Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Eksamineerija Ardi Jalak
 
Xopa 22. november 2021, kl 13.46
Millised kogemused teil selle eksamineerijaga on? Minuga oli selline hästi negatiivne ja kuri juba eksami algusest peale. Ainult lõugas kõrval ja ei saanud õieti korralikult eksamile keskenduda. Jagage oma kogemusi (ainult need, kes selle valjuhäälselt lõugava vanamehega on eksamit teinud).
 
Õnnetu eksamineeritav 22. november 2021, kl 13.48
Mul oli kevadel selle väärakaga eksam ja minu kogemus vastab täpselt sinu kirjeldatule.
 
Rind 22. november 2021, kl 13.52
Transpordiamet peaks sellise pässi lahti laskma, mitte teda noortele juhtidele peale sundima. Ardi Jalak - suguste vanameeste pärast on paljud noored õnnetud ja loobunud lubade tegemisest, kuigi on koolieksamid ja ARKi teooria edukalt läbinud ja sõiduõpetajateltki kiitust ja tunnustust saanud.
 
4e1a 22. november 2021, kl 13.55
Tundub, et ainult kõrgelt haritud sõiduõpsid saaks Tartu ARKi eksamineerija Ardi Jalak nimelise inimpiinaja suhtes midagi ette võtta. Teine variant on teha petitsioon Ardi Jalak u vastu ja panna need õnnetud noored eksamite kohta tegelikku täit tõtt rääkima.
 
Sõidab halvasti 22. november 2021, kl 14.04
ja ise on veel eksamineerija. Ükskord keeras mulle julmalt ette. Ma tundsin ta kohe ära, hoolimata maskist. Eksamineeritav istus kõrval. Sellest situatsioonist võin järeldada, et Ardi Jalak ei lasknud eksamineeritaval eksamiaega täis sõita ja kukutas ta meelega läbi. Keegi rääkis kunagi, et tema enda sõidustiil pidi ülikehv olema. Ise olen ka korra selle räpase kortsus värdjaga läbi kukkunud ja mõni ime, et ma ta nüüd ära tundsin. Ökk!
 
olaplex 29. detsember 2021, kl 17.28
ma tean ka seda krimpsus kortsukotti. täiesti haisev vanamees. sellise räpakolliga eksamit teha oli ikka õudne. tulemus oli tema kibestunud ja kadeda meele pärast mittesooritatud. pärast läbikukkunud eksamit hakkasin selle haisva prükkari pärast reaalselt oksele. TARTU TRANSPORDIAMETI EKSAMINEERIJA ARDI JALAK KUKUTAB SÕIDUEKSAMITEL INIMESI MEELEGA LÄBI! NB! korduseksamil oli normaalne inimene ja sain läbi.
 
üh-öäk-vastik! 29. detsember 2021, kl 17.33
Ühesõnaga Kokkuvõte: ARDI JALAK ON HALB INIMENE, HAISEV PRÜKKAR, KURI KRIMPSUS KORTSUKOTT, SITT EKSAMINEERIJA, KIBESTUNUD VÄRDJAS, RÄPANE VANAMEES! Ja soovitus kõigile: ÄRGE MINGE TEMAGA AUTOROOLI, KUI TA ARKI FUAJEES TEIE JUURDE TULEB, VAID PÕGENEGE KOHE, KUI TE EI TAHA TEMA RÕVEDAT KIBESTUMUST OMAL NAHAL TUNDA SAADA, AUSALT TE EI KAHETSE! KAHETSETE VAID SIIS, KUI ON JUBA LIIGA HILJA NING AEGA TAGASI KEERATA EI SAA! NB!: TEMASUGUSEID VÄRDJAID ON KINDLASTI VEEL!
 
haiseb ja lõugab 29. detsember 2021, kl 17.38
Kogu siin foorumis kirjeldatu ARDI JALAKu kohta vastab täiesti tõele. Vaesed õnnetud eksamineeritavad. See, et temaga mõni üksik läbi ei kuku, on valejutt. Ta ei lase kedagi läbi - kui laseb, ss ainult omavanused või hooldekodu kandidaadid e ainult vanamehed. Eksamineerija ARDI JALAK (Tartus) on ise ka üks hooldekodu kandidaat.
 
Äkki te 16. jaanuar 2022, kl 05.19
peaksite ta varre otsas ratsutama muutuks leebemaks
 
to: Äkki te 31. jaanuar 2022, kl 19.08
ei muutu see Ardi Jalak leebemaks midagi. pealegi eksamiautos on salvestusseade. ta peab transpordiametist jäädavalt kaduma.
 
öäköäk 31. jaanuar 2022, kl 19.09
rõve vanamees tõesti. haisev pervar on.
 
Ardi Jalak 02. veebruar 2022, kl 02.13
Tere. Vabandust, et ma ei tea kellest te räägite. aga mina selline ei ole.
ma lõhnan hästi, olen kõigiga aus, ma olen rikas, mul on palju raha.
ma saan uueks viimsi vallavanemaks - kõikide oma eksaminantidega olen kõige õilsam härrasmees, nagu rüütel! kõigile neile ma toon šokolaadi, lilli, konjakit. igaüks saab eksamilt läbi!

oih, aga sina ei saanud? lol pede oled
 
kus nüüd tuli rüütel välja 03. veebruar 2022, kl 21.08
- jaa nii on tõesti
 
kes kes sellise lõugava pässiga ikka magada tahaks 12. veebruar 2022, kl 20.53
kui ta juba sõidueksamil kohe kui autorooli taha istud lõugama paneb
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!