Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Selge Autokool
 
kessu 16. veebruar 2004, kl 17.49
Otsustasin siis Tartus Selge Autokooli kursustele minna. Kas keegi oskaks mulle soovitada mõnda sõiduõpetajat ja millised muljed teile Selge Autokool üldse jättis?
 
S. 16. veebruar 2004, kl 18.15
käisin seal ca 5 a tagasi. kõik oli okipoki, sõiduõpetaja aga suutis käru keerata tund enne eksamit st ei lasknud mind eksamile. käskis mul veel tunde võtta. võtsin ühe tunni veel ja siis millegipärast olin tema arvates valmis eksamiks... eksamil ei teinud ühtegi viga.

raha väljapressimine, mis muud...
 
bix 16. veebruar 2004, kl 21.28
to S
huvi pärast küsin, et kes see sõiduõpetaja oli sul (mis nimeline)? See olukord tuleb kuidagi tuttav ette.
 
käisin kah selges 16. veebruar 2004, kl 22.40
parim sõiduõps oli viatšeslav vms nimi oli mingi eestlane oli täitsa segane korra sattusin temaga sõitma jube kogemus
 
ebaselge 17. veebruar 2004, kl 01.27
Mul oli sõiduõpetaja Selges õudne semutseja, koos käisime siis õppesõidul tema asju ajamas ja mulle kirus ta oma teisi õpilasi, kui juhmid osa on ja kuidas nad talle eksamil häbi teevad. Nimesi küll õnneks ei maininud, aga vastik oli kuulata ikkagi. Kui midagi sõidul valesti tegin, siis närvi ei läinud, aga hakkas hädaldavalt halvustama, umbes et: sõita ei oska või?
Kui keegi veel valib kooli ja õpetajat, siis julgen soovitada ühte Rüütli autokooli õpetajat. Suuremat kasvu ja paksem veidi, nime ei mäleta, aga oli vist ühtlasi ka kooli juht või siis omanik. Närvi ei lähe, ei halvusta, huumorimeelega ja väga asjalik.
 
S. 17. veebruar 2004, kl 09.01
bix

ma ei mäleta enam kahjuks ta nime. oli selline keskmist kasvu ja heleda siilikaga, suht noor.
 
ooo 17. veebruar 2004, kl 10.22
Mul oli seal sõiduõpetajaks Alo, minu arust väga normaalne.
 
lolita 17. veebruar 2004, kl 10.45
Aasta load käes ja sõiduõpetajaks Tarmo. Vaikne ja ülirahulik. Igatahes minusugune, kes eelnevalt ei teinud piduril ja siduril vahet, sai esimese korraga eksamist läbi. Mingi 95% tema õpilastest saavad läbivad eksamid ilusti(see jutt oli ühe teise sõiduõpetaja suust.
 
hahah 17. veebruar 2004, kl 11.22
Seges oli üks hästi ebaintelligentne õpetaja- TOIVO ÕNNELEID- no kus oli alles ülbik, ´loomulikult vahetasin ta välja ja sain väga toreda härra! Ja nii see Toivo palgast ilma jäigi:)
 
S. 17. veebruar 2004, kl 12.10
to ooooo

seda alot kiitsid teised ka, tema nimi on küll meeles:)
 
ooo 17. veebruar 2004, kl 12.48
Alo on küll lahe, aga seal tundusid paljud teisedki täitsa lahedad, iseasi, kuidas nad õpetajana kõrvalistmel on.. Selle sinise audiga paistis ka selline lõbus kuju olevat..Aga mõned korrad sõitsin selle pikema halli nissaniga, selle juht mulle ei meeldinud. Nimi oli vist Elmo..
Selle vjatseslaviga mina ei sõitnud, aga pidevalt olid tal seal autodega mingid sõbrad ja siis muudkui jõllitasid. Paistis ise paras poisike..
 
Maria 17. veebruar 2004, kl 13.16
Kuidas võtta, mina sõitsin Elmoga. Rahulik, asjalik ja esimesel katsel sain eksamilt läbi. Muide-hoopis Elmol on selges parimad eksamitulemused, uurisin ühe tuttava kaudu välja.
 
muti 17. veebruar 2004, kl 13.28
Mine rahulikult Selgesse, kihvt kool. Keegi loll reklaamis siin enne Rüütlit, haige inimene. Minu sõbranna sõitis kah selle paksuga, kukkus 3 korda eksamilt läbi, enne kui sooritas. Paks oli iga sõidutund arutanud, et küll on ilus ilm ja tal lenduri load, tahaks lendama minna ja kuidas tahaks ikka lennata jne.Lõpuks sõbrants küsis, et palju te siis ka lennanud olete-vastus tuli" 1 korra"!!! Sõiduõpetaja peaks vist ikka õpetama, mitte niisama plärama. Mind õpetas Selges Elmut,äge kuju oli.
 
