Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
autosõit oü parimad sõiduõpetajad
 
õppur 23. august 2007, kl 20.42
kes oskab anda nõu, keda valida sõiduõpetajaks autosõit oü sõiduõpetajatest?
kuna olen absoluutselt algaja ja kardan põruda, sooviks mõistvat ja õpetlikku, mitte tigetsevat õpetajat..
 
juba vahtralehega 23. august 2007, kl 21.17
ära sa ainult ütle mis linnas sa sõitma hakkad,
sõitsin algajana Tartus Tõnisega ja ei soovita kellelegi, väga kidakeelne, seletada ei oska/viitsi ja närviline kippus ka olema aeg-ajalt tõstab häält ka, kokkuvõttes on kogu õppesõit väga negatiivne mälestus
 
no 23. august 2007, kl 21.32
misasja, tõnis oli ka minu õpetaja ja paremat ei oleks osanud tahtagi. paar teist olid ka asendamas vahest teda, kui tõnis ei saanud tulla, need olid lobisejad. mulle kahjuks ei meeldi mölapidamatus terve sõidu aeg ja tõnisega sai väga normaalselt rahulikult rääkida ja ta oli ka väga konkreetne oma õpetuses. võibolla sa olid koba sõitja? ma küll tõnist soovitan. muidu autosõidu õpetajatest paljud töötavad ka liikluspolitseis - seega võid olla kindel, et nad teavad millest räägivad.
 
õppur 23. august 2007, kl 21.41
mul oli foorumisse tulles veel meeles, et linna ka märgiksin, aga teemat püstitades unus :)
andke andeks, tallinnast jutt
 
mia 24. august 2007, kl 10.53
maksimi soovitan.Parim õpetaja, väga rahulik ja hea.
 
:) 24. august 2007, kl 11.06
soovitan ka maksim demit......mingi oli...
Üli üli hea õpetaja..
 
vahtraleht 24. august 2007, kl 11.37
Tere!
Mina soovitaksin: Henn Rebane.Ise tegin load(automaatkastiga) eelmine suvi ja oma õpetajaga olin väga väga rahul.Tal oli alati minu jaoks aega,seletas rahulikult,vahest viskas ka mõne nalja,kui eriti saamatu olin,ta tundis alati ära mu nõrgemad küljed ja proovis neid just kõige rohkem lihvida.Ühesõnaga: super õpetaja minu arust,kui libedasõidule aeg minna,siis olen kindlasti tema juures platsis.Lõppastme koolituse loodan temaga teha.Vot seda kindlalt ei tea,kas ta ka manuaaliga õpetab.Igaljuhul edu sulle.
 
kss 24. august 2007, kl 12.11
kõik õpetajad head seal koolis, oma kogemus:)
 
õppur 24. august 2007, kl 13.59
super hea tunde sain kui siin lugesin. lähen kohe julgemana kooli :)
 
*** 24. august 2007, kl 14.00
Kindlasti ära vali Aivar Noormaa´d (ei tea muidugi, kas ta siiani seal töötab), aga tõesti väga halvad kogemused temaga :(
 
autosõidu fänn 24. august 2007, kl 14.18
Minu meelest on Autosõit väga hea autokool, käisin seal lõppastet tegemas. Tõesti olid toredad inimesed igal pool, nii liberajal kui teoorias kui kontoris.
Henn on muidugi omaette tase. Mina rabistan nagu jube, tema ikka ülirahulik. Pärast alles sain teada, et tegelikult on tema selle kooli direktor.
 
e 29. august 2007, kl 12.12
väga hea autokool tõesti! Ilmar Riiman oli väga hea õpetaja.
 
To *** 06. november 2007, kl 23.32
Äkki räägid lähemalt? Miks ta halb õps on ja keda siis valida soovitad?
 
Ragne Rool 10. august 2015, kl 20.04
Mina soovitaksin kindlasti õpetajatest kahte: Priit Tamra ja Maksim Demitšev, suurepärased õpetajad, tänu kellele sain sõidueksami ARK'is juba esimese korraga tehtud! :)
 
helina 14. aprill 2017, kl 23.20
Sõidan praegu tõnisega. Ja väga hea õpetaja. Seletab hästi ja õpetab veel paremini. Esimene sõit algul nii kartsin aga peale sõitu koju jõudes oli selline elevus sees et tahaks ainult sõita ja sõita.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!