Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Dzintarsi parfüümid
 
Elina 30. märts 2010, kl 20.35
Ilusat õhtut kõigile! Kuna sain ühe eriti hea Dzintarsi parfüümi omanikuks, siis palun abi. Kas keegi teab, kus Tallinnas müüakse Dzintarsi parfüüme/kosmeetikat. Rocca al Mare's oli üks lätlaste kauplus, aga nüüdseks on see juba suletud. Kui keegi teab, siis andke infot edasi. Ette tänades, Elina
 
Leen 31. märts 2010, kl 11.47
Pole kahjuks näinud (enda mälestus kehakreemist nr.9 :D), aga maaletooja:
Dzintars Eesti OÜ
Ringtee 43, 50105 Tartu
Tartumaa, Tartu
Telefon: (+372)7381747
E-mail: dzintars@dzintars.ee
 
maila 31. märts 2010, kl 12.23
Elina, anna ka teada mis hea parfüüm see oli:).Pliiiz! Mu vanatädil oli ka ammustel aegadel üks vääga hea lõhn aga olen isegi nime unustanud(vist Biz!).Lapsena fännasin seda igati, sest meenutas veidi kommilõhna mu meelest ja tühja pudeli sain igatahes omale. Kahjuks Dzintarsi lõhnatoodanugut meil müügis vist praegu eriti silma ei hakka. Loodan et nemadki on toodangut moodsamaks muutnud, ehk avastaks uusi lemmikuid.
 
ma 01. aprill 2010, kl 16.28
olen ostnud endise kännu kuke juures asuvast vene kosmeetika poest.sisehoovist on sissepääs. kõrval maxima pood.
 
mina 01. aprill 2010, kl 18.28
ostsin Dzintarsi lõhna Kristine1(väga kaua püsib peal ja kõik on seda kalliks lõhnaks pidanud, värske lõhn) Rosalind´ist.
 
kuu 01. aprill 2010, kl 21.07
Ehk teab keegi, kas veneaegset Kredo nimelist Läti lõhna ka kusagilt saab?
 
jah 02. aprill 2010, kl 00.50
Kunagi oli veel selline popp Dzintarsi lõhn nagu Solo, kandilises peenikeses pudelis. Täitsa huvitav oleks seda praegu nuusutada.
 
mmmm 02. aprill 2010, kl 11.49
naistele - Tamara ja meestele - Mits ! mmmmmm !Nostalgia :)
 
hele 03. aprill 2010, kl 17.24
Solo on siiani olemas.
suvitan Jurmalas ja olen toonud sealt ämmale kingituseks. väike pudel, saab ruttu otsa, nii et igal aastal saan uue tuua. hind on vist 3.99 latti
 
angelina 03. aprill 2010, kl 20.32
mina tellisin ca 2 aastat tagasi selle samase Eesti OÜ kaudu mitu erinevat parfüümi. kaup toodi koju kätte. ise tellivad Lätist tehasest. mis lõhnast sa räägid, teemaalgataja, kui saladus pole? Tallinnas (või üldse Eestis) minu teada enam ei müüda või väga vähesel määral mõnes üksikus kohas.
mõni lõhn on päris hea, aga seda, mis mulle meeldis kunagi, seda enam ei toodeta. Jurmala 1 või 2 oli nimeks. nüüd pole enam sama lõhn - uuendatud ja miksitud nagu ikka tehakse.
 
mer 04. aprill 2010, kl 15.02
Oiii, see Biz oli niiii hea lõhn, äkki keegi teab, kust seda osta, ma pole kuskil näinud :(
 
tean 05. aprill 2010, kl 21.36
Dzintarsi uus kosmeetikapood on mustamäel Maximaga ühes. See pood, mis jääb kohe 32 keskkooli kõrvale.
 
Elina - teemaalgataja 06. aprill 2010, kl 00.40
Minul õnnestus Rocca al Mare keskuses asuvast lätlaste poest osta parfüüm nimega "I Love Mystic", samuti kaalusin, kas osta lõhn nimega "I Love Delight", jätsin siiski võtmata, mida kahetsen. Kahtlustan, et olin üldse üks viimastest klientidest, kuna juba siis müüjanna ootas minu ja mu tuttava järgi, et kauplus sulgeda. Kui läksin nädal hiljem, siis oli see boks juba suletud.
Pudel oli 12 ml ja maksis 79.90. Nüüd ei raatsi enam kasutadagi. Muide, müügil oli seal ka "Solo", kui ei eksi, siis ka "Kredo", veel näiteks "Taina Rižanki".
Tõesti kahju, et see kauplus suleti.
 
heialii 06. aprill 2010, kl 09.04
Dzintarsi kodulehel neid vanu nostalgilisi Ave sol,Biz jms. enam küll ei ole. Taina Rižanki on muudetud suureks tootegrupiks, mis koosneb tõepoolest kümmekonnast erinevast lõhnast.Samas ka Jurmalast on pakutud kolm erinevat varianti.Milline see kõige õigem siis on??? Kus Tartu linnas on lootust Dzintarsi lõhnu ja ehk ka teisi tooteid leida?
 
