Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
selveri köök
 
k 02. oktoober 2006, kl 14.32
kuidas teil selveri köögiga kogemused? tulemas mul sünnipäev, sooviks töökaaslastele väikse peo teha.
mida te soovitate, mida aga mitte tellida?mis on teile hea maitsnud, mis mitte? ja kas kätte toimetamisega on alati head kogemused olnud, nt saab kätte õigel päeval õigel ajal?
tänan :)
 
ei fänna 02. oktoober 2006, kl 14.37
ei fänna üldse selveri kööki, soe toit veel enam-vähem, vahel isegi hea aga külmlauale.. no ei, ei ja veelkord ei! salatid maitstud

vaata mõnda muud kohta, telli hõbepeekrist näiteks?

või kaubamajast, saad kenasti juba kaussides ja kaunistatult (äkki saab ka selveris nii, ega ma ei tea), näiteks tuunikala-krevetisalat on super, kuigi kallis, kasukas ka hea ja mehhiko toorsalat
 
vigade parandus 02. oktoober 2006, kl 14.38
mitte salatid maitstud vaid maitsetud - oluuline vahe
 
olen tellinud 02. oktoober 2006, kl 14.43
mina tellisin selverist sünnipäevalaua. seal on ka ikka kõik ilusti vaagnatel/kaussides ja garneeritud. salateid ei tellinud (tegin ise, sest poesalateid ei salli põhimõtteliselt), aga igasugu suupisteid sai küll tellitud. ma ei tea, kas praegu on menüü täpselt sama, aga võin öelda, et minu laualt jäid peaaegu söömata hakkliha dolmad ja juustuvaagen (mingite ümmarguste juustupallidega, kuigi minu meelest need ei olnud halvad, ilmselt lihtsalt ei viitsitud/jõutud süüa). marinaadis kalad (punane ja valge) olid head. oeh, ei mäletagi enam, mida veel tellisin, aga neid asju oli igatahes palju. tordi tellisin ka (mingi kirsitort) ja see oli super, samuti oli ülihea kringel (vist martsipani).
 
kadi 02. oktoober 2006, kl 14.48
Kogu köögist ei tea küll midagi , mõni toode on seal küll päris söödav , aga väikese peoga saad ehk isegi hakkama , ise tegelikult vihkan pidusi kus on ostetud valmis salat . Neid salateid võib süüa vahest suur nälja kusutamiseks , aga lauale mina ei paneks , aga ise muidugi tead . Loodan , et sul on vähenõudlikud töökaaslased .
 
xyz 02. oktoober 2006, kl 14.58
Kolleeg tõi oma sünnipäeval tööle Selveri võileivatordi kalaga, see oli küll päris söödav. Selveri salatitest enamus ei maitse mulle ka, rosolje on kohe eriti vastik.
 
võileiva tort 02. oktoober 2006, kl 15.19
selveri võileivatort on söödav aga ainult suure näljaga
võta parem stockmanni oma, saad ikka tõesti ka maitsva
 
spets 02. oktoober 2006, kl 15.25
Olen sealt külma laua tellinud, võileivatordid olid viletsad. Vaagnad on garneeritud küll rohkelt salatilehtede ja muu stuffiga, kalast asjad olid head, singirullid näiteks kehvad. Eks seal on ka nii, et kuidas parasjagu välja tuleb.
 
teele 02. oktoober 2006, kl 15.37
Kunagi sain sõbralt soovituse - www.gwen.ee, mis tegeleb cateringi ja toitlustusega. Tellinud sealt suupisteid-värke, need küll olid maitsvad. Ise toovad kohale, kuhu vaja, igati abivalmid ja sõbralik poiss oli.
 
murlu 02. oktoober 2006, kl 15.45
võid tellida ka rimi köögist salatid ja sekserid.toidud on ilusti alustel ja garneeringuga.WWW.rimi.ee
 
krissu 02. oktoober 2006, kl 15.57
soovitaksin ka pigem rimi kööki
 
selverist olen proovinud... 02. oktoober 2006, kl 16.11
...võileivatorti ja see oli väga vilets !!!head olid grillitud kana ja searibi ning hautatud hapukapsas.toorsalatitest porgandi+kapsasalat on hästi maitsestatud ja vinegrett (kuumade vorstikeste kõrvale tervislik lisand)on selveris hea.kookidest oli üllatavalt hea õunastruudel !
 
omg 02. oktoober 2006, kl 16.59
Selveri tuuletaskud lumekrabivahuga ja suitsukanavahuga olid ühed kohutamamad asjad, mida olen söönud - ainukene kord elus kui olen pooliku asja salvrätikusse toppinud, kuna lihtsalt iga tera keerles suus ja kippus tagasi.

