Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Soovitage minu vanusele klubi
 
N41 13. märts 2018, kl 11.47
Olen 41. aastane naine ja töötan alaliselt Soomes. Nüüd üle pika aja satun järgmine nädal Eestisse ja tahaks väga väöja klubisse tantsima minna. Kuhu 41 aastat noored tänapäeval kogunevad? Kas ka neljapäeva õhtul on võimalus tantsida? Kas keegi meeldiv meesterahvas sooviks minuga liituda?
 
soss 14. märts 2018, kl 08.22
või amigo.
 
eriti hea arvamus 14. märts 2018, kl 09.47
Kui arvad, et 41 on noor, siis eksid sügavalt, aga Sossis või Amigos võid proovida
 
Neljapäev oli eile 16. märts 2018, kl 17.42
Oleksin meeleldi sinuga tulnud, õigemini küll sulle mööda Tallinna ööklubisid ühe toreda tutvustamistiiru teinud, kuid märkasin seda kuulutust alles täna :(
Kus siis tantsulkal käisid ja millised olid muljed?
 
To: eriti hea arvamus 17. märts 2018, kl 11.14
Kas sa tahad oma nõukaaegset seisukohta ehk lähemalt selgitada?
Minu meelest on küll nii, et vana on inimene siis, kui ta enam elu vastu mingit huvi ei tunne. Või hakkab teiste elu kritiseerima ja korraldama, kuna enesel see puudub.
Kui 41-aastane tunneb soovi minna klubisse tantsima, siis on ta noor, that's it.
 
22 17. märts 2018, kl 14.10
Neljapäev oli eile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Oleksin meeleldi sinuga tulnud, õigemini küll sulle
> mööda Tallinna ööklubisid ühe toreda tutvustamis
> tiiru teinud, kuid märkasin seda kuulutust alles täna :(
> Kus siis tantsulkal käisid ja millised olid muljed?

N41 kirjutas 13. märtsil, et tuleb järgmisel nädalal Eestisse, seega neljapäev, mil ta ööklubisse minna tahab on 22. märts. Saad oma tutvustamistiiru ära teha küll, ära siis maha maga!
 
imelik arvamus 18. märts 2018, kl 09.00
Mis puutub siia nõukaaeg, kui märkida et 41 ei ole enam noor, keegi ei öelnudki, et ta ka vana on, lihtsalt keskealine naine, kes võikski minna keskealiste tantsuõhtule, kui tantsida tahab, ega see teda veel aastatelt nooremaks tee, lihtsalt elurõõmsaks
 
Mnjahh 18. märts 2018, kl 12.56
Naine41 küsis: kuhu 41 aastat noored võiksid minna, see on lihtsalt selline ütlemine.
Ise olen juba 45 ja Sossis mängitav muusika pole endiselt minu maitse (kaifin clubi, ambienti jms. Mul on üks 41-a pigem poisiliku välimusega meessõber, kes on igati uue muusika fänn ja käib kindlasti mitte Sossis. Mu sõbrad on ka 30-ndais. Üks 13 a noorem tore mees kutsus just välja, sõbrad väidavad, et armus trennis ära, aga see selleks. Tuleb teda nüüd oma reaalse vanusega natuke ehmatada :)
Sellega tahan öelda, et vanus on suhteline ja inimeseti erinev.
 
Aga Nõuka naised --Tapsid tervise tööga 20. märts 2018, kl 19.24
To: eriti hea arvamus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas sa tahad oma nõukaaegset seisukohta ehk lähema
> lt selgitada? e siis, kui ta enam elu vastu mingit hu
> Minu meelest on küll nii, et van
> a on inimen
> vi ei tunne. Või hakkab teiste elu kritiseerima ja
> korraldama, kuna enesel see puudub.
> Kui 41-aas
> tane tunneb soovi minna klubisse tantsima, siis on
> ta noor, that's it. TAHAD TEADA ENSV NAISTEST 1965 --1975
Elu pidi elama nii ,,et oma lastega 1969,aastal ellu KA jääda!
Ikka tööga tuli ka see leib lauale ja rabeleda kodus tuli edasi,,,,
maamajades see piim ja lihake oleks ka laste laual , Pere elas nii --kõik halvad päevad --tühjad poed ka üle
; Vaba aega oli --tehti küttepuid,,Ka koolilapsed olid ametis
nii heinatööl --kui ka kutsuti metsa ja oksi kokku vedama + põletama ,sooja sai kõvasti,Leivatükk tule paistel --oli pekiga kuradi magus.,.
NB! SEE Linna naine jooksis--ka kohe töölõpus lasteaeda --- natuke ikka oli aega peale tööd ---jalgu vahest puhata !
Ega seal linnakorterites-- ahjuga ja pliitaga korteris ,,ka ---lastega polnud linnades kergem ! 1982 juba oli kuidagi korteri teenimis võimalus ""NIMEGA Kooperatiiv Korterite järjekord:::
AGA meie Emake 89.aastane "" suur Loomapidaja on ammu --raskelt haige --abi--vajav
jalad kuidagi ei liigu -
Tahtsin Selgitada --kuidas naine muutus -- Töö orjaks ,et lapsed suureks kasvatada-- No 45--50 olid probleemid kõigil rasket tööd teinud naistel
Õnneks 55 --oli võimalik --ka pensionile jääda ::Natuke ikka aitas,
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!