Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Kas Crocsi jalanõud on mugavad?
 
küsija 18. juuli 2011, kl 18.01
Tahaks teada, kas need jalanõud on ka nii mugavad ja jalale kasulikud kui räägitakse? Ma ei pea silmas neid klassikalisi Crocse, mis näevad välja nagu kalossid, vaid sama firma baleriinikingi ja tenniseid. Kodukal kirjas, et ei aja higistama ega jalgu ebameeldivalt lõhnama, on see tõsi? Pealevaadates nagu arvaks just, et ajavad higistama...Ja kuidas käies on, kas on mugavad, ei põruta jalgu vastu maapinda ära, kui madal tald on, ei väsita jalgu? Mul jalanõudega alatihti probleeme, kõik ajavad jubedalt higistama ja kuna mul on liigesed haiged, siis pika maa kõndimine väsitab jalgu jubedalt ning paneb valutama, tahaks väga midagi, mis oleks hästi mugav, kerge ja ei ajaks higistama...
Tänud!
 
kerrtu 19. juuli 2011, kl 00.04
mul küll ei ole tennised võu balleriinikingad, sellised kinnise ninaga viisakad suvejalanõud on (mitte klassikalised auklikud crocsid) on väga mugavad, aga ei hinga ikka nii nagu nahk vüi riie. Äkki nendel tennistel midagi teisiti...
 
eh 19. juuli 2011, kl 09.46
Ma arvan, et kellel on juba liigesed haiged, ei tohiks kanda baleriinasid või tenniseid, olgu need misiganes hea firma. Natuke kõrgem konts peaks olema. Aga muidu, mul on ka ühed Crocsid, mitte päris kalossid, Olivia vist oli, ja need on küll ülimugavad, nagu osa oma jalast.
Vean neid alati igale poole kaasa, toajalanõuks, aiajalanõuks, dušijalanõuks, need ei kaalu suurt midagi, käisin praegu köögis ja kaalusin ära, paar kaalub 200 g.
Et ei higistaks, tasub valida aukudega variant.
 
n 21. juuli 2011, kl 06.48
Nad on mugavad jah aga kui palju kasutada, ei taha jalg enam teiste jalanõudega üldse leppida. Neil on muidugi ka talvesaapaid olemas aga pole ju mõeldav, et paned aasta otsa plastmass jala otsas, mis siis et mingid sünteetilised kangad on plastiku ja jala vahel. Jalale on kõige parem ikka naturaalses materjalis ja see, et lestad on vabalt laiali, ei tee ka sugugi head, paljud ja eriti veel haiged jalad vajavad käimiseks just tuge aga crocsid on pigem selline vahepealne lõõgastumise variant. Lisaks on liiga pehme materjal, mis käimisel kulub ja see võib jalahoiaku üldse pika kasutamise järel lääpa viia. Sellist asja, et jalg neis ei higista, ei ole, kelle jalgadel on kombeks rohkelt higi välja ajada, siis need seda ka teevad. Lisaks on neil paha komme ka igasugu mustust endasse imeda. Mulle kingiti aiamaale valged ja no ei ole kaua kasutanud aga peenardevahel ikka lähevad mullaseks, mingi pesu ei aita. Ise ostsin mustad ja need on normaalsed, samas pärast aias pläterdamist ei taha jalg enam sugugi normaalses kingas olla. Aukudest käib küll õhk läbi aga seda teeb ka tolm, nii, et jalad on ikka parasjagu sitased, kui need jalast võtad. Asfaldi peal käimisel on jälle see kulumise ja lääpavajumise oht.
 
Mina 21. juuli 2011, kl 10.10
Minu jaoks on need plastmass jalanõud ebamugavad. Koledad veel lisaks.
 
eelmisele 21. juuli 2011, kl 17.26
Sa pole siis neid iial jalga pannud. Müüakse neid võltskrokse odava hinnaga. Vot need on plastmass. Originaal crocks on päris head jalnõud. Ise kannan aias ja metsas jalutades. Minu jalg seal igatahes märjaks ei lähe. Ei hõõru kusagilt ja pole mingit nn plastmassi tunnet. Ilusad näevad välja ainult need jalanõud, mis on jalavaenulikud, liiga kitsad ehk jalgade surm ja pensipõlveks kargud tagatud.
 
PinkPanda 21. juuli 2011, kl 20.16
Mul on kroksi sandaalid/plätud, väga mugavad. Ei laksi kõndides vastu kandu nagu klassikalised rannaplätud, ei aja jalgu higistama, ei ole kordagi hõõrunud. Olen väga rahul :)
Aga neid klassikalisi vist ei kannaks mujal kui koduaias või aiamaal.

