Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
odavaim kolimisfirma
 
milline on 28. juuni 2009, kl 01.52
Milline on kõige odavam kolimisfirma? Palju on tunni taks ja mitu meest selle eest saab?
 
üll 11. oktoober 2010, kl 00.03
Ei oska öelda, milline on kõige odavam kolimisfirma, aga teenuse ostmise puhul ei soovitaks kõige odavamat firmat valida. Peaks mõtlema mis on see, mis selle hinna madalal hoiab. Näiteks töölised, kes nõusuvad madala palgaga vms. Kvaliteet maksab raha, järelikult odavaim ei saa olla kvaliteetne.
 
sinine 11. oktoober 2010, kl 00.30
Eile sa rääkisid hoopis teist juttu :(. Aga ilmselt pole see jälle sina... :( Ma pärast tunnen ennast jälle väga halvasti.
 
DD 11. oktoober 2010, kl 19.52
Sõltub ju ka mida täpselt soovid. Kas tahad nt kolida Eestis ühest linnast/asulast/külast teise. Või tahad kolida hoopis välismaale. Kas vajad, et firma pakiks ka asjad, või teed selle töö ise jmt.
Mina kasutasin Tartus firmat Kuto ja jäin rahule. Kui jälle pean kolima, siis ei kõhkleks neid uuesti kasutamast. Kaubiku hind oli vist midagi peale 100 krooni tund ja töömehe tund oli 100 krooni
Aga surfa netis ja võrdle erinevaid hindu ja tingimusi.
 
aitab juba 12. oktoober 2010, kl 14.47
Millal juba lõpetatakse väärarusaama levitamine, justkui kvaliteet maksaks. EI, ahnus on see, mis maksab!
Kui ikka soovitakse võimalikult suurt kasumit, siis saab seda kahte viisi.
Kasutades odavat tootmaterjali, küsitakse kõrget hinda. Kasutades keskpärast toormaterjali küsides ülikõrget hinda. Tuleb otsida heinakuhjast nõel, kes küsiks asja eest täpselt niipalju, kui see seda väärt on. Ma võin oma kasutatud trussikuid müüa nii 10 kui 100 krooniga, kuid ega see neid 10X paremaks või halvemaks tee.
 
Halb kogemus 25. oktoober 2010, kl 12.22
Kindlasti ei soovita kolimisfirmat nimega Elarexpress. Jätsid kaks korda kokkulepitud ajal õigesse kohta tulemata ning ei suutnud oma tegudele ka adekvaatset selgitust anda.
 
Soovitan 25. oktoober 2010, kl 20.11
Olen samuti Tartus kasutanud kolimisfirma Kuto tootmine teenuseid oma kontori kolimiseks. Väga asjalikud noormehed, tunnevad oma tööd. Soovitasin sõbrannale ka soome kolimiseks. Mõlemad jäime väga rahule. Julgen soovitada Teilegi!
 
nora 27. oktoober 2010, kl 10.05
OK Movers OÜ - soovitan kindlasti. Fantast inimesed, täpsed, kiired ja kindlasti mitte "kallid". Ammu pole kohanud teenindajaid kes lepitud ajal minuti pealt kohale ilmuvad ja ilma liigse seletamiseta oma töö ära teevad.
 
Santess 07. november 2010, kl 22.28
Jajaaa,olen täitsa nõus Nora`ga.Oktoobri alguses kolisin ise ja otsisin kolimisfirmat.Suure valiku seast vaatasin firmat nagu OK MOVERS.Valisin neid,kuna neil oli hea klientide tagasiside.Ütlen ausalt,nad on tõesti parimad oma valdkonnas.Soovitan nüüd kõigele.
 
jama 08. november 2010, kl 20.37
kas sõpru ja tuttavaid pole, kes appi tuleks? Saab odavamalt.
 
marx 25. aprill 2011, kl 13.39
Kasutasin kolimisteenust ja jäin väga rahule. Hind pole küll kõige odavam aga kvaliteet selle eest väga hea.
 
marx 25. aprill 2011, kl 13.40
Vabandan kirjavea pärast... kolimisteenistus oli see hoopis www.kolimisteenistus.ee
 
mhmh 25. aprill 2011, kl 20.54
Kasutasin firmad Kolimisekspert ja jäin ka rahule. Väga täpsed, kiired, korralikud - ja hind oli normaalne.
 
