Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
kas keegi on tellinudmidagi vida XL -ist?
 
Tahan teada 11. juuni 2016, kl 22.16
Raha peaks maksma Amsterdami kontole, eeldasin, et ladu on ikka Eestis. Kui turvaline see tellimine on, kas on kogemusi?
 
annan teada 21. juuni 2016, kl 09.50
tellisime paar nädalat tagasi voodi,tuli 10-mne päeva jooksul nagu lubatud,aga transportimisel oni voodiosa kahjustatud ning üks jalaots oli otsast ära tulnud,samuti olid rauast voodiosad mingisuguse õli sees(tavaliselt puhastatakse,aga vist selle firma tegijad eriti ei viitsi)
voodi hinnkas oli 300 euri,mis pole just kui kallis aga pole odav ka.kvaliteet oli aga just kui ostsime 100 eurose voodi
miinusesks on ka see,et nendega ei saa ühendust telefoni teel,sest seda teenust pole neil lihtsalt pakkuda,sest kindlasti asuvad ei tea mis maal,samuti kasutavad nad google translate sinuda suhtlemiseks,nii et on üpris raske nendele selgeks teha mida sa tahad
 
La 21. juuni 2016, kl 10.11
Tellisin tugitooli ja olen rahul.
 
AllY 18. august 2016, kl 20.57
Hollandis asuvad.

Tahaksin ka tellida aga ei julge oma kaardi andmeid anda. Pärast teevad veel makseid minu kaardiga,kas see on ikka turvaline?
 
Ostja 20. jaanuar 2017, kl 16.14
Kellel veel on vidaxl-ga kogemusi olnud? Mõned pakkumised tunduvad ahvatlevad, aga kah ei tahaks rahast ilma jääda.
 
Reimps 24. jaanuar 2017, kl 11.22
Tellisin eile (23.01.17) endale sealt grilli. Eks paistab kuidas tuleb.
 
Mina olen rahul 24. jaanuar 2017, kl 12.41
Tellisin 8 asja ja kõik tulid kohale kenasti -õigesti ja 7 päevaga.
Maksan pangaülekandega, kuna ei taha oma krediitkaarti kasutada. Ülekanne tuleb teha Hollandi panka.
 
Veronika 19. mai 2017, kl 09.19
Kas grill jõudis kohale?
 
Küsimus 09. august 2017, kl 20.38
Kas keegi saaks öelda kuidas VidaXL-ist tellida? Missugused kaardinumbrid ja kuhu? Proovisin, aga makse nurjus.
 
Kohalik 30. august 2017, kl 14.57
Vida Xl tuli Hollandis Neckermanni asemele (ehk kellelegi ütleb midagi). Elan ise Hollandis ja olen ka tellinud sealt ning rahul. Ma ei ole 10a jooksul kordagi siin petta saanud, netipoed on nii levinud, usaldusväärsed ja hästi varustatud, et tavapoode suletakse juba tänavate kaupa. Samas kuigi petta pole saanud, siis pigem eelistan tuntumaid nimesid asju tellides, sest neil puudub veebilehe nö tempel. See mingi kvaliteetmärk siin, mis antakse seadusekuuleka tegevuse jms õiglase ja õige äri eest veebilehtedele. Ma ei tea, kas neil pole seda kunagi olnudki või hoopis väljavisatud nimekirjast, kuid kindlam tunne ikkagi templiga. (Ikea nt ju ka tuntud ja justkui usaldusväärne firma, aga seda templit neil siin pole ja kogesin omal nahal, miks)
 
Katti 08. jaanuar 2018, kl 15.28
Tellisin sealt 2 tugitooli. Tarneajast kinni ei peetud. Tel neil pole!!!!! Kas pole huvitav? Mul on firma, aga TELEFONI pole. Kohale tuli mingi kaks plönni. Pilt oli ikka VÄGA illustratiivne. Neil eraldi lastetugitoolid, aga nende kirjeldusse/nimetusse, mille mina tellisin, polnud seda pandud. Nüüd oleme juba üle kuu aja kaupa tagasi saatnud!!!!! Pakkusin ise, et saadan oma raha eest, aga EIII!!!!! Aadress on ka salastatud!Tulevad ulmelised vastused kirjadele. Mina isiklikult, EI TELLI MITTE KUNAGI ENAM SEALT ja ei soovita teistelegi. Kolme päeva pärast saab üks terve kuu ja ikka pole suudetud kaubale järgi tulla. Eesti Vabariigis!!!!! Müstika!!!
 
Nirk 09. jaanuar 2018, kl 17.29
Katti! millised tugitoolid tellisid sealt? ehk saad lingi lisada. Ma nimelt ka juba mitu päeva vaatan ühte tugitooli ja ei suuda otsustada.
 
Sha 15. jaanuar 2018, kl 13.51
TArbijakaitsesse?
 
