Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
vana mees ja noor naine
 
Mikihiir(28 a) 29. juuli 2005, kl 15.37
Juhtusin eile vaatama Kanal2 Suvereporterit, kus oli teemaks vana mees ja palju noorem naine. Loomulikult pole see tänapäeval midagi uut, lihtsalt imestasin, et Kanal" uudistesaade sellele nö. probleemile tähelepanu juhtis. Tekkis mitmeid mõtteid, mida tahaksin siin jagada ja kuulda ka teiste arvamusi.
Tegelikult on minu tutvusringkonnas selliseid paare, kus väga suured vanusevahed. Neist mõned on tõsi sellised paarid, kes ei ela kohe kindlasti koos mitte raha pärast e. neid seob vaatamata vanusevahele ühine maailmavaade. Sellised paarid lihtsalt tunned ära. Paraku on ka selliseid paare, kus noor naine on mehele iluasjaks ja vana mees noorele tüdrukule rahamasina eest. Ka selliste paaride äratundmisel pole probleeme. Nende viimaste paaride kohta olen tihtipeale ka ise mõelnud (e. nagu Siiri Oviirgi avaldas arvamust), et mis saab neist mõnekümne aasta pärast, kui mees on 60 ja naine 30. Nii kurb kui palju õnnetuid vanainimesi siis olema hakkab.......
Leian, et inimesed siiski peaksid koos ja väärikalt vananema. Mis arvate?
 
aravab 29. juuli 2005, kl 15.51
eks mehel tule siis jälle uus ja noorem naine võtta.
 
Minnihiir 29. juuli 2005, kl 15.57
Isver no ei saa ma aru, mis köidab noori tüdrukuid vanemas mehes peale raha. Psühholoogid on küll öelnud, et kui on noor naine/tüdruk ja vana mees, siis see annab märku, et isa on tütrele suur ideaal olnud aga siiski on see minu arvates väga haige. Mul ka tuttav tüdruk, kelle isa on ka noorem kui ta elukaaslane (isa miski 50-55) aga elukaaslane miski 60. Ei saa ma neist aru, selge aga see, et ega nad pikalt kokku jää.
Kujutan ette, et mehele saab see õudne trauma olema kui maha jäetakse ja ega ma ei tea mitmendal ringil olevat vana meest küll keegi ei tahaks. no vähemalt ma küll ei tahaks.
 
Malviina 29. juuli 2005, kl 16.04
Vahel tõesti ei jõua ära imestada,kui suur jõud rahal on.......
Samas ei saa öelda seda, et noor naine vana mehe enesehinnangut ei tõsta. ja kuidas veel tõstab. mul tuttav 35 aastane mees, kes ainult alla 20 aastastega sahmerdabki ja tänu sellele, et noored naised tal kanakarjana järgi jooksevad on ikka jube tähtis. vanemad kui 20 olla tema jaoks vanad. valus mõelda, et mis tema egost tulevikus saab kui noored naised teda enam ei taha, see kukkumine võib ikka väga valus olla.
 
Liis 29. juuli 2005, kl 16.17
no tõesti, paarid ikka võiksid olla mingi no 5-10 aastase vanusevahega ja mitte rohkem.......nii mõnus on koos vananeda ja mina küll ei suudaks tõsiselt võtta meest, kes vaid noorte tüdrukute järgi jookseb. see on ju pealtnäha, et mehel endaga probleeme.......
tõesti on väha vähe selliseid suure vanusevahega paare, kelle kohta võib öelda, et neid seob midagi muud kui raha. no hetkel tulid meelde Lambot ja Ilves. võib olla sellepärast, et neil see vanusevahe silmaga välja ei paista ja see llves ei tundu olevat ka selline, kes iga seeliku järgi jookseks vaid ilmselt tõesti on leidnud Lambotis nö. hingesugulase. Loodan, et neil ja teistel nendesugustel pikk kooselu.
 
Mari 29. juuli 2005, kl 16.30
Kui ollakse kahekesi õnnelikud ja tuntakse ennast hästi- siis mis see vanusevahe siia puutub. Isegi kui mingi aja pärast lahku minnakse - mis siis sellest? Paljud nn.õige vanusevahega inimesed ei ole pooltki nii õnnelikud. Mina arvan, et elage oma elu ja püüdke sellest rõõmu tunda!!!
 
