Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Pärnakad, andke infot Stefani kohta.
 
ter27-le 21. jaanuar 2014, kl 18.02
Eks alaväärsuskompleksi käes vaevlevad persoonid võivad ju minna kallimasse söömakohta, kus proletariaati ei ole. Alati on võimalus valida, milleks kadetseda,et restoran kõigile sobilik on!
 
Erki 22. jaanuar 2014, kl 10.35
Mulle ka väga meeldib steffanis ja väga ootan selle avamist.
Kuid sulle ter27, ole inimlikum, kõigil on õigus süüa ja pole siin keegi mingi alamklass, ära ole nii kõrk.
Hindadel on oma põhjus, õige hind hoiab piisavat kasumit ja samas suurt klientuuri, mis lõppkokkuvõttes tekitab ka suure kasumi.
 
pizzalõik 24. jaanuar 2014, kl 16.07
Blond on vist tutvust teinud nende kivide ja haavanditega, eks inime sajatab ikka seda mis tal enesel valu teeb.
Mis siis juhtus. kohatu ja ebameeldiv käitumine oli. Saime suurem seltskond seal sügiseselt tühjas Pizzas kokku, meid oli palju, täpselt ei mäleta , no kümme ehk. No ma ei kirjeldaks algul tekkinud ebameeldivusi, vaid seda mis lõpuks ikka ahhetama pani.
Tellimus oli suur ja pundis ka raske puudega inimene, kes ei saa pizzat süüa, küsisime et kas neil on peale pizza ehk muud pakkuda. Ei olnud, kohe mitte midagi. Pakkusin siis välja et toon talle läheduses asuvast putkast muud ega te ei pahanda sellepeale. OH SA MU MEIE , milline halvustav loeng järgnes , küsisin siis et kas te ei saa vastu tulelik olla ja eelistate loobuda 10 in tellimusest. vastus- no ta (INVA POISS SIIS)võib ju siia meie aiataha kõnniteele istuda!!!!!
Mainin veel korra , peale meie polnud seal kedagi, alul töötajaidki mitte. neid tuli lõpuks veerandtunnise oote järel ise köögipoolepealt hõigata.
tuli siis sealt mingi tige kaktus välja, igale küsimusele põrkas vastu nagu me oleksime tema segajad.
Meie küsimused polnud teab mis erilised. meid on palju, kas on võimalik meid paigutada ühise lauataha.laudade tõstmisel võime ise aidata. aga äkki on teil kuskil lisa toolid siis. Kas saame pizzale peale oma valiku, kas saame kaasa võtta, mis te joogiks pakute.
 
pärnakas 24. jaanuar 2014, kl 20.45
mitte iial ei usu, et menüüs peale pizzade midagi ei olnud!!! alati on valik pastatooteid erineval kujul! Valetad, pizzalõik!!!! ju probleem ikkagi teis endis oli, usun, et teid 10-t inimest ei suudetud NII ruttu ühise laua taha sättida (seal enamus lauad 6-le inimesele), see tekitaski protesti ja sealt see lumepall veerema hakkas! enne tuleb ikka ennast jälgida:PP olen pea igapäevane Stefanis sööja lõuna ajal, ja väga korrektne teenindus!
 
69 24. jaanuar 2014, kl 21.13
pizzalõik, miks sa sellist jama kirjutad?
 
www 24. jaanuar 2014, kl 21.36
peale meie polnud seal kedagi
Juba see lause on vale. Alati on seal palju rahvast:)
 
Ajad segast. 24. jaanuar 2014, kl 22.17
1. Ajad mingi teise pizzakohaga segamini.
2.Peale pizza on tohutus valikus pastasid ja salateid ning magustoite.
3. Võimatu, et kliente ei olnud. Tavaliselt on seal raske tühja laudagi leida.
4.Teenindajad on positiivsed ja usinad.
 
Põline 25. jaanuar 2014, kl 01.39
Põlise pärnakana julgen ka nuriseda. Olles aastaid klient on ikka paremaid ja halvemaid päevi.
Pole asja, mida poleks nende menüüst proovinud ja seda korduvalt.