Roman 17. jaanuar 2018, kl 15.52
mina sain oma kauba kätte ja kõik on kõige paremas korras! Tarne aeg läks päevake üle ,kuid juhtub ikka ja sellega peab arvestama. Kindlasti tellin ka edaspidi sealt!
 
sirje 27. jaanuar 2018, kl 01.01
Suur enamus nende pakutavast kaubast on identne Rugi kaubaga, minge ja ostke otse sealt, saatekäega katsuda.
 
Meeks 08. veebruar 2018, kl 16.10
Neljapäev tellisin ja kolmapäev oli kohal. Kohaletoimetamine oligi kuni 6 päeva. Nädalavahetusel asi seisis. Pole midagi halba öelda.
 
Jarkop 26. veebruar 2018, kl 13.07
Tellisin kõõgitoolid 6tk. Fotodel ilusad, tegelik kvaliteet ei kannata kriitikat. Väga ebakvaliteetsed ja istumist ei kannata! Ei soovita ka vanlasele! Segadust tekitab ka sama tellimuse tarne kahel järjestikusel päeval
 
KKK 20. märts 2018, kl 12.19
Kas keegi on tellinud sealt lamamistoole? Pildilt tundub okeid ja hind ka soodne võrreldes teiste poodidega.
 
NJ 31. märts 2018, kl 12.46
Tellisin ka sealt söögitoolid, mis igalpool mujal e-poodides olid ulme kallid. Väga rahule jäin ja tellisin veel juurdegi, tarneajaks oli ka umbes 7 tööpäeva. Ilmselt tellin veel sealt ühe diivanilaua, loodetavasti jään ka sellega sama rahule :)
 
NJ 31. märts 2018, kl 12.51
Ja kvaliteedi osas olin isegi üllatunud, söögitoolid tulid ilusti pakituna pappkastides ja tugevast nahast ning metalljalgadega, mille osas olin enne tellimist veidi umbusklik, kas ikka istumist kannatavad. Aga arvan et hinnast sõltub seal ka kvaliteet, toolid ise olid üle keskmise kallimad ;)
 
minaa 31. märts 2018, kl 21.36
tegin täna esmatellimuse sealt, eks näis, maksin paypaliga, sellel on tugev kliendikaitse, et rahast ilma ei jää, kui asi jama.
 
ege 09. aprill 2018, kl 06.50
Kas keegi on tellinud ka rotangist aiamööblit sealt?
 
minaa 10. aprill 2018, kl 20.47
Asi tuli ilusti kohale
 
rtt 12. aprill 2018, kl 19.22
Kas keegi teab, mida kujutab endast vidaxl,i šoti torupill, mis helistik,...
 
Kasutaja 31. mai 2018, kl 11.38
Hoiatus! Kelmid! Tegin tellimuse, raha pangast läks maha. Midagi edasi ei juhtunud. Kaupa ei tarnitud ja kui kasutajatoele e-kirja saatsin siis keegi ei vastanud. Ignorantne seltskond. Kindlasti ei soovita kellegil sealt midagi osta.

Warning! Do not buy from VidaXL. Made on order. Paid for it but nothing arrived. Contacted customer support via e-mail but no answer. I do not recommend this site to anybody!
 
rukola 31. mai 2018, kl 21.08
Tellisin sealt puidust kapikese. Kättesaades olin väga pettunud. Ma ei tea mis materjalist oli see tehtud ,see oli sulgkerge ,halvasti valmistatud ja kipakas .Saatsin toote tagasi.
Nüüd ootan juba neli nädalat oma raha tagasi.Minu kirjadele ei vastata.
Soovitan olla ettevaatlik.
 
Kaspar 123 01. juuni 2018, kl 08.47
Tellisin katsetuseks ühe tugitooli mis jõudis küll veidi hiljem kohale, aga pakendit avades sain kohe aru, et toote pilt oli pigem illustratiivne. Kunstnahast tugitooli asemel oli mingi odavast vakstust toode. Tagastasin kohe, aga nüüd juba 2 kuud ajan raha taga. Kuller tuli järele, viis tagastatava kauba ära, aga nüüd tuleb välja, et oleksin pidanud neile veel tõendama kulleri vasuvõtu dokumendiga, et olen ikka kauba tagasi saatnud. Nonsenssss
 
... 05. juuni 2018, kl 09.55
Tundub sama seis olema- vaikus. Ilmselt tegu allakäinud e-poega.
 
... 06. juuni 2018, kl 12.56
Lisaks läks krediitkaardilt miskipärast maha 7€ suurem summa kui ostuhind oli. Täielik sulideurgas, soovitan kõigile soojalt- hoidke eemale.
 
rukola 15. juuni 2018, kl 12.43
Sain oma raha tagastatud kauba eest ilusasti tagasi.
Lihtsalt neil läheb rohkem aega kui oleme harjunud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!