:) 29. juuli 2005, kl 16.35
Mul abikaasa 14 aastat vanem ja mis siis? Kõik muu kordi olulisem kui vanusevahe.
 
pointless 29. juuli 2005, kl 16.40
Milline see väärikalt vananemine on? ja milline on vääritu vananemine?
 
barsb 29. juuli 2005, kl 16.51
mulle tundus, et need naisterahvad, kes rääkisid, on ise noorema naise pärast oma mehest ilma jäänud. kuidagi kibestunud olid klandorf (tema eriti) ja oviir.
 
kook 29. juuli 2005, kl 17.17
meil ka vanusevahe 14 aastat, igatahes vähem kui minu vanematel..
pealegi ma ei kujutaksi mingi 25-sega ennest ette, paras nolk oleks, kes veel jookseb mööda naisi ja klubisi:)
ja raha mu mehel ka pole rohkem kui minul endal:)
 
tädike 29. juuli 2005, kl 17.41
Äraleierdatud teema, hakkab juba tüütama. Meil on vanusevahe 17 aastat ja suhte aluseks oli, on ja jääb armastus, truudus, austus ja usaldus.
 
rasvatihane 29. juuli 2005, kl 17.46
igaüks elab nagu oskab :)
 
Kröösus 29. juuli 2005, kl 18.47
kui vanamehel raha jätkub, ei siis tibil "armastus" kustu
 
abee 29. juuli 2005, kl 20.47
ah mis see teie asi on. mul hetkel tuttav mees, kes mulle meeldib ka minust 28 aastat vanem, aga mul on temaga palju rohkem rääkida, kui omavanusega.

p.s. raha on mul endal samapalju kui tal. ma ei saa aru neist kes kasutavad mehi rahakottidena
 
rh 30. juuli 2005, kl 10.40
No minu isa uus naine on minust pool aastat vanem ja RAHA mu isal tõesti EI OLE! aga muidu on isa hästi tore, nooruslik ja näeb oma vanusest (50) ikka 10 aastat julgelt noorem välja.
kunagi suhtlesin kah endast 22 aastat vanema mehega - nüüd olen just "avastanud" nooremad - kuidagi pingevabam on.. aga eks see ole igaühe oma asi ja kui ikka tuleb õige tunne peale, siis ei ole vahet, kui vana see teine on!
 
auhkiizu 30. juuli 2005, kl 15.36
ka minu praegune elukaaslane on minust 15 aastat vanem ja paremat kaaslast ei oskaks ma endale tahtagi (endal vanust 28). kuna eelnevalt olen suhelnud endast ikka nooremate meestega, siis tundsin pidevalt, et midagi on puudu... nüüd olen selle puudu oleva "asja " leidnud oma kallikeselt:) üldjuhul on nooremad mehed püsimatud, ei tea nad üldjuhul isegi, mida elult tahavad jne. Ja kindlasti peamine põhjus,nimelt kindlus- ja turvalisuse tunne,on see, mida vanemad mehed suudavad pakkuda.
 
noh 30. juuli 2005, kl 18.38
ma usun, et neil on sarnane libiido.
st et pea olematu sugutung.
 
matemaatika 30. juuli 2005, kl 22.16
Ei saa aru teemaalgataja murest:
et mis saab neist mõnekümne aasta pärast, kui mees on 60 ja naine 30

Mitu aastat on mõnikümmend? Ja kui mõnekümne aasta pärast on mees 60 ja naine 30, siis kui vanad nad praegu on? Eeldades, et mõnikümmend aastat võrdub kahekümnega (mis tegelikult peaks olema paarkümmend), siis on hetkel mees 40 ja naine 10??? Oled tõesti sellist paari näinud? Anna politseile sellest kiiresti teada!
 
Tiina 31. juuli 2005, kl 12.26
Ebakindlate naiste jaoks ju perfect valik- ei pea muretsema, et neid 10 a pärast noorema tõttu maha jäetakse.
 
Terje 31. juuli 2005, kl 13.45
ma arvan, et asi on ka selles, et naised ju saavad meestest varem n-ö täiskasvanuks. vaata näiteks gümnaasiumilõpetajaid- poisid näevad osad ikka väga lapsed veel välja. ja seetõttu meeldivadki vanemad mehed noortele neidudele rohkem. mehed saavad meheks alles hiljem.
 
ohoo 31. juuli 2005, kl 15.32
Ei saa aru neist, kes tahavad vanemaid mehi. Kui see on ainult proovimise tasemel, et kuidas võiks selline suhe olla, aga elukaaslased peaksid olema ikka samal tasemel igas mõttes. Kui noored poisid on tüdrukutest maas arengus, milles ma tänapäeval sugugi enam kindel pole, siis see ei tähenda, et peab vanadega kohe abiellu jooksma. Oodake need poisid järgi ja tuleb ilus kaunis suhe üheealistega. Tahan öelda, et ei pea ju kohe koolipingis või äsja koolipingist naasnuna kohe tõsiseid suhteid aretama. Vanemad mehed tahavad noorte naiste energiat endasse imeda ja noored naised vana mehe kõrval muutuvad võrreldes eakaaslastega rutem vanaks. Ei ole just tore perspektiiv.
 
A&G 31. juuli 2005, kl 17.21
TO rb!

Miks sa siin oma isa nii ülistad?....

<No minu isa uus naine on minust pool aastat vanem ja RAHA mu isal tõesti EI OLE! aga muidu on isa hästi tore, nooruslik ja näeb oma vanusest (50) ikka 10 aastat julgelt noorem välja>
Ema mahajätmises ja tema tunnetest ei hooligi.

Kas su ema nägi siis kole välja, et õigustad isal noore naise võtmist? Meeldib siis isa uus naine, kes on sinuga üheealine, nagu sõbranna eest või kuidas?

