Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Tartu Transpordiameti eksamineerija Ardi Jalak
 
õnnetu eksamineeritav 13. mai 2021, kl 20.14
Millised kogemused on teil olnud Tartus eksamineerija Ardi Jalakuga? Mulle jäi esmamulje igaljuhul väga-väga halb ja ebameeldiv (Korduseksam ja Tartus 1. sõidueksami eksamineerija Veiko, kelle perenime ma ei mäleta, oli jumala norm vend, noorem mees ja pealegi ei karjunud-provotseerinud sõidueksami ajal erinevalt Ardi Jalak - nimelisest eksamineerijast). Sõidueksami ajal oli kuri ja ülbe, kommenteeris-halvustas pidevalt ja üritas õigete sõiduvõtete tegemise ajal eksitada. Tema eksamineerimistehnika on nii traumeeriv ja jätab hingeliselt eluks ajaks jälje, ta on kuskil 60-70 aastane tudisev vanamees ka - käriseva hääletooniga. Lausa õudne inimene - seepi ka ei ole näinud. Milline esmamulje teile temast on jäänud ja kuidas te selle vanamehega seni hakkama olete saanud? Minu kogemus on igatahes hullemast hullem ja minu arvates peaks ta pensionile minema ning lubadest loobuma.
 
geph 24. mai 2021, kl 14.58
Mul sama lugu. Kibestunud ätt - endal ka juba tunne, et ta ei lase kedagi eksamil läbi, teed sa vigu või läbid eksami lõpuni puhtalt.
 
muvi 31. mai 2021, kl 19.07
Ma käisin hiljuti 4. korda eksamit tegemas, tema sattus mu eksaminaatoriks ja sain eksamist läbi. Mulle ta küll kehva muljet ei jätnud. Ta oli konkreetne, andis juhiseid valjema häälega (minu meelest see oli hea, sest mõne teise eksamineerija puhul pidin varem juhiseid üle küsima). Ta tõi koheselt välja mõne vea, mida ma sõites tegin (ei kasutanud ühes kohas sõidueesõigust, vasakpöörde tegemisel läksin liiga kaugele ristmikule). Lisaks tõi välja, et ma võiksin tagurpidi sõites viisakusest peatuda, kui tagant on tulemas teine auto, sõita 50-alas neljanda käiguga sirgel teel ja olen tee andmisel veidi liiga ettevaatlik (jään liiklust takistama, sest jään kaugelt tulevaid autosid kauaks ootama). Viimased kommentaarid lõpuks eksamiprotokolli ei läinud ja olid pigem lihtsalt soovitused, kuidas paremini sõita.
 
G.T 04. juuni 2021, kl 13.18
Mul oli 1. eksam ja ta oli mul eksamineerijaks. Siis ma läbi ei saanud. Aga nüüd 2. eksamil, kui oli üks teine eksamineerija, sain edukalt läbi.
 
vihapundar 04. juuni 2021, kl 13.20
selline ei peaks üldsegi eksamineerija olema
 
to muvi 07. juuni 2021, kl 18.16
mina ei saanud küll tema pärast sinu nimetatud vigadega läbi - pidin uuesti tegema, aga õnneks oli kolmandal korral normaalsem eksamineerija.
 
IP 08. juuni 2021, kl 17.05
Eksamineerija ilmselt tajus, et mul on närv sees ja suhtus minusse algusest peale selle pärast negatiivselt. Küsimustele otse ei vastanud jne. Platsil ei lasnud mul viit minutit täis olla, sõitsin ühe prooviringi ära ja ütles, et lähme nüüd paremale. Viis mu kõigepealt Kalevi ja Õnne tn ristile (tuntud tõmbekas) ja peale seda otse kesklinna. Läbi kukkusin sellega, et jäin ümberrivistusega hiljaks. Ardi Jalak oli eksamineerijaks. Poleks närv nii hull olnud, oleks vbh ära ka teinud. Hiljem ei lasnud ta mul kusjuures oma aega täis ka sõita, käratas, et ma välja läheks ja kõrvalistmele istuks. Ise sõitis nii, et pani tuimalt 60ga punase tule alt läbi :). Väga meeldiv kogemus.
 
