Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
kas keegi on tellinudmidagi vida XL -ist?
 
... 30. juuni 2018, kl 16.38
ma juba kolm nädalat ootan raha tagasi, ainult lubadusi jagatakse. krdi ...kari.
 
Julia 03. juuli 2018, kl 20.18
Tellisin voodi koos madratsiga. Tooted tõesti tarniti 5 tööpäeva pärast. Aga toodi voodi ja plastmassist laste liumägi! Ausalt öeldes laste liumäel on väga ebamugav magada :)
Kuna telefoninumbrit ei ole, siis pidin kirjutama e-maili. Vahetasime 14 e-maili, kus ma püüdsin piltidega ja inglise keeles selgeks teha, et näete - see ei ole madrats, vaid liumägi!
Igas järgnevas meilis paluti saata midagi lisaks - täidetud ankeedi, pildi minu dokumendist, pildid kõikidest toodetest, kastidest ja triipkooditest. Pildi valest tootest paluti saata 6 korda!

Ausalt öeldes ma olen juba lootust kaotamas. Uskumatu seltskond!

Kui soovite veid põnevust oma igapäevaellu, siis soovitan soojalt vidaxl-ist midagi tellida!
 
Ants 14. juuli 2018, kl 10.22
tellisime 140 cm voodi koos madratsiga. kohele tuli kõik õigeaegselt. madrats aga 90 cm laiune. nüüd siis tuleb jamadega tegelema hakata.
 
ei soovita! 03. aprill 2019, kl 11.07
Raha tagasi saada on neilt praktiliselt võimatu. Algul jaurasid paar nädalat, et jätke kaup endale, teeme teile 7 eurot (!) soodustust. Kuna jäin endale kindlaks, saatsid lõpuks kulleri järele.
Tsiteerin eelpool kirjutanud kasutajat:
"Kuller tuli järele, viis tagastatava kauba ära, aga nüüd tuleb välja, et oleksin pidanud neile veel tõendama kulleri vastuvõtu dokumendiga, et olen ikka kauba tagasi saatnud."
Kusjuures kullerilt ei saanud ma mingit dokumenti, küsisin veel ekstra igaks juhuks üle (kuigi keegi ei hoiatanud, et seda peaks tegema).
Klienditeenindus on olematu, mingi John saadab mõttetuid kirjakesi google tõlgitud eesti keeles, et " vaadake rohkem infot oma kasutajakontolt" - kus pole mingit infot....
Õnneks pole summa suur, aga kliendikogemus on äärmiselt ebameeldiv.
 
JaP 25. mai 2019, kl 10.54
Sama mööblit müüb juniik.ee. Kas Skylar OÜ veebipoest juniik.ee on keegi tellinud ja kas kõik on OK? See firma on registreeritud kui veebipoodide tarkvara looja mitte mööblikaupmees.
Samas on kontaktandmed olemas.
 
AK 20. juuni 2019, kl 12.36
Just tellisin, kõik tuli ilusti õigeaegselt kohale. Ainuke etteheide, et saadetise jälgimise link ei töötanud.
 
viki 11. august 2019, kl 20.54
Tellisin ülikonna,aga ei sobinud,püksilukk oli kehvasti ette õmmeldud.Tagastamisega oli igavene jama.Kolmandal korral sai kullerile üle anda.Rohkem selle firmaga tegemist ei tee.Ei tea kas raha tagastatakse,eks näis.Mingit dokumenti ka ei antud.
 
jankes 16. september 2019, kl 16.55
Veel odavamad ja samad kaubad on www.bpm.ee
Samuti saate saatelehe.
Saatmine 4-6 tööpäeva.
Läti kantor
 
uka 12. jaanuar 2021, kl 20.30
Tellisin kauba. Maksin nende kodulehel. Miskipärast läks maha 2x summa. See selleks, las olla siis kaks tk. Vbl eksisin ise. Kuu hiljem tundsin huvi, kus siis asjad on. Vastati, et kui neile 5 päeva jooksul raha ei tule, siis tellimus tühistatakse. Maksin nende oma kodulehel pangalingiga! Nüüd on teine kuu läinud. Küsitakse erinevaid maksedokumente jne jne. Siis küsitakse uuesti. Siis tuleb kiri, et teine osakond tegeleb ja saatke uuesti. Nõme on, et kirjadel vastab miski-keski automaat google tõlkega. Aga noh, koroona laiutab ja mul on aega on. Minu arust on nad p------s oma kaubamajaga.
 
P.iret 04. veebruar 2021, kl 20.09
Tellisin 12. jaanuar trepivaibad, kiri tuli, et tellimus kätte saadud ja edasi ........ vaikus.
Nüüd saatsin paar päeva tagasi meili, et tühistan tellimuse ja soovin raha tagasi....... vaikus.
Tel. nr on kirjas aga sellele mitte keegi mitte kunagi ei vasta.
Kuhu peaks sellise raha röövimisega tegeleva firma kaebama või mida ette võtta?
 
