Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Ei soovita Jana Hansman OÜ-d
 
Kodanik 29. märts 2017, kl 23.06
Annan teada väga ebakompetentsest maaklerist nimega Jana Hansman (Hansman Kinnisvara OÜ). Jääb kahtlus ka sellele, kas ta on üldse atesteeritud (nt maakleritekotta antud maakler ei kuulu). Lepingute koostamisega maakler hakkama ei saa ning kasutab ebaausaid võtteid. Lisaks kõigele ei oska antud tegelane ka eesti keelt, mis peaks olema maakleril vähemalt B1 tasemel (Eestis)!
Soovitan eemale hoida!
 
segane 30. märts 2017, kl 06.33
Aga mida head on selles postituses?
 
ruth 30. märts 2017, kl 10.51
eks oma silm on kuningas. Lähen tema jutule.Ei maksa inimesi halvustada.
 
Kes neil seda kutset ja atesteeringut nõuab, kuulutavad ja vahendavad, kes aga vahendusrahasid tahavad 30. märts 2017, kl 11.04
Kahtlus on kontrollitav. Kutselised maaklerid on kuskil kirjas. Jääb kahtlus, et kahtleja millegipärast ei tahtnud ära rääkida, milles asi. Mis ebaausad võtted?
 
Pole rahul 03. juuli 2018, kl 15.15
Olen nõus. Konkreetne maakler sõnagi eestieelt ei oska, kodulehel eksponeeritud objekti kohta küsimustele vastata ei oska, kusjuures info on kontrollimata ja vale. Äärmiselt ebaviisakas suhtlus, katkestab kõne ja nõuab ülbelt, et küsimused esitataks kirjalikult. Kurb.
 
Kodanik 09. august 2018, kl 15.37
Ebaausad võtted - kui lepingus oli kirjas üks, siis tema tegi risti vastupidi. Tahtis olla "kavalpea" ja minult 500€ välja petta. Õnneks tarbijakaitse aitas mind ja kõik lõppes minu jaoks õnnelikult. "Tänutäheks" on antud maakleri nimi tarbijakaitses mustas nimekirjas :).
 
sdsds 12. september 2019, kl 14.58
Iialgi ei tohi tegemist teha sellisega, kogemus olemas!! Tegutseb ka isegi praegu september 2019!!
 
Ema kahe lapsega 04. veebruar 2022, kl 19.05
Jana Hansman , Hansman kinnisvara OÜ pettur! Ei räägi eesti keelt! Ei väljasta kviitungit , kuigi lubas . Ülbitseb, ähvardab telefoni teel. Ja kprteriomanikud pole asjadega kursis. Ebaadekvaatse käitumisega.
 
Soovitan! 05. veebruar 2022, kl 10.06
Väga hea maakler! Väga abivalmis, olen tema kaudu ostnud mittu korteri! Teeme koostööd 10 aastat! Kogu aeg olen kontrollinud tema ettevõted , kunagi ei olnud infot tarbijakaitses! Ärge mustage inimest! Tüdrukutel vist probleemid elus, ja kõik kes ümber on süüdid! Pange faktid , näiteks tarbijakaitse otsus! Või ähvarduse kiri, või salvestatud jutt! Teil ei ole midagi! Koerag hauguvad- karavan liigub edasi! Vabandused Eesti keele veade eest! Arvan, et kirjutajad siin ei ütle isegi paar sõna vene keeles ja veel 3 keeles milles ma räägin :) edu teile ja palju armastust elus!
 
Оmanik. 12. veebruar 2022, kl 07.49
Tahaksin avaldada oma tänu Jana Hansmanile.hästi tehtud töö eest.sellel saidil oli ülevaade naisest kes kirjutas valet ja laimas Janat ,see inimene on tegevuses ebaadekvatne kellele meldib inimestega vaielda ja vastikuid asju rääkida.korteriomanikud olge üürnike valikul ettevatlikul.Tänän Jana.
 
Eesti keelt võiks ikka osata! 12. veebruar 2024, kl 15.48
Eestis pikalt elav inimene peab oskama Eesti keelt!
Loodan, et varsti tuleb meile ka sarnane seadus kes keelt xvaja jooksul ära ei õpi, saavad üheotsa pileti riigist välja.
user_30a219 13. veebruar 2024, kl 12.08
Müüme kvaliteetseid suverehve! Kui soovite hoolitseda oma auto ohutuse ja mugavuse eest soojal aastaajal, võite kaaluda uute suverehvide soetamist. Meie ettevõte pakub laia valikut suverehve erinevatele autodele ja vajadustele.

Meie suverehvide valik on mitmekülgne - alates madalast kuni kõrge jõudlusega, erinevate suuruste ja mudelitega, mis vastavad iga kliendi vajadustele. Kontrollime iga rehvi, tagamaks nende kõrge kvaliteedi ja usaldusväärsuse, seega võite kindel olla, et meilt ostes saate ohutuid ja usaldusväärseid rehve pikaks ajaks.

Lisaks on meie sõbralik ja professionaalne teenindusmeeskond alati valmis aitama teil valida sobivaid suverehve vastavalt teie vajadustele ja eelarvele. Pakume ka konkurentsivõimelisi hindu, et teie auto oleks suveks valmis ilma suurte kuludeta.

Olete siis kogenud autoomanik või autode maailmas uustulnuk, püüame tagada teile meeldiva ja usaldusväärse kogemuse suverehvide ostul meilt.

Külastage meie kauplust ja avastage suurepäraste kvaliteediga suverehvide valik teie autole! https://www.pirkitpadangas.lt/lengvuju-automobil...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!