eksaminant 27. september 2021, kl 15.44
teemaalgatajal on õigus: see päss ei sobi absoluutselt eksamineerijaks. ta kukutab eriti just naisi meelega läbi - sellised peavadki naisautojuhtide vastu kadedust ja viha, kuigi naised on osades olukordades ikkagi tasakaalukamad - kummalgi sool on omad eelised ja puudused ning sp ei pea sooliste erinevuste tõttu nii negatiivne olema nagu kõnealune isik on. tema laseb väga harva läbi ja see oleneb sellest, mis tuju tal parajasti on, aga naisi ta läbi ei lase, niiet minu soovitus on: kui ta esimesel/teisel/kolmandal v maeitea mitmendal eksamil sinu juurde tuleb, põgene kiiresti ja esita tema vastu transpordiametile pretensioon, et miks nad sulle tema eksamineerijaks panid. transpordiamet ei tohi kedagi sundida ebameeldiva eksamineerijaga eksameid tegema, vaid peaks tegelikult laskma endale normaalne eksamineerija valida - seda eriti juhul, kui esimesel/teisel/kolmandal eksamil on sulle pandud Ardi Jalak nimeline või temasugune ebameeldiv vanamees. vana inimene, kes peaks pensile minema. mul paljud on tutvusringkonnas temaga sõitnud ja nad kõik ütlevad, et Ardi Jalak on halb inimene, sitt eksamineerija, kibestunud ja kuri kortsukott jne.
 
ac 27. september 2021, kl 15.48
Olen kuulnud, et Ardi Jalak pidigi kõige nö karmim olema.
 
1-22 09. oktoober 2021, kl 21.11
Ma arvan ka, et selline vana poolkiilakas näss peaks pensionile minema. Kibestunud ja vanuse poolest vanad eksamineerijad ongi kõige suurem põhjus, miks noored juhid sõidueksamitelt läbi ei saa. Sellised kurjad vanamehed kukutavadki meelega läbi.
 
nagu õudusfilmis 25. oktoober 2021, kl 21.37
mul oli temaga täpipealt samamoodi nagu siin räägitakse. Kohutav inimene see Ardi Jalak. kuradi värdjas räpane vanamees
Ise olen küll meesterahvas, aga nagu siin juttu on, et mehi laseb haruharva ainult hea tujuga (mis tal on üliharuharva - ta on alati halvas tujus) eksamilt läbi ja naisi üldse ei lase, siis sel juhul laseb ta haruharvalise hea tujuga läbi ainult endasuguseid vanamehi, sest nii palju, kui mina tean, ei lase ta lisaks naistele ka noori mehi läbi
 
Ww.ints 20. november 2021, kl 00.07
Selline see päss kord juba on. Sedatüüpi eksamineerija ainult traumeerib inimesi oma lõbuks ja elukibestumuse leevendamiseks. Nagu siin öeldud, siis naisi veel eriti. Eksamineerija Ardi Jalak on enda arvates nii kõva mees ning on juba näha, et ta ei anna seda töökohta surmasekundini käest.
 
Kta 22. november 2021, kl 13.40
Transpordiamet teeb nüüd enda arvates hästi kavalalt. Neil on selline skeem, et nii sina, kui ka klienditeenindaja ei saa aega pannes eksamineerijat ise vabalt valida, vaid süsteem automaatselt ise valib. See on selleks, et sa mõnd oma tuttavat eksamineerijat valida ei saaks, sest amet kardab, et nii kaotavad kurjad kortsus vanamehed sh ka Ardi Jalak oma töö ja transpordiamet jääb läbikukutamisel saadavast rahast ilma. Mingi korruptsioon seal käib nagu mul juba kahtlus on.
 
Zzzzzzzzzxxxxxxxx 24. november 2021, kl 13.36
Transpordiamet peab inimeste tagasisidet tõsiselt kuulda võtma ja eksamiajasüsteemi niimoodi sättima, et eksamineeritav ise eksamineerijat valida saaks.
 
DD-korvike 24. november 2021, kl 13.38
Ardi Jalak on mul olnud 3 korral eksamineerijaks ja kõik 3× kukkusin läbi. 4. kord oli Kuulo Kade ja sain lõpuks oma esimesed load.
 
lapsautojuht 13. aprill 2023, kl 14.33
Ardi Jalak on 3 korda olnud mul eksamineerija ning kõikidel kordadel olen läbi saanud. Väga muhe mees!
 
sa oled sitane pervert ja vägistaja 13. aprill 2023, kl 16.05
sa ei pea teisi ega nende soove mitte millekski. sa oled anonüümne kusik sa ei julge sittagi teha ega öelda oma nime alt ega päris elus sest sa tead ,et oled 100 korda hullem ja ohtlikum kui ma olla suudaksin. soovid käituda ausa ja õiglasena aga ometi peidad end . miks ma end ei peida aga sina end peidad oi sorry sa ei vasta ju sellele küsimusele vaid eirad seda.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!