Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Leidsin head antitselluliidi püksid!
 
anu 21. jaanuar 2010, kl 12.48
Mul on hea uudis kõikide naistele!
Käisin eile SAUNAMAAILMA poes ja leidsin sealt laia valiku LANAFORM antitselluliidi pükse. Seal on olemas kõik mõõdud ja erinevad mudelid. Samas hinnad on kah taskukohased, saad osta endale ühe paari 175.- krooni eest. Samas seal on olemas ka lai valik teisi tooteid naha- ja kehahoolduse jaoks.
Samast poest sain teada, et neil on olemas ka internetipood ning saab tellida igast Eesti ja kogu Euroopa nurgast.
Keda huvitab siis annan internetipoe aadressi:
www.saunamaailm.ee

Mul oleks hea meel kui kellegile minu teema aitaks.
Aga tõesti soovitan astuge sellest www.saunamaailm.ee interneti poest läbi ning sealt te kindlalt peaksti enda jaoks midagi huvitavat leidma.
 
pekk 21. jaanuar 2010, kl 13.03
tee selle 175 eegu eest trenni parem
 
murfa 21. jaanuar 2010, kl 15.06
Kallis inimene!

Teaduslikult on tõestatud, et tselluliiti ei ole võimalik ravida. Kõik kreemid, möksid, massaažid ja püksid ei aita. Täiesti maha visatud raha.

Loodan, et inimesed viitsivad teemasse rohkem süveneda ja teevad sama raha eest sporti, mitte ei toeta rahanäljas tootjaid. Mida kõike ka välja ei mõelda...
 
naine 21. jaanuar 2010, kl 15.10
Külastasin siis seda kodulehte, millegipärast aga oli esilehel suurelt üle terve lehe paljas noor ülesmukitud tibi meelas poosis, seega edasi üleüldse ei hakanud vaatamagi. Tibi järgi on pood suunatud keskealistele kiimas meestele, niiet tselluliidipükste asemel soovitaks müüma hakata peenisepumpi jms.
 
Laura 21. jaanuar 2010, kl 20.14
eile ostsid püksid ja täna juba tselluliit läinud, et pükse kiita julged :) Nojah...
 
irwwwwwwwwwwww 21. jaanuar 2010, kl 20.33
issand kui mage reklaamtekst! no anna kannatust!
 
anu 22. jaanuar 2010, kl 11.56
noh jah ühepäevaga tselluliit küll ei ole ära läinud, kuid minu sõbranna kasutas neid pükse väheke üle poole aasta ning tõesti on tunda et need LANAFORM püksid tõesti mõjuvad ning www.saunamaailm.ee internetipoes on need kõige odavamad.
ning samas kui kellegile ei sobinud pükste mõõt siis saab vahetadaka teise mõõdu vastu.
 
aga 22. jaanuar 2010, kl 14.10
Dirhami poes müüakse samasuguseid pükse, aga hind on SOODSAM, kõigest 145.-
 
jah 22. jaanuar 2010, kl 15.00
Paar aastat tagasi ostsin ka selle firma trimmivad püksid, maksid siis vist 600.- ringis, oli vaja peale oppi kanda ja nahk läks siledamaks, jalas olid tegelikult ebamugavad, sest nahk hakkas kohe higistama. Mingi mõju neil on igatahes.
 
ö 22. jaanuar 2010, kl 15.20
Ma näen seal küll 500 ja 700 jne hindadega asju. Need 175.- tunduvad sellised, mis lihtsalt pekid vähe koomale tõmbavad, et riietes ilusam oleksid.
 
anu 22. jaanuar 2010, kl 17.32
"ö" olen sinuga väheke nõus, sest kuidas öeldakse, kellel raha jätkub see saab ka väheke kallimaid ja mõjukamaid pükse endale www.saunamaailm.ee internetipoest osta.
nagu "jah" ütles nad ikkagist tõesti mõjuvad.
 
krips 22. jaanuar 2010, kl 19.10
Kallis murfa!
Mis m6ttes ei saa ravida tselluliiti? Millega siis seletada, et paljud naised, kes teevad usinalt hommikuti ja 6htuti kuivharjamist ja masseerivad peale kreeme, on siiski tselluliiti suutnud oluliselt v2hendada v6i suisa sellest lahti saada? Kui Sa ise ei viitsi vaeva n2ha, siis ei maksa kohe arvata, et see ongi nyyd "teaduslikult t6estatud".
K6nealustest pykstest ei tea kyll midagi arvata.
 
