Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Kas naine on mehe visiitkaart?
 
Hip 15. august 2011, kl 22.35
Selline küsimus ongi :)
 
A 15. august 2011, kl 22.52
Mina küll olen.
 
lokidx3 15. august 2011, kl 23.03
Ei, muidugi mitte. Laps võib ehk olla ema-isa visiitkaart aga mitte naine mehele. Mis mõttes? Ma tean paljusid õnnelikke peresid, kus naine on edukas - mees on invaliid juba enne abielu; mees on rikas ja kena - naine on 110 kilo ja rõõmus rullike; naine on kahe kõrgharidusega - mees on tööline; mees on intelligentne ja meeldiv - naine on rumal ja bitch; naine on taibukas ja kultuurne - mees on tüüpiline hüljes.
 
l 16. august 2011, kl 01.30
Ja mees on naise krediitkaart...
 
B 16. august 2011, kl 10.40
Minu arust on.
See, kui hoolitsetud, intelligentne jne on naine, näitab mehe taset - kui tavaline töömees, hüljes või kasvõi invaliid on endale suutnud sebida haritud, sümpaatse ja väljanägemiselt pilkupüüdva naise, näitab see, et mees on tegelikult siiski tõeline mees. Kui võõra silma jaoks intelligentne, edukas, mehelik jne mees on endale saanud lääpas tädi, bitchi või muidu mammi, näitab see jällegi, mis mees tegelikult väärt on. Sest naine on just nii ilus, hoolitsetud, haritud, laia silmaringiga, edukas, sümpaatne jne, kui mees laseb tal olla ja julgustab teda olema.
 
arvan 17. august 2011, kl 09.42
Kuidas võtta, ei tea, mis just õige on. Loomulikult tahaks iga mees, et tema naine pilke püüaks. Aga kas ikka õigeks pidada seda, kui mees maha jätab oma naise pärast pikka abielu lihtsalt sellepärast , et ta ka pärast 50 eluaastat enam samas kaalus ei ole kui 20 aastaselt, on nõme, liiati kui naine muidu igati hoolitsetud on.
 
Camelia22 17. august 2011, kl 11.43
Olen nõus selle ütlusega. Ja siin ei peeta silmas ainult välimust (hoolisetud ja kena), vaid ka sisemust: intelligentne, rahulik, väljapeetud, asjalik, humoorikas jne. Intelligentne mees ei taha enda kõrvale labast "maanaist", kes käib sorakil ja rasvaste juustega ringi või riietub labaselt ja seltskonnas tekitab mehes piinlikkust kui oma suu avab. Tasemel mehel peab samal lainepikkusel olev naine ka kõrval olema, vähemaga üks tõeline mees ei lepiks. Seega saab öelda väga hästi, et naine on mehe visiitkaart. Naine on täpselt selline, nagu sa ise oma ajudega valinud oled ja mida mees ise hindab naises.
 
linlane viimasele kirjutajale 18. august 2011, kl 17.44
Labane "maanaine"? Mind häirib, et ainult maanaisi peetakse labasteks ja rasvaste sorakil juustega inimesteks. Linnas on samuti selliseid mehi-naisi,kes on räpakad,rasvaste juustega ja haisevad mustusest. Samas on väga töökaid,puhtaid,korralikke, armsaid ja lihtsaid heasüdamlikke inimesi maal,kellest võiks igaüks meist eeskuju võtta! Ei ole vaja vastandada maa ja/või linnainimesi. Teemasse. Arvan,et keegi pole kellegi visiitkaart. Normaalselt toimivas suhtes on alati midagi sellist,mis seob paari ka aastakümnete möödudes,sest noorus ja ilu ju kaovad ajapikku.Jääb lugupidamine ja austus iseenese ja kaaslase vastu.
 
... 18. august 2011, kl 19.03
kindlasti...ja vastupidi ka. väärt mehel on väärt naine.
 
jah 18. august 2011, kl 19.38
Eks ta PEAKS nii olema... Meie puhul võin öelda, et olengi (kahjuks pigem negatiivses mõttes)
 
Camelia22 19. august 2011, kl 09.43
@ linlane viimasele kirjutajale
18. august 2011, kl 17.44

Ära nüüd närvitse. Ma kirjutasingi "maanaine" , mitte maanaine ja ei pidanudki silmas maanaist kui sellist. Selline ütlus on lihtsalt, meeldib see sulle või mitte. Kindlasti polnud mul plaanis maanaisi linnanaistest kehvemaks pidada.Vabandust, kui sind isiklikult kuidagi puudutasin ja solvasin. Ei teinud seda meelega. (:
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!