Minu silmis on kvaliteet kuidagi hüplev. Vanasti võisid minna kindla peale välja, nüüd enam mitte ja ma ei teagi milles küsimus.
Äkki on köögitoimkond kurnatud ja vähe motiveeritud?
Suvel on nurisemiseks olnud kordades enam põhjust ja et ma olen seal neil "kuldklient", siis ma tavaliselt ka oma arvamust viiskas vormis ka avaldan.

Ma leian, et konstruktiivne kriitika aitab enam, kui tühipaljas vastu rinda tagumine, et kõik on alati parim. Kes harva käivad on ilmselgelt mingis müstlises lummuses aga igapäevane külastaja saab kohe aru, kui kokal või meistril tuju kehva :D
 
n31 25. jaanuar 2014, kl 08.26
Toitude kvaliteet on Steffanis super, ainsana häirivad lihttöölistest kunded, kellele ei tohiks asja olla restorani. Loodan siiralt, et restoran korrigeeriks hindu, mis tagaks kvaliteetsema klientuuri.
 
69 25. jaanuar 2014, kl 14.47
Kas keegi teab ka mis nende pizza nii sõltuvusttekitavaks teeb? Ega see ometi ole suur kogus maitsetugevdajat?
 
karma 25. jaanuar 2014, kl 15.11
n31 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Toitude kvaliteet on Steffanis super, ainsana häir
> ivad lihttöölistest kunded, kellele ei tohiks asja
> olla restorani. Loodan siiralt, et restoran korri
> geeriks hindu, mis tagaks kvaliteetsema klientuuri
> .
Saa üle juba ükskord:D Kunagi ei tea, mis võib elus ette tulla ja sa oled ise tulevikus see lihttööline.
 
mialiisu 27. jaanuar 2014, kl 05.36
steff avatakse kahe nädala pärast!!!! juhuuu
 
kivike 27. jaanuar 2014, kl 10.39
pizzalõik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Meie küsimused polnud teab mis erilised. me
> id on palju, kas on võimalik meid paigutada ühise
> lauataha.laudade tõstmisel võime ise aidata. aga ä
> kki on teil kuskil lisa toolid siis. Kas saame piz
> zale peale oma valiku, kas saame kaasa võtta, mis
> te joogiks pakute.

Steffanis on menüüd olnud avamisest saadik ja alati laua peal, neid teenindaja ei too eraldi ega korja ära. Menüüs on peale pizza hulk muid asju, alati on olnud. Või olite kõik kirjaoskamatud?

Küll olen mina näinud, kuidas äärmiselt viisakalt teenindati umbes 10-pealist purjus inimeste karja ja käidi viisakalt teiste klientide juures nende pärast vabandamas. Kuna seltskond ropendas kõvasti ja arutas kõvahäälselt kellegi möödundöiseid "õieseisklusi", pakkus teenindaja ka ümberistumise võimalust kaugemale, kuna meil oli väike laps kaasas. See on tõesti uskumatu, et Steffanis kohe mitte kedagi ei olnud! Kas te ikka Steffanis käisitegi?
 
Heino 29. jaanuar 2014, kl 11.17
Stefani töötajad üritavad siin musta valgeks rääkida mitme nime alt kommenteerides - lausa lust vaadata :)
Teenindus on seal kõige halvem eestis ja see on fakt!
 
tean ikka küll 29. jaanuar 2014, kl 12.29
oh island, see on juba isegi tavapärase saastapritsimise kohta uus tase! :(
Steffani on olnud algusest saadik üks Eesti parima söögi ja teenindusega kohti. Mitte küll "Näpudpüstipeenelviisil", aga ääretult kena ja inimliku suhtumisega ,mis ongi peamine!
Pizzalõik külastas tont teab mis teist kohta või ei külastanud üldse midagi, sest kogu olukirjeldus on paksult faktivigu täis! See inimene pole oma jalgagi üle Steffani ukseläve tõstnud!
Tore kui Steffani varsti taasavatakse! Kindlasti külastan seda iga kord kui Pärnus käin, kanavormiroog on mu lemmik!:)