trips 22. jaanuar 2010, kl 19.50
krip, kus on tõendid, et end harjamata jne oleks tsell? mul sõbranna, kes midagi ei tee, vanust 48, möödud modelli omad, sööb mis soovib ja ennäe, tsellut pole! ma ise 45 ja samuti ei harja jne ja tsellut küll on aga vähem kui töökaaslasel, kes muudki kiunub sellest harjamisest ja kreemitamisest, täisa stress sellest vaesekesel. ei saa me ikka geneetilise kodi vastu kreemide ja harjadega, no ei saa, tahad Sa seda tunnistada või mitte, sellest ei muutu küll midagi. õnnitlen ettevõtjaid, kes on suutnud ma tsellut-pärssivaid mõttetuid tooteid lollikestele maha müüa - tubli töö ja hea äri, sest lolle jätkub.
 
trips 22. jaanuar 2010, kl 19.50
krip, kus on tõendid, et end harjamata jne oleks tsell? mul sõbranna, kes midagi ei tee, vanust 48, möödud modelli omad, sööb mis soovib ja ennäe, tsellut pole! ma ise 45 ja samuti ei harja jne ja tsellut küll on aga vähem kui töökaaslasel, kes muudki kiunub sellest harjamisest ja kreemitamisest, täitsa stress sellest vaesekesel. ei saa me ikka geneetilise koodi vastu kreemide ja harjadega, no ei saa, tahad Sa seda tunnistada või mitte, sellest ei muutu küll midagi. õnnitlen ettevõtjaid, kes on suutnud oma tsellut-pärssivaid mõttetuid tooteid lollikestele maha müüa - tubli töö ja hea äri, sest lolle jätkub.
 
seda et 23. jaanuar 2010, kl 23.18
lihtsalt kui treenid rohkem ja tegeled, siis on lihased rohkem pingul ja tsellu ei paista nii palju välja. tegelikult ei kao see kuhugi.
 
... 24. jaanuar 2010, kl 12.37
Ega need püksikud ja harjamised mõttetud pole. Tsellut ära ei võta, aga ergutavad vereringet ja muudavad pringimaks, tsellut tekib vähem juurde ja olemasolev ei paista nii palju välja.
 
kogenu 24. jaanuar 2010, kl 18.11
Võin kinnitada, et tsellupüksid ja kreemid mõjuvad küll - nahka pingutavalt ja kintsuümbermõõtu vähendavalt. Fakt! Ainult et kui enam pükse mitte kanda ja kreeme mitte peale mätsida, siis miski 2-3 kuuga on olukord samas kohas, kust alustades. Aga igal juhul mõjuvad ja mina kannan koeraga jalutamas käies, kodus, iga päev :)
 
heh 24. jaanuar 2010, kl 18.22
Need 175 kr maksvad püksid on tavalised korsettpüksid, mitte tselluliidipüksid.
 
malle 24. jaanuar 2010, kl 23.09
Dirhami poes saad poodnikult kuivharjamise kauba peale!
Tõesti soodne ja hubane koht - külastage kindlasti!
 
? 27. jaanuar 2010, kl 13.31
Kus see Dirhami pood asub?
 
kix 02. juuni 2010, kl 09.53
mõttetu reklaamtekst. Iga teine lause on poe nimi või veebiaadress. Põhimõtteliselt juba ei lähe sellele liimile!!!
 
??? 03. juuni 2010, kl 11.29
ostaksin hea meelega need püksid aga ei suutnud leida nr-tele vastavat mõõtude tabelit, nr 1-6 ni, noo andke andeks, mille järgi ma sobivad leian
 
mina 03. juuni 2010, kl 11.42
[url]http:@!#$/naistekas.delfi.ee/foorum/list.php?f=7[/url]
 
Katrin 18. veebruar 2013, kl 12.28
Tere!
Kas keegi on ka endale juba ostnud need Lanaform tselluliidipüksid?
Vastavalt oma vöö- ja puusaümbermõõdule olen selle tabeli kohaselt suurus nr 3.
Aga nende pükste jalga sikutamine on väga raske ning need püksid on väga väga pingul jalas.
Kas need peavadki nii pingul olema või pigem vabamalt jalas? Kui need on nii pingul, kas need siis just vereringet ei häiri?
 
eev 15. veebruar 2014, kl 16.56
Ma otsisin päris tükk aega, et neid pükse leida. Mul kunagi olid analoogsed kummist püksid (kust ostsin enam ei mäleta, kandsin ribadeks). Kui nendega sporti tegin, siis muutsid naha pehmeks ja vähendasid tublisti ümbermõõtu :)
 
miss_dl 17. veebruar 2014, kl 19.40
väga head tseluliidipüksid müüakse ApteekN1 apteegis, mis on Rävala 6. Sattusin sinna juhuslikult eelmisel nädalal ja sain väga hea ja kasulikku info tselluliidipesu ja toidulisandite kohta.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!