Üldiselt ei usu, et isadele meeldiks, et nende tütar leiaks armsama nende endi vanuse.(kuigi ise selliseid jahivad)
 
jahh 18. juuli 2016, kl 17.14
minu isa pruut on minu õe kursusekaaslane. Häbi kogu eluks.
 
Alu 19. juuli 2016, kl 17.29
Nende viimaste paaride kohta olen tihtipeale ka ise mõelnud (e. nagu Siiri Oviirgi avaldas arvamust), et mis saab neist mõnekümne aasta pärast, kui mees on 60 ja naine 30. Nii kurb kui palju õnnetuid vanainimesi siis olema hakkab......."

Kust yldse võetakse, et tänapäeva suhe kestab mõnikymmend aastat?? Mingite kadedate vanainimeste komme surmani plaane teha või?
Samahea oleks arvustama hakata teiste armastust, olgu ta siis või materiaalne. On teised leidnud enda oma siis pole see ylejäänute asi, et kust või kuidas. Kaldub sinnakanti, et omal elu pole ja siis näritakse teiste omi, arvustatakse. Huvitav, kas mingi tössaka oviirimuti arust peaks kõik taolised paarid oma edasise õnne nimel ruttu lahku minema või? Irw
 
ei näe plusse 23. juuli 2016, kl 16.57
noored naised mutistuvad vanameeste kõrval kiiresti.
teine miinus on see, et kui need noored plikad ise vanaks saavad, siis hakkab katus sõitma ning hakkavad noort voolujoonelist liha tahtma, sest noorus on mingi lontis nahaga ja loppis molliga kiilaneva äti kõrval veedetud.
miinuseid on sellises suhtes tõesti rohkem. aga egas kõik tahagi silmini armunud olla ja liblikaid tunda. mõni tõesti tahab nn turvatunnet mingi vana nn turvamehega. tema õigus, las siis vegeteerivad vaikselt, kuulavad vikerraadiot ja meelelahutuseks on aknast välja vaatamine ning raadios teiste omasuguste tervitamine
 
nojahh 25. juuli 2016, kl 19.50
Huvitav, kui erinevad võivad olla inimeste arvamused. Mina mõtlen jälle, et selline noor naine (või ka noor mees), kes temast tunduvalt vanemat kaaslast vähegi pikemalt paeluda suudab, peab vist olema väga eriline ja huvitav inimene. Aastakümneid vanemal inimesel on ju oma elukogemuste tõttu paratamatult võimalik kaaslast palju enamate inimestega võrrelda.
 
ei ole huvitav, tegelt 25. juuli 2016, kl 20.59
aastatega tekib seniilsus, ajutegevus tuhmistub, prevalveerib tihti madal tung, lähebki noor sile loosi sellepärast, et on noor ja sile. noorele ja siledale läheb aga loosi seniili rahakott.
samas, noor ja noor, on vahe vahel.
mõni on viiekümpiselt ka tühm nagu lauajalg, mõni on juba noorest peast huvitav, särav isiksus, kellelt nii mõnigi vanake võiks õppust võtta.
kunagi ei tea, miks keegi kellegagi tegelikult koos on. pole tegelt meie asigi.
 
Cici! 08. september 2016, kl 10.58
Niisugused suhted kaua eriti ei kesta paljudel. Mõne puhul on ikka nii, et neiu kes oma isavanusega semmib on ikkagi hea ja mugava elu peal väljas, rääkigu sügavatest tunnetest palju tahes aga kui selline 45-55 vanune mees 20-22 aastasele neiule auto ostab, ilusaid riideid ostab, eksootilistele reisidele viib, siis täidab sellega unistuse ilusast elust ja äraolemisest. Kui veel mõnel vanem või sõbrannad räägivad, et vanusevahest ja mängukannist olemisest, siis kiusu pärast lähebki kokku elama. Osad neiud on ka kahekümnendates kui 12-aastased, kes siis kui keegi noomib või kritiseerib saavad hogu juurde.
Reaalsus on aga see, et kui too neiu veel peaks lapsed saama, siis mõne aastaga läheb elu neil teist rada paarisuhtes, naine avastab et vaja midagi selgeks õppida ja eluala leida, ning elu vananeva ja paratamatult elujõudu kaotava mehe kõrvalt pole perspektiivikas, nende elud on liiga erinevas faasis, ka kõige vitaalsem 50-aastane on siiski pigem rahulikule äraolemisele orienteeritud ega jaksa niipalju enam lastega jännata töö ja muu elu kõrvalt, üks asi on noore naisega elu nautida ja raha kulutada, hilisem roll olla osalt isakuju või ülalpidaja, see enam ei pruugi meeldida.
No muidugi igasugu kooselusid on, mõnel on nn kärgpered, kus kolm last kõik eri vanematega, elatakse ka vahepeal ühega siis veel kellegi neljandaga siis esimesega uuesti, nagu "Naistevahetus" aga päriselus.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!