selge siililegi 17. veebruar 2004, kl 14.18
käisin ka selges, eksamil mingit probleemi polnud. sõidõpetaja oli mul hästi tore ja rahulik (nime kahjuks ei mäleta, üks vanem mees oli), aga kuulsin, et seal pidi ka mõni täielik närvihaige olema :(
 
bix 17. veebruar 2004, kl 20.20
Muuseas, Tartu ARK-is on või vähemalt oli viis aastat tagasi üks äärmiselt vastik sõidueksamineerija. Sihuke Arvi-nimeline prillidega paks vanamees, temast tasub eemale hoida, kui tahad eksamil läbi saada.
 
tobix 18. veebruar 2004, kl 10.08
Muuseas, ARK-i eksamineerijat ei saa ise valida. See aeg pannakse sõiduõpetaja poolt varem kinni. Ja vähemalt minu sõiduõpetaja ütles mulle, et tema ei tea, kes on ARK-is meie (meid oli toopäev Selgest 8 inimest ühe sõiduõpetaja poolt) eksamineerija. Sai teda alles ARK-i eksami paltsil. Aga mis vahet seal on. Meile sattus väga põhjalik, aga rahulik inimene ja läbi saime kõik! Ehk said ka teised õpilased läbi, et tea, neid autosid oli seal päris mitme kooli omi...
Ja see, et kõik eksami tehtud saavad, pidi olema päris suur erand.
 
.... 18. veebruar 2004, kl 12.11
Elmo jah kõige parem, mitemed tuttavad räägivad sama.
 
to.... 18. veebruar 2004, kl 12.44
..maitseasi..
 
bix 18. veebruar 2004, kl 14.59
Enne eksamit muidugi ei tea, kuidas eksamineerijaga veab, aga eksamipäeval oli neid seal mitu ja kordamööda nad siis rahva autodega linna viisid. Nii et mingi variant ikka oli, et sai ka normaalsema eksamineerijaga sõita. Igaljuhul see vanamees, kellest ma siin eespool rääkisin, kukutas paeegu kõik läbi, aga õnneks läks ta just enne koju, kui meie auto kord tuli. Meile toodi siis üks teine mees majast välja, too oli lahe vana, vaatas ka vigadele läbi sõrmede ja kõik said ilusti eksami tehtud.
 
to bix 18. veebruar 2004, kl 15.36
Neid on seal platsil mitu muidugi, sest igal õpetajal on oma õpilasi tavaliselt 7,8 tükki eksamit tegemas. Kordamööda ei käi eksamineerijad linnas ühe ja sama kooliga, s.t. et need ühe sõiduõpetaja õpilasi sel päeval eksamineerib üks eksamineerija. Kella 9-st kella 16-ni. Pikemalt ei jõudvat. Nii seletas meile meie eksamineerija. Tol päeval, kui mina eksamit tegin eelmise aasta lõpus, oli ARK-i eksamineerijaid u 4,5 platsil - üks Kiivi õpilastele, teine Rüütli, kolmas Selge ja neljas oli mingi Kallaste autokooli õpilastele. Mitte ükski õpilane ei öelnud, et mina tahan sõita selle eksamineerijaga, kes on Kallaste autokooli õpilastele pandud...
Samas platsisõite vaatasid muidugi ka teised eksamineerijad, oma sõiduõpetaja ja teised eksamitegijad.
 
... 19. veebruar 2004, kl 12.52
Sellest Toivo Õnneleiust soovitaksin minagi eemale hoida..jumal hoia kui tema su õpetajaks saab..mul oli..vahetasin ära,sest no selline inimene kyll õpetajana töötada ei tohiks
 
willem 19. jaanuar 2007, kl 23.16
Mul jälle oli üks jube ebaintelligentne õpilane, loomulikult vahetasin ta välja, nii ta oma lubadest ilma jäigi. Ha-ha!
 
willem 19. jaanuar 2007, kl 23.18
Aga sina tropp võta siis sõna, kui sa julged enda nime all esineda.
 
Angelika 25. september 2007, kl 20.56
Toivo Õnneleid oli minu sõiduõpetaja. Mina teda välja ei vahetanud, sest ta oli väga äge! Eksami tegin ka esimesel korral ära. Kuidagi eriti ebaõiglane suhtumine temasse. Mul on küll VÄGA HEA meel, et tema mu kõrvale õpetajaks sattus