Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Inglismaa ülikooli õppima?
 
mina 10. september 2005, kl 19.58
Kas keegi teab, kui palju maksab Inglismaal ülikoolis õppimine? Kas on võimalust ka omal käel Eesti ülikoolist Inglismaa ülikooli üle minna, kui kool seda ei soodusta. Ja kas siis peaksin uuesti esimesest kursusest alustama või on ka võimalik mingi riikidevaheline hinnete ja ainepunktide ülekandmine. Kui raske on üldse Inglismaa ülikooli pääseda? Hirmsasti huvitab Inglismaal õppimine, kuid meie ülikoolis mingit sellist programmi pole. Kui keegi õpib Inglismaal, oleksin väga tänulik info eest.
 
rh 10. september 2005, kl 20.22
üle on alati võimalik minna, aga olen kuulnud, et London on kõige kirvem õppimiskohta üleüldse.. aga puhkte peaks nüüd EL-siseselt olema võimalik üle kanda, aga seda peaksid sa ilmselt konkreetsest koolist uurima. mis programm see selline on kui saladus pole..
a igatahes edu sulle!!
 
jum 10. september 2005, kl 20.43
Minu arust Inglismaal osades ülikoolides on nii,et pole õppemaksu,kui vanemate aastasissetulek ei ületa 400 000 eeku.
 
. 11. september 2005, kl 05.49
aga uuri ometi koolide kodulehtedelt.
kunagi sai usa koolide kohta uuritud ja neil lehed ikka väga sisukad!
 
ennast kah huvitab... 11. september 2005, kl 13.03
ma olen sama kuulnud, mis jum - enamikult eestlastelt ei peaks Inglismaal ülikoolis õppemaksu maksmist nõutama, sest vanemate sissetulek liialt väike siinmail. Aga võib ka olla, et see on kooliti individuaalne.
 
tudend inglismaal 11. september 2005, kl 13.52
Mina sain just Inglismaal ylikooli sisse.. ei olnud raske midagi. vaja oli tolkida eesti keskkooli tunnistus mis maksis koos tolkimise ja kinnituse + valisministeeriumi vms kinnitusega 1500 krooni. siis saatsin oma hinded UCAS ankeediga ylikooli ( selle saad www.ucas.co.uk lehelt) kaisin ka intervjuul, seda on alati parem teha minna ise kohale ja raakida nendega. muidu on nii et kui lahed peale keskkooli siis on vaja teha sellien kursus nagu Access to higer education. sest inglismaal kaiakse koolis 13 aastat. seega on meil vaja teha kja see 1 lisa aasta. siis tuleb teha ka IELTS voi TOEFEL keele test. enamus ylikoolides on Ieltsi miinimum 6.0 punkti. ielts suht raske 4 osas ja maksimum on 9.0 punkti. maksab inglsmaal 80 naela ja peab registreerima mones keele koolis. netist lihgtne leida paned sisse IELTS in uk. ja siis rajoon kus teha soovid seda testi. sellel aastal on ylikooli maks 1175 naela EL'i liikmetele. st ka eestlastele. muidugi oli eespool juttu ka sellest et saab tasuta. mina tegin kogu selle paberimajanduse labi ja sain tasuta. st et EU team maksab minu oppe maksu. see on aga keeruline protsess. on vaja saada eestist maksuametist sinu vanemate aasta sissetulek, mis PEAB olema kinnitatud advokaadi poolt ja siis ka ministeeriumi kinnitus et on Oige koopia. siis peab olema ka Koopia passist toendamaks oma kodakontsust. juhul kui tootad ise siis pead oma sissetuleku toendi maksuametist saama, neil on see seal juba inglise keeles olemas.tolkimised ja asja d maksavab umbes 600 eeki. aga sioovitan soojalt koik asjad eestis ara teha sest minul laksid dokumendid postis kaotsi ja pidin 2 korda maksma neid summasid.
ja tahtis asi ka see et inglismaal tuleb taotlusi ylikooli tegema hakata jaanuari kuus. mitte juunis nagu eestis. aa ja selle soodustuse leiad netist kui paned google otsingusse EU team student support.

edu sulle :)
 
tunne huvi 11. september 2005, kl 16.16
TO: tudeng inglismaal.

Kas antud protsess käib ainult bakalaureusekraadi kohta või ka magistri? (pean silams seda tasuta õpimist)
 
mina 11. september 2005, kl 16.26
Aitäh tudeng Inglismaal'e põhjaliku info eest:) Kas lähed alles esimesele kursusele? Mul selline asi, et olen praegu teisel kursusel ja järgmisel aastal siis tahaksin omal käel Inglismaa ülikooli üle minna. Ei tea, kas seal siis ikka võetakse mind kolmandale kursusele vastu või pean jälle esimesest alustama. Õpin praegu turismi ja tahaksin ka seda Inglismaal edasi õppida.
Millest ma peaksin oma asjaajamisi alustama? Kõik tundub väga pikk ja keeruline protsess olema.
 
Teletups 11. september 2005, kl 16.57
Magistrikraadi on reeglina tasuline...
 
tudeng inglismaal 16. september 2005, kl 14.37
tere taas. magistrit siin tasuta oppida minu teada ei saa, maksab umbes 3500£ aastas.. vot ma ei oskagi oelda sulle et kas voetakse sind, no ma arvan et ikka kui sa juba oled 2 aastat ylikoolis kainud.. soovitan minna www.google.co.uk otsingusse ja vaadata sobiv ylikool valmis ja siis saata neile email ja kysida lahemalt sest koik koolid on erinevad. aga kui sa oled hetkel 2. aastal ja tahad 3nda inglismaal teha siis ma arvan et saad oppida vaid partner ylikoolis muidu vist peab ikka alustama otsast peale aga ma poel ka kindel. lihtsaim viis on vaadata valja kool kuhu minna soovid ja neile email saata ja uurida.

edu!
 
Tervisefoorum 03. november 2016, kl 14.38
Tere!
Kiirkerimisel aastasse 2016. Olen hetkel Suurbritannias (Walesis) õppinud kolm aastat ja kokku puutunud paljude noortega, kes soovivad sama teed ette võtta. Kirjutasin pikema blogipostituse õppemaksudest, sisseastumisnõuetest ja elu-olust, mida saad lugeda siin: http://tervisefoorum.ee/blogi/valismaale-oppima-esimesed-sammud. Kui on edasisis küsimusi, siis võta kindlasti julgelt ühendust!
Kadri
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!