Samas Päikesetort oli väga hea ja salatite üle ka ei kurda, kuigi viimasel ajal on majonees viletsamaks läinud
 
n41 02. oktoober 2006, kl 17.28
tellisime koolikokkutulekuks kõiksugu suupisteid ja veidi erilisemaid salateid selveri köögist. väga hea oli kõik. kamba peale ei tulnud kallis kah.
ilusti on kõik serveeritud ja maitse on ka väga hea. eriti kanavahuga täidetud tuuletaskud. ka võileivatordid on head.
põhiline on see, et kõik on juba ilsusti sätitud, nii et peokorraldajalpole muud teha, kui vaagnad lauale panna.
singi-oasalat on väga hea. ja ned juustupallid ka, kuigi juustu peolauale lõigata pole väga raske, nii et neid sealt tellida pole eriti otstarbekas. aga kui tahad midagi veidi ilusamat ja mitte väga kallist, sis selveri valikust saab väga häid asju.
 
riina 02. oktoober 2006, kl 18.20
no rosolje on küll üle mõistuse vastik. imestan lausa, kuidas nad oskavad sellist teha.
 
elis 02. oktoober 2006, kl 20.59
Kaubamajale teeb täpselt see sama Selveri Köök .Ise ka ei taha Selveri Köögi tooteid ,pole üldse maitsvad.Kui elad Tartus soovitan Astri Pagarit,ise jäin kogu pulmalauaga väga rahule-terve laud sai just sealt tellitus.Väga maitsvad tooted,soovitan!
 
vaata, elis, 03. oktoober 2006, kl 00.19
ei ole nii, kaubamajale teevad väga mitmed firmad salateid ja ka sooja toitu, sealhulgas ka kaubamaja enda köök (näit kaubamaja kotlett)

enne teab ja siis räägib, eksoleju?
 
tidrik 03. oktoober 2006, kl 01.37
Selveri võileivatort on tõesti maitsetu. Samas juustuvalik (mitte pallikesed, see, kus erinevat sorti juuste on) oli hää.
 
.. 03. oktoober 2006, kl 02.39
huuh, kui jubedad on selveri võileivatordid. oli periood, kus neid toodi tööle (kuna midagi muud polnud läheduses), siis võis kindel olla, et süüa jälle ei saa :(
ja salatid neil ka süüa ei kõlba, nii et sealt ei julgeks küll midagi tellida.
pigem juba olümpiast midagi magusat ja head :)
 
naine 03. oktoober 2006, kl 04.20
Toidud on kõikuva kvaliteediga. Kord on vinegrett hea ja teinekord ebameeldiv. Pastasalat üllatas mind meeldivalt, aga sinna tuleb ise makarone juurde keeta, et oleks toekam ja vähem vedel. Peoks küll ei soovita.
 
tihane 03. oktoober 2006, kl 11.30
kartuli-muna salat on neil küll hea!
 
a 03. oktoober 2006, kl 12.52
ei meeldi üldse Selveri köök!Rimi ikka nats parem.
 
Sirje 15. juuli 2016, kl 15.37
Seletage mulle,lollile,miks on VÕILEIVAtordi sees ainult sai??????Kala ja kana võileivatordi maitse vahe on minimaalne,pealt on uhkelt kaunistatud,seest peaaegu üks ja sama maitsetu möks!!!!!Hind on üsna krõbe,aga maitse lahja!Olen ääretult pettunud!!!
 
Jana 27. jaanuar 2017, kl 16.03
Tere.
Olen alati ostnud Severist ceezari salatit ja kõik oli ok aga nüüd vimmased 3 korda see on jube mis sealt saad vaadates poes valguse alt tundub ilus tood koju kapsas halli värvi kana tükid kuivanud sees lühidalt ütlen jubeee plöga väga pettunud.
 
rahul 28. jaanuar 2017, kl 19.50
Olen sünnipäevaks tellinud kahel aastal järjest (vanem inimene, meeldivad traditsioonilised toidud). Viimati detsembris. Rahul. Maitsesid kiluleivad munavõidega, sült, punane lihasalat, täidetud munad. Kojutoomisel täpsed, toodi kohe tuppa. Kõik tip-top. Internetitellimus, minul 6 eurot.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!