Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Kes soovib saada Eesti presidendiks ja miks?
 
Küsitlus rahvale 24. mai 2016, kl 15.47
Siia võiks postitada soovist saada presidendiks ja mida ta oleks võimeline tegema Eesti rahva heaks. Muidugi võivad kirja panna ka need, kes ei soovi saada presidendiks ja põhjendada miks. Paluksime lahkelt osavõtjaid. Täname!
 
Küsitleja 24. mai 2016, kl 17.21
Kas keegi tõesti ei soovi hakata presidendiks? Võite arvustada ka presidendi kandidaate!
 
nii on 24. mai 2016, kl 19.48
keegi ei taha, sest normaalne inimene ei soovi isegi raha eest tola olla.
 
tutvumisteemas on mitmeid kandidaate 24. mai 2016, kl 20.34
no tutvumisteemas on ju mitmeid kandidaate, kes vaatamata töötu olekule, või välimaal olevatele mugavuspagulase staatusele, hea meelega hakkaks ka presidendiks.

no nii targad on ju. miks neiule pole seda nagu pakutud?

head väärt inimesed ju.
 
Aeg 25. mai 2016, kl 09.39
Viimane aeg oleks Kalevipojal ärgata ja Eestlaste juhiks hakata. Võtaks kampa Lembitu Tasuja ja teised.
 
ingrid 25. mai 2016, kl 15.45
Mina näituseks ei tahaks küll president olla, sest ma olen naine. Aga presidendiks võiks saada ikkagist meesterahvas. Selline soliidne ja väärikas mees, kes on ühtlasi rahvale oma eluviisidega ka suureks eeskujuks. Sest rahvas vajab eeskuju. Eriti praegu, kõikevõimaldavas ja vabas, peaaegu ilma igasuguste piirideta ühiskonnas.
Ja president võiks kanda normaalset lipsu.
 
Maali M 25. mai 2016, kl 17.42
Hea palga, ninaesise ja lossihärra elu peale vaikselt hiilimas on paljud aga avalikult ennast välja pakkuma ei julge keegi.
 
Juula 95 27. mai 2016, kl 10.22
Paistab keegi ei soovi saada Eesti riigi presidendiks. Mina võiks hakata 5 aastaks, siis saan 100 täis ja võiks puhata. Niikaua õpetaks mõne noorema välja. Mulle pole kantselei ametnike ega auvahtkonda vaja. Paneks need tootvale tööle. Lossi võiks teha muuseumi. Mul korter ja pension olemas. Pagulasi riiki ei lubaks. Kooseluseaduse tühistaks see rikub Eesti riigi mainet. Mul kogemusi palju õpetaks nooremaid riigitegelasi oma tööga toime tulema. Hoiaks teiste riikidega normaalseid suhteid. Teiste riikide halvustamisega ei jõua kuskile. Headus võidab võõra väe. Muudame elu Eesti riigis ühiselt paremaks.
 
Staatspräsident 28. mai 2016, kl 14.36
Praegu näen nelja tõsiseltvõetavat kandidaati:
Siim Kallas, Marina Kaljurand, Indrek Tarand ja Indrek Neivelt (viimane on küll kandideerimise välistanud).

Sel aastal on esile kerkinud kuidagi eriti palju "tolavankasid" nagu Peep Pahv väljenduda armastab. Ehk poliitilisi profaane, kel suured ambitsioonid.
 
Üks ralli korraga 29. mai 2016, kl 09.03
Laulusalm ütleb: ükspresident korraga.
Aga miks peaks rahvas oma tähelepanu hajutama korraga mitme ralli vahel? Niigi on probleeme küllalt. Enne presidendivalimisi on pardiralli. Teeme selle ralli võitja kõigepealt selgeks ja pühendume alles siis presidendirallile!
 
Tom A 29. mai 2016, kl 09.19
Juula 95 sobiks oma ideedelt kõige paremini. Oleks ettem kui Kaljurand, Reps, Kallas, Jõks, Jõerüüt jpt. Oma ideelt ka parem kui Clinton või Merkel, kes on euroopa maha müünud. Tuleb võidelda selle eest, et EL piir sulgeda.
 
hea ja ilus oleks... 29. mai 2016, kl 10.37
....Grete Klein.
 
Anne Veski presidendiks! 29. mai 2016, kl 18.37
sobiks kõige paremini!
 
Juula 95 29. mai 2016, kl 22.52
Unustage need lauljad,näitlejad, sportlased ja muud komejandid. Neid on riigikogus magamas nähtud küll. Presidendiks on vaja inimest, kellel on teadmisi, mõistust, ausust ja piiritut ustavust Eesti riigi ja rahva vastu. Olema ise eestlane ja jääma truuks igas olukorras oma kodumaale. Kaitsma kodumaad elu hinnaga võõraste eest. Saama sõbralikult läbi teiste riikidega.
 
Maali 85 30. mai 2016, kl 19.01
Mina olen Juula poolt!
Kui Juula ei kandideeri, siis olen Mart Helme poolt.

Need teised on tolad, kes tahavad meeldida, aga on unustanud, et kes meeldida tahab, peab roomama.
Vaba inimene ei rooma, vaba inimene hoolib oma perest ja rahvast ja iseendast ennekõike.

Kes iseenese ja oma rahva hülgab, seda ootab häving.
 
Tõns 01. juuni 2016, kl 17.43
Võib-olla oleks kergem loetleda, kes ei soovi presidendiks.
 
Kalevp 01. juuni 2016, kl 20.06
Marina Kaljurand presidendiks seega Ossinovski peaministriks ja jätame Eesti keele ja meelega hüvasti.
 
meel ja keel 02. juuni 2016, kl 09.23
See siin on koht oma kitsa silmaringi avaldamiseks.
 
Le 11. juuni 2016, kl 16.43
Reps traavib lossi.
 
Korras 12. juuni 2016, kl 16.49
Täna on lõpuks president valitud HELME.
 
Orav 12. juuni 2016, kl 21.14
Leidsime, et meil ei ole väärikat presidendi kandidaati, seega toetame Mart Helmet presidendina.
 
Õige president 13. juuni 2016, kl 17.34
Lõpuks ometi võtsid oravad mõistuse pähe ja ei taha oma korruptante läbi kàrsatada ning nõustuvad sellega, et Mart HELME saab presidendiks.
 
Vasar 11. juuli 2016, kl 10.47
Erki Nestor lubas minu abiga presidendiks hakata, siis võtab mind ka lossi kaasa.
 
EnnustusK 14. juuli 2016, kl 15.05
Haamrimees Erkki Nestor läheb koos haamriga presidendi lossi.
 
Toetan Siimu 22. juuli 2016, kl 08.52
Siim oleks väga tubli kui läheks pensile.
 
USA 23. juuli 2016, kl 17.00
Trump USA presidendiks ja Eesti 51 osariigiks. OK.
 
Jõhki 04. august 2016, kl 15.17
Reform on lõhki kuna nad ei tea keda presidendiks panna osalt soovivad Siim kallast halli kardinali kamp aga Marina Kaljuranda. Järelikult tuleb
Toetada teiste partei kanditaate. Tegelikult pole praegu ühtegi õiget kandidaati kes sobiks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!