Liigeseprobleemidega tasuks hoopis ortopeedilisi jalatseid vaadata - Scholl, Birkenstock, Rieker, Ecco....
 
+++ 22. juuli 2011, kl 09.14
Äsjase kroku-kingakeste kandjana võin kinnitada, et mugavad on tõesti. Ärge mõelge crocside all üksnes neid kotalõikelisi kalosse, nad pakuvad täiesti kenasid kingi ja plätusid ka, mul klassikalised täistalla ja platvormiga rihmikud. Astuda on pehme, tald võtab kuju jala järgi, on tõesti kerged ja rihmade kinnitus on klambri abil lihtsaks tehtud. Kõnnin palju ja sõltumata jalanõust löövad päkad tavaliselt õhtuks tuld - mul on pöiad kõrgetest kontsadest rikutud. Crocsidega tunnen õhtul, et jalad on küll käimisest väsinud, aga ei valuta. Pluss veel see, et neid kingi saab veega pesta, nii ei hakka need ebameeldivalt lõhnama ka kõige higistavamate koivakestega kandjal. Kulumise koha pealt on veel vara hinnangut anda, aga paaripäevase pideva kandmise peale puuduvad küll tallal mingidki märgid.
 
32 22. juuli 2011, kl 16.36
Kahjuks ma muude mudelitega pole katsetanud. Koduseks kandmiseks mul see klassikaline mudel. Tõesti ei kahetse ühtegi senti, mis nad maksma läksid. Pestavad, mugavad, kerged, jalad ei higista. Mida sa veel tahad. Plaan veel soetada kummikud, varbavahed ja klassikalise kinga kujuga krooksid. Mul on suisa alleriga tekkinud ebamugavate jalatsite suhtes. Käimine peab hea olema. Pubekana võisin ka igatusugu imeasjadega ringi turnida ja kannatada kangelasena valu ja ville kuni vereni välja. Enam ei taha.
 
TU 22. juuli 2011, kl 16.40
Kindlasti ärge oske crockside pähe suvalisi supermarketi kummikalosse Emal on ühed sellised. Kohe kui ma jalad sinna sisse panen, tunnen et rõve rõve. Mitte midagi sellist pole originaaliga. Igatahes on emal nüüd ka õiged soetatud.
Minul on kaks aastat olnud ja mitte mingeid kulumise märke pole tekkinud.
 
Eve 29. juuli 2011, kl 17.59
Ostsin endale need jalanõud ja ei kahetse ühtegi senti sellest ostust. Minu töö on 8 tundi jalgel olla ja teiste jalanõudega olid tööpäeva lõpuks tallad ümmargused ja valus oli käia. Nüüd on küll jalad väsinud kui pole valusad ja jalad ei higista ka.Käies jalg ei põru ja on pehme astuda.Seebivee ja harjaga saab nad väga hästi puhtaks( endal valget värvi) ja ebameeldivat lõhna ei ole.
 
Lady 09. juuli 2016, kl 09.36
Kroksid on kõige rõvedamad jalanõud üldse! Huvitav, kas te sest pidavast plasti jala vastas kandmisest vähki või midagi ei karda saada!?
 
hj 12. juuli 2016, kl 21.30
See ei ole plastist. Ära aja originaali segi muude vuhvlitega, mis välimuselt meenutavad. Kõik jalanõud on ju sünteetikast või töödeldud sünteetikaga, mis maisist jalanõusid sa kasutad?
 
to Lady 12. juuli 2016, kl 21.33
Kas sa ei karda, mis hullud bakterid elutsevad nahkjalanõudes, mida pesta ei saa, aga kannad aastaid? Ega see polegi peol ega kontoris käimiseks. Inimese jala kuju järgi tehtud. Kui sulle su labajalad ei meeldi, eks siis pane põlema. Jalad ei lähe mitte kellelgi eest kitsamaks.
 
Lasteaiast 19. juuli 2016, kl 22.24
Laste jalad küll higistavad nendes kummikutes.
 
joodel 28. juuli 2016, kl 18.41
No millises kummikus need ei higista? Kummik on ju veekindel ja hingavaks ei saa seda teha.
 
Hea 04. august 2016, kl 11.33
Ise kannan tööl, varem pidi ka 8 tundi liini taga(tehases) püsti seisma, siis olid crocksid ainukesed, mida jalas kannatas pidada. Praegu istuv töö, kuid krockse kannan ikka- pehmed, mugavad, kerged, lihtne pesta jne.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!