Ma ei tööta, pole kunagi töödanudki ja ei kavatse sinna tööle asuda!
 
küsimus 29. jaanuar 2014, kl 17.39
mialiisu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> steff avatakse kahe nädala pärast!!!! juhuuu

Kus see kirjas on?
 
juku 08. veebruar 2014, kl 16.38
 
pekionu 08. veebruar 2014, kl 16.57
 
:)) big day today 08. veebruar 2014, kl 23.01
Steffanis käidud, kõhud punni söödud. Kõik on suht sama, lihtsalt natukene uuem ja puhtam. Natuke lakihais sees veel. Uued laudlinad (enne olid ilusamad, aga elab üle). Esimesel vaatlusel tundus, et söögid ikka samad, hinnad samad. Lisandunud on 3 uut pitsat ja üks eelroog, kasutusel uus komponent Parma sink - väga maitsev. Vahukoorega kakao hind on 20 senti tõusnud, maksab nüüd 1.80€, mis on väga ok.
Teenindajad ikka sama sõbralikud ja vahvad, aga kliendid olid täna üsna kannatamatud. Järjekord pikk ja mõni ebaviisakam trügis ette või puges isegi kellegi võõra lauanaabriks..
Õues nägime Steffani pitsataksosid, mõlemal autol pagasnik pitsasid täis! :) Ja meestel tuju laes.

Üldiselt väga rahul, nagu arvata võiski. Iga nurga peal põles mõni küünal ja siblis mõni teenindaja. Eelsalat oli maitsvam, kui kunagi varem. Kuklid imepehmed. Majavesi puhas ja külm. Pitsa täpselt parajalt küpsetatud, mõnusalt rasvane ja raske seedida... :P Tulge kõik Pärnusse, Steffani ootab.
 
Miks seda 10. veebruar 2014, kl 21.26
Tallinnasse ei võiks teha? 100% kindel kasum ju kuna mingi peetrikese tallenahaga seda mahlakat pizzat võrrelda ei anna! Hinnad niikuinii suht samad.
 
Marilyn 11. veebruar 2014, kl 14.02
Steffani ei tule kunagi Tallinnasse. Ei tasu unistadagi.
 
xxx 05. september 2016, kl 17.01
oled ülem klass või...?
 
Steffani Pizza Tallinnasse????? 06. september 2016, kl 16.35
Kas pidi siis tulema või?
 
Töötaja 06. veebruar 2017, kl 04.03
Steffani avatakse 2 nädala pärast Kristiine keskuses!
 
avagu 08. veebruar 2017, kl 13.40
Aga "Rucola" vastu ta ikka ei saa!
 
kuhu 08. veebruar 2017, kl 19.43
Pealkirja lugedes mõtlesin, et jälle üks mahajäetud lapsega naine otsib lapse bioloogilist isa taga.
 
Steffani alates 20.2.2017 Kristiines? 10. veebruar 2017, kl 22.08
PÄRISELT??? JEEEE!!!!:))))

Kuigi ideaalis vöiks südalinnas olla:)
 
ah 14. veebruar 2017, kl 15.22
mina käisin ka suvel paljukiidetud steffanis- laudlinad olid mustad, salat hapuks läinud ja pizza minu jaoks liiga rasvane; aga noh, maitse üle ei vaielda...
 
eelmisele 16. veebruar 2017, kl 02.48
näri oma kuivanud tallenahast peetri pizzat edasi:)))

Keegi võiks kinnitada kas tuleb siis Steffani Kristiinesse või mitte?

Meedias pole igatahes mitte ühtegi sõna selle kohta olnud.
 
no ma 16. veebruar 2017, kl 09.35
natuke kahtlen, et tuleb, siis oleks sellest suurelt meedias juttu olnud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!