Kookzzzi 08. veebruar 2021, kl 20.01
Eks ikka Tarbijakaitsesse tuleb pöörduda. Jõudsin ka sealt lehelt tellida. Summa pole õnneks tappev. Ja hetkel pole mu tellimusest 10 tööpäeva möödas, et saaks ka tarbijakaitsesse pöörduda.
 
Jana 09. veebruar 2021, kl 20.36
Nende facebooki lehel ka näha, et paljudel probleeme nii kauba kättesaamisega, raha tagasisaamisega jne. Ebausaldusväärne epood see www.juniik.ee
Lisaks neil maksuvõlgnevus. Kui ikka klientidega ei suhelda siis see paneb juba häirekellad käima.
 
Kookzzzi 11. veebruar 2021, kl 16.05
Mina sain oma tellitud kauba kätte ja minuga isegi suheldi. Tellisin tugitoolikatte aga toode ei vasta kohe üldse sellele, mis pildil oli. Pigem tegu diivanikattega, suur ja rohmakas.
 
Karita 19. veebruar 2021, kl 13.45
Tere!
Olen saanud samuti petta, alguses vastati meilidele aga nyyd vaikus. Telefonile samuti keegi ei vasta. Kahjuks tegin päris suure tellimuse ja ei teagi, mis nüüd teha. Kui pankrott välja kuulutatakse siis ka tarbijakaitseamet ei saa miskit teha..
 
Art 19. veebruar 2021, kl 15.01
Diivaneid ei ole sealt küll mõtet tellida. Raha võetakse ette aga kaupa ei saa. Olge ettevaatlikud. Kliendiga ei suhelda, ei vastata meilidele ega kõnedele. Tuleb minna uksetaha enda raha nõudma.
 
Siiri.ü 03. märts 2021, kl 10.57
Tellisime diivani juba novembris, nüüd pole võimalik ühendust saada. Kas keegi oskab midagi soovitada.
 
Art 04. märts 2021, kl 00.30
Tarbijakaitsesse pöörduge kiiremas korras. Lugedes juniik.ee facebooki lehelt siis on paljudel probleeme kauba kättesaamise, raha tagasi saamise ja loomulikult üldse ühenduse saamisega.
 
SirleM 04. märts 2021, kl 15.02
Tarbijakaitse! Facebooki grupid kus saab teisi hoiatada. Kui ei anna tulemust siis jääb üle kohtusse pöörduda.
 
1ma 09. märts 2021, kl 06.48
Selle eesmärk on teavitada üldsust meestest või naistest, kes on
terved ja neerude ostmisel või müümisel tõsised. Peaksite kiiresti
pöörduma Nathan Kidney SIIRETAVA HAIGLA poole. Kuna meil on palju
patsiente, kes on siin neerusiirdamise eesmärgil, kas otsite võimalust
müüa oma neer raha eest rahaliste purunemiste tõttu ja pakume teile
teie neeru jaoks 500 000,00 eurot. Minu nimi on doktor David Mike, ma
olen Nathan Kidney siirdatud haiglas nefroloogia. Meie haigla on
spetsialiseerunud neerukirurgiale / siirdamisele ja muule elundi
ravile, samuti tegeleme neerude ostmise ja siirdamisega elusa ja terve
doonoriga. Asume Indias. Araabia Ühendemiraadid, USA, Prantsusmaa,
Saksamaa, Itaalia, Venemaa, Hispaania, Holland, nende riikide kõikides
osades. Kui olete huvitatud neeru ostmisest või müügist, võtke meiega
ühendust e-posti teel:
doctordavidmike@gmail.com
Märkus: Internetis on palju erineva motiiviga inimesi. Nii et palun
olge siirad ja tõesed, me pole laps, see on teiste inimeste elude
päästmine.
Parimate soovidega.
 
Daxu 12. märts 2021, kl 00.06
Tere!

Kas keegi on tarbijakaitsest abi ka saanud seoses juniik.ee e-poest tellitud kauba mitte kättesaamisega?
Olete saanud kauba eest raha tagasi?
Keegi firma kontakt telefonilt ka ühendust saanud viimati?

Tänan!
 
Vallo. L. 01. juuni 2021, kl 19.20
Täna tellisin eelsüüteküünalde välliapuurimis tööriista komplekti. Maksin panga ülekandeka.
 
pettunud 22. august 2021, kl 08.04
Ei olnud üldse rahul. Tellisin päikesevarju või varjualuse. Maksis peaaegu 300. Sain küll kätte, kuid kvaliteet oli hullem kui mingil hiinakal. Raam oli vildakas, postid kõrverad ja esimese tuuleiiliga lendas laiali. Kirjustasin kas saan tagasi saata, siis pakuti 10% refundi. Rohkem sealt ei telli.
 
Doctor susan 03. detsember 2021, kl 12.04
Daamid ja härrad ning täiskasvanud saavad kandideerida meie doonoriprogrammi, kus DOONORI tunnistusega doonorid saavad annetada ja saada tasu elu päästmise eest

Anname oma annetajatele neerude eest 1 187 000 dollarit

Doonor, kes soovib annetada teisi elundeid, võib täpsustada ka ....

Võtke ühendust queensroyalhospital@gmail.com
Rohkem informatsiooni ..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!