Livia 26. aprill 2011, kl 00.08
Lihtne soovitus-vali vähemasti 3 firmat, kes sinu piirkonnas tegutsevad ja võta hinnapakkumine. Lihtne ja loogiline! Eelvaliku teed näiteks kodulehel olevate klientide kommentaaride järgi.
 
Kat 28. märts 2012, kl 10.59
Parim kolimisfirma on Movemaster...seda nii hinna kui kvaliteedi osas. Arvan, et kõige mõistlikum on ise järele küsida: www.movemaster.ee
 
Joh 04. juuli 2012, kl 11.45
Mina ja mu mõned tuttavad juba aastaid KLG-ga kolinud. Neil kõige suurem kogemustepagas. Kvaliteet on alati paigas.
 
taavet 21. märts 2014, kl 10.50
ise olen kasutanud e&T kolimisteenust.
kiire ja kvaliteetne teenindus.
kõik läks nii nagu tarvis.
 
kah 21. märts 2014, kl 11.12
Minu asju kolis Uus Maa. Ei olnud vist kõige odavam, aga teistel ei sobinud see päev. Oh, see on loomatöö! Meil ei olnud lifti ei seal, kust välja kolisime ega ka seal, kuhu kolisime - lõputu treppidest tassimine... Aga mehed olid tublid.
 
anna 11. juuli 2014, kl 15.50
Mina koolisin 3 korda KLG firmaga, olin väga rahul! Nendel on sellised rõmsameelsed poissid, väga viisakad ja kiired. Kuulsin ka, et nad üle 20a on Eesti turul.
 
Laine 14. juuli 2014, kl 15.03
Väikesed Veod nimeline firma. Täpsed, vastutulelikud ja pakuvad mõistliku hinnaga teenust.
 
Anne 12. oktoober 2014, kl 17.16
Ei soovita kolimisfirmat Elarexpress. Tuldi kohale hilinemisega ja väikese kaubikuga (tellisin suure kaubiku). Kolijad olid purjus, hr Elar ise magas kaubiku kabiinis peatäit välja. Täiesti ebaprofessionaalne teenus.
 
Kolimisteenistus.ee 02. jaanuar 2015, kl 18.26
Pakume kvaliteetset ja turvalist kolimisteenust nii era,- kui äriklientidele. Lisaks teostame eritõsteid ja vedusid (seifid, klaverid jms.). Utiliseerime ja ladustame. Töid teostame EU piires. Kõik kolimisega seonduv ühest kohast!
Helista meile (+372) 5666 6518, kirjuta info@kolimisteenistus.ee või saada päring kodulehelt http://www.kolimisteenistus.ee
 
mait 16. märts 2016, kl 09.30
Minul käisid kolimas Tartus Kiiredkolijad.ee mehed tõesti kiired ja tublid. tel 56217955
 
Mikk 11. oktoober 2016, kl 09.31
Kasutasin Tartus kiirekolijad.ee teenust. Muidu oli kõik ok aga hinna osas taheti hullult sahkerdada ja valetati igast mulli kokku. Enne maksmist arvutasin kodulehel olevate hindade põhjal palju maksma oleks pidanud. Peaaegu 2 korda odavam. Siis öeldi "ah jah, oih, kogemata".
Olge ettevaatlikud selle firma töötajatega. Mingi harja soenguga tüüp jättis kõige halvema mulje.
 
Tiit Rebane 31. jaanuar 2018, kl 09.55
Mind kolinud mitu korda antud firma siis kiiredkolijad ja pole küll aru saanud et tegemist võiks olla röövlitega nagu "mikk" väidab. Igaüks võib siia kirjutada mida tahab, aga hinnakiri tõepoolest üleval ja saan ise kontrollida palju tasu tuleb maksta
 
hari 01. veebruar 2018, kl 15.47
_Mingi harja soenguga tüüp jättis kõige halvema mulje_

hari vajab hooldamist ja see maksab, nii et ära jõmise siin.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!