Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
tartu arki eksamineerijad
 
tulevane autojuht 30. märts 2022, kl 16.25
plaan on lähiajal teha tartus sõidueksam. millised eksamineerijad seal on (millised on normaalsed ja millised mitte)? aitäh juba ette
 
12 aastat sõidustaaži 30. märts 2022, kl 16.40
Omal ajal tegin Tartus ja sain 2. korral läbi. 1. kord oli Ardi Jalak - hästi kuri, õel ja tülinoriv vanamees, kes igaühe oma vanaduskibestumusest kohe meelega läbi kukutab, eksitamisüritustega ja isegi kui need läbi ei lähe, siis ei lase ta oma sp suurenenud vihatunde tõttu ikkagi eksamilt läbi. 2. korral oli Kuulo Kade - väga sümpaatne ja rahulik eksamineerija ja sain positiivse tulemuse. Valida küll ei saa, aga pöidlad pihku ja mõtle kogu hingest, et tuleks rahulik ja leebe eksamineerija, sest ainult sinu oskustest ei piisa, vaid pead saama ka toreda eksamineerija, kes tulevasi autojuhte eksamil ei kiusa. Ja üks ülioluline asi: hoia eksaminärv normaaltasemel e ära pabista üle ega lase närvi madalaks, vaid kasuta seda liikluses toimetulekuks ja olukordade jälgimiseks/ohtude ennetamiseks. Edu!
 
samad-sõnad 30. märts 2022, kl 17.02
Valida tõesti ei saa, aga kui Ardi Jalak tuleb, on sul võimalus talle ei öelda. See pole keelatud ja isegi kui valida ei saa, pole Transpordiametil õigust sundida kedagi sõitma eksamineerijaga, kes sulle kuidagi ei sümpatiseeri. Ardi Jalak ei meeldi paljudele, aga seda ei julgeta välja öelda. Ta ei sümpatiseeri ka mulle, arvestades Ardi Jalaku pahatahtlikkust kõikide eksamineeritavate suhtes.
 
siin on terve nimekiri ja iseloomustus 30. märts 2022, kl 18.14
Tartu eksamineerijatest:

1. Veikko Kiisk: Igati normaalne, juhib vigadele tähelepanu inimlikus keeles.

2. Ardi Jalak: Kohutavalt õel ja kuri, üritab eksitada + närvi ajada ja norib meelega iga eksamineeritava kallal. Sellele tülinorivale vanamehele tasub meelega kohe ei öelda ja temaga rooli mitte minna - säästad vähemalt enda närve ja hoiad ära seigad, et ta sind alandab. Salvestusest pole üldse eksamil kasu, ta töötab seal ikka edasi.

3. Kuulo Kade: Leebe ja viisakas eksamineerija. Ei hakka iga vea peale kraaksuma, vaid selgitab rahulikul viisil.

4. Raul Reinomägi: Suurepärane isiksus. Hindab iseseisvust auto juhtimisel, ei hüppa iga asja peale kraesse kinni, teda huvitab ka eksamineeritava mugavus ja see on juba iseenesest väga suur pluss.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!