Fännan ka 07. aprill 2010, kl 18.04
<http://www.okidoki.ee/item/127086/#largepic> Kas keegi teab mis nimega oli see keskimine lõhn.Mäletan lapsepõlvest,et väga hea lõhn oli.
 
Tartus 08. aprill 2010, kl 19.55
olen Dzintarsi tooteid müügil näinud Rosalindis ja Eedenis ühes kosmeetikapoes (kuskil kingsepa lähedal), mis kaupleb rohkem Venemaa toodetega.
 
saldejums 09. aprill 2010, kl 13.44
mul on ka see keskmine pudel noorusajast alles(ei tea, miks), nimi ei tule meelde
 
nostalgiline 09. aprill 2010, kl 14.21
Käisin ka Tartus Rosalindis, nende valik üsna kokku kuivanud ja öeldi, et vist rohkem ei tule ka. Ilmselt tõmbavad otsad kokku:( Tegelikult kahju ja need mõned üksikud fännid ei suuda siinset maaletoojat ka pinnal hoida. Ehk võtab keegi krapsakam persoon ise äriideest kinni:)eriti online müügiga. Aga eks Dzintarsi lõhnade väike populaarsus ole ka olematu reklaami "kivi kapsaaias ".
 
angelina 09. aprill 2010, kl 21.02
On meeles, et kunagine Jurmala 1 või 2 sarnanes koostise poolest Ardeni parfüümile 5th avenue, mis on üks mu lemmikutest. Jurmala oli siiski parem või tundub jälle lapsepõlvemaa muru rohelisem.
 
ola 11. aprill 2010, kl 14.49
Lasnamäel Punase tänava Idakeskuses on kosmeetika boks, kus müügil Dzintarsi lõhnaõlid. Ostsin eile just Illusioni. Veel jäi meelde Mystic, Tango, Passion. Solot ega bizi ei olnud.
 
linda 11. aprill 2010, kl 20.49
Mis selle värske lõhna nimi oli?
 
greip 11. aprill 2010, kl 21.04
Ojaa, minu 8.klassi lõhn oli ka Kristina või Kristine, usun, et meeldiks siiamaani, esimesed seiklused ja peod jms meenutamisväärsed asjad... Tallinna Rosalind Dzintarsit ei sisaldanud, aga ilmselt suundun ka mina siin antud näpunäidete järgi ükspäe lõhnaotsinguile :)
Nostalgiavallast meenus veel üks Ukraina päritolu kehakreem, mis vene aja lõpus natuke aega müügis oli, ja millest paremat lõhna nagu praegu polekski, kuigi kindlasti on - see sisaldas pihlakat ja lõhnas mõrkjalt, niiiiii väga meeldis.
 
eve 16. aprill 2010, kl 12.59
Mulle meeldis hullult kunagi Dialog, aga ega vist seda ka enam ei toodeta. Tahaks ka teada, kust Tartus neid üldse osta saab.
 
trull 16. aprill 2010, kl 15.23
Nooo, aga ajage auto huvilisi täis ja käige Lätis ära. Vanasti oliväga lõbus Slantsõs kaubareisidel käia ja ega Läti ju kaugel ole.
 
vahva 16. aprill 2010, kl 18.16
Ole mureta, lähen suvel nagunii sinnapoole.Aga suveni veel pikk maa ja lõhna tahaks kohe präegast
 
tean 16. aprill 2010, kl 18.59
Ma ju ütlesin siin- Mustamäel, Maximaga ühes poes koos. Testrid ka, minge ja nuuskige ometi! Seal on muid tooteid ka.
 
tean 16. aprill 2010, kl 19.00
See Maxima jääb 32 keskkooli kõrvale.
 
eve kaitseks 16. aprill 2010, kl 21.48
ära ärritu"tean" aga Tartus ei ole Mustamäge:)
 
meenutan 17. aprill 2010, kl 21.00
kunagi müüdi tlans aia tänava passaažis neid dzintarsi huulepulki. oli väga hea ja lai valik.
hinnad olid megaodavad.
 
super 18. aprill 2010, kl 11.54
Teate, et see on superteema :)! Uskumatu! Lugesin, lugesin, lugesin ja ootasin, et mõni tibi võtaks sõna, et " fui, mida te omale peale määrite...Dzintarsi parfüüme, need pole ju mingid parfüümid", aga ei miskit :), mitte ühtegi negatiivset kommi.
Eks " Solo"`t mäletan minagi ja üsna hea sõnaga veel :).
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!