Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Kuidas teenida lisaraha???
 
Mina 20. oktoober 2004, kl 20.29
Kuidas küll teenida lisaraha töö kõrvalt??? Ja ei mingeid seksteenuseid!!!
 
ise 20. oktoober 2004, kl 21.03
Koo, heegelda, nikerda meeneid, käi tasuta kursustel, et neid valmistama õppida. Ise teen ka nii, palju muidugi lisaks ei saa, aga natuke ikka. Ja muidugi hoia silmad-kõrvad lahti laatade suhtes, kus oma toodangut müüa. Või paku nt. i-punktidesse.
 
karu 20. oktoober 2004, kl 21.50
võin pea anda, et varsti pakutakse siin hulgi GNLD-laste pudrumägesid.
 
kaisa 20. oktoober 2004, kl 22.31
oriflame´i toodete müüki võin soovitada, kui sul huvi on, siis meili mulle

aga tegelikult sõltub kõik sellest, mis eriala ja põhitöö sul on, nt õpetaja võib anda eratunde, lasteaednik hoida õhtuti lapsi, raamatupidaja võib teha veidi tööd väikefirmadele jne.
 
huviline 20. oktoober 2004, kl 23.17
Kus saaks tasuta kursuseid heegeldamise/kudumise kohta?? Oleksin väga huvitatud :)
 
gggggggg 20. oktoober 2004, kl 23.49
GNLD on tragide ja hakkajate mängumaa. Selline, kes käib koolis õpetaja-vanemate meeleheaks ja tööl käsukorras GNLD-s hakkama ei saa. Seal ei ole ülemust, kes ütleks millal istuda ja millal astuda. Iseend juhtida/suunata suudab 10% inimestest.
 
M 21. oktoober 2004, kl 09.28
To: Kaisa
Palju sa Oriflame müües kuus teenid?
 
maribel 21. oktoober 2004, kl 11.33
ISE,
ja kus Sa neid heegeldusi jm asju turustad?
 
hi-hi 21. oktoober 2004, kl 12.02
nende kudumiste, heegelduste töötund tuleb 20 senti maksma ja võib müümata jäädagi. ei sobi hea kogemuse rubriiki. minu tuttav teenib oriflamega alla bussi kuupileti hinna. nõrk kogemus
 
kaisa 21. oktoober 2004, kl 15.27
to M:
umbes 500-600 kuus, aga minu arvates on see ka raha ;-)
 
L'ambre 21. oktoober 2004, kl 23.47
Pakun L'ambre konsultandi tööd. Tegemist on võrkturustusfirmaga, mille põhiliseks müügiartikliks on prantsuse parfüümid.
Ja teenistus on PALJU suurem kui Oriflame'is, Avonis, Tupperwares jm
Huvilised meilige ja saadan rohkem infot.
To: Kaisa! Ära jama oma Oriflame'iga. L'ambrega teenib tunduvalt rohkem!!! ;)
 
Miks mitte 22. oktoober 2004, kl 20.39
Soovitan ka GNLD süsteemiga lähemalt tutvuda - vähemalt uurida tasub.

GNLD on nende jaoks, kes hoolivad tervisest, heast seltskonnast, enese arendamisest ja/või tahavad teenida
- kes lisarahana, kes oma äritegevusena. Tööks ei ole traditsiooniline müügitegevus, kohustusi ei ole, kuid võimalused on väga suured. Võib teenida 500 krooni, aga ka 5000, 10000, jne kuus. Müügitööga seda juba ei saavuta...
www.gnld.com on ka rohkem infot.
 
kaak 22. oktoober 2004, kl 23.53
Noh, kus olete te kõik puudega ja muidu peast pehmed? Pistame kohe karjuma, JÄLLE nimetati ju GNLD. See nagu lollile loomale punane rätik, ise kätte ei saa, aga kadedaks teeb. Noh, kes alustab? Juula, anna tuld
 
Inna 26. oktoober 2004, kl 19.23
Tere!
Ma sooviksin selle kohta rohkem infot.
Kui võimalik, siis palun saada mulle sellel teemal midagi.Olen lapsega kodus ja lisaraha kuluks väga ära.
 
Mõnus töö 24. juuni 2015, kl 12.12
Lehekülg Hollandist otsib Naisi ja neidusi vanuses 21 - 45, kes sooviksid töötada Weebimodellidena.
Töö on ohutu ja mugav, omas kodus, oma arvuti taga.
Oled iseenda ülemus, seega tööaja planeerid ise.
Võimalus teenida 500 EUROT nädalas ja rohkemgi.
Isikuandmete anonüümsus on garanteeritud!
Võib kanda ka maski.
Kõik mida sul vaja vaid läheb on :
Arvuti
Kiire internet
Kvaliteetne weebikaamera
Inglise keele oskus nii sõnas kui kirjas
Sõbralik olek ja avatud meel.

Pole liitumisega seotud kulusi!
Pole vaja eelnevat kogemust!

Kõik küsimused oodatud!
Helista +372 5905 1464
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!