutasin samadel distantsidel Tallinki taksosid, mis on korduvalt mind ärritanud oma venelastest taksojuhtide ja kirvehindadega. Minu lemmik-Tulika!
 
olen nõus 04. märts 2013, kl 23.21
teisi pole aastaid kasutanud
 
veel 05. märts 2013, kl 11.34
sama siin
 
greip 05. märts 2013, kl 11.46
Mina ka nõus. Raske on muidugi teiste kohta üldse midagi öelda, sest peale esimest Tulika-kogemust (kui üks Tulika taksojuht aitas mul tema omal algatusel raske paki kõigepealt autosse tõsta ja siis taris veel kolmandale korrusele, kah puha omal algatusel) ei ole teisi taksosid proovinudki :) Tulika on alati õigeaegselt kohal ja ühtki kehva kogemust pole olnud.
 
mina 05. märts 2013, kl 12.54
Kas tulika siis soodsam kui Tallinnk? Ise kasutan alati Tallinkit, sest seal saab kaardiga maksta, kuna sularaha praktiliselt kunagi pole. Aga tulikas vist saab ka...
 
kuss 05. märts 2013, kl 20.56
nõus. tulika ja tallink on head, puhtad alati jne. aga kallid. rikaste lõbu. kui nädalas sõita ca 50-100€ seest odavamatega siis nendegaläheks topelt rohkem.
 
kuss 05. märts 2013, kl 20.57
http://www.taksod.net/
 
mina 05. märts 2013, kl 22.10
On tõesti soodsam kui Tallink. Aga kas auto saab ka sama kiiresti, st esimese helistamise korraga? Olen loobunud proovimast mingit teist taksofirmat, sest kunagi pole võimalik autot saada ja lõpuks pean ikka tallinkisse helistama. Samas helistamise eest võtavad kogu aeg raha...
 
tallink ja tulika 16. märts 2013, kl 14.27
te minge pekki oma kaardimaksetega! ääretult nõme on, kui sinuga sõidetakse ainult sellepärast, et "seal saab kaardiga maksta". ja kui te arvate, et tallinkis või tulikas taksojuhile rohkem raha kätte jääb, kui odavates firmades, siis te eksite - auto eest maksavad nad kõrget renti ja samas tööd peavad tikutulega taga otsima (autosid on firmas lihtsalt palju rohkem, kui on nõudlust), lisaks läheb enamik sõite allahindlusega (firmakaardid, sooduskaardid) ja kui sa siis veel näiteks iialgi jootraha ei näe või sul on vahetuse lõpuks ainult hunnik tšekke ja pole eriti raha, mille eest kütustki osta, siis tahes-tahtmata sa hakkad enamust oma kliente lõpuks vihkama... mis on kurb.
 
Rein 25. veebruar 2014, kl 19.32
Tulika takso on parim
 
james 25. veebruar 2014, kl 20.56
Absoluutne Tulika fänn juba väga pikalt :-)
 
Tädi tänavalt 26. veebruar 2014, kl 10.15
Sõidan valdavalt Tulikaga. Esiteks sealt saab alati auto ja teiseks ei tule hind sugugi eriti kallim kui odavamatel firmadel! Kuna liigun tihti ühel ja samal trajektooril, olen võrrelnud...Sõbra, Saksa, Viikingi jne taksoga sõites on sihtpunktis summa taksomeetril suht sarnane Tulika takso taksiga. Kuigi jah, kilomeetri hind on neil kirjade järgi muidugi odavam. Seega mõtlemise koht...
Nüüd olen muudest firmadest juba loobunud ka seetõttu, et reede õhtupoolikul ja pühapäeva hommikupoolikul ei ole tavaliselt võimalik neist taksot saada. Kaua sa siis ikka oma aega kulutad, et muudkui helistad neisse, ootad ja siis saad teada, et "kahjuks ei ole meil praegu ühtki vaba taksot".
 
Oü Pihkva Piffid 26. veebruar 2014, kl 21.15
Ei ole ikka küll, Pihkva takso( Oü Pihkva Piffid ) on parim, eriti kui roolis Tsjuhha Makaronovitch isiklikult!
 
ei ei 01. märts 2014, kl 02.28
Narva Tseburekid on parim ja odavaim takso!
 
sirje 09. märts 2014, kl 17.03
kasutan alati Tulikat. kui kindla peale minek , lennuk , laev , siis on alati minuti pealt kohal . pole midagi kallim , kui teised. juhid väga viisakad. Sõbra on ka meeldiv takso.ainult head kogemused.
 
reklaam 14. märts 2014, kl 18.22
Selline kiidulaul Tulikale, lihtlabane reklaam oma töötajate poolt.
 
g to reklaam 15. märts 2014, kl 18.25
Aga vat ei ole oma töötaja, lihtsalt hea kogemus jääb väga kauaks meelde. Minu puhul näiteks ei olnud juht mitte lihtsalt viisakas, vaid ka ootamatult abivalmis.
 
arvaja 16. märts 2014, kl 18.59
Teen paar korda kuus sõidu Tallinnast Tabasallu või vastupidi, alati on viisakad ja sõbralikud juhid olnud.
Reval takso on odavam, aga olen ka alati väga rahule jäänud. Aitavad kohvri pagasiruumi ja sealt välja tõsta, ei ole liiga jutukad, auto saab tellida eelmisel õhtul hommikul kella 04.45-ks näiteks.
Takso24-ga pole õnnestunud sõita, sest seal ei vasta keegi kõnedele - kolm korda ootasin à 2 minutit ja neljandal korral vastati, et kellaajaliselt masinat tellida ei saa.
Tallink ka hea, aga kallis.
 
mina 25. märts 2014, kl 21.41
mina pole ka tulika taksost, olen aga nende klient juba aastaid. takso tuleb alati mõne minutiga (kesklinnas enamasti vajan taksot, mujale ehk läheks ka kauem) ning ainult korra oli kehv kogemus -- nimelt käisin korra ära ja tagasi tulles oli takso suitsuhaisu täis. teatasin, et haiseb, juht väitis, et väljas tegi. mul mul suva, kui teed väljas, aga uks lahti on ja sees haiseb. vot see oli ebameeldiv. plaanisin lausa pool maksmata jätta, aga siis ei viitsinud protsessida.
 
Mis 27. märts 2014, kl 06.21
Reklaami saade siin käib?
 
abc 28. märts 2014, kl 02.00
Kukas kissan hännän nostaa, jos ei kissa itse.
(Kes koera hända ikka kergitab kui mitte koer ise)
Nadezhda 01. detsember 2022, kl 22.20
kõige parem on Lemmik Takso, odav ja mugav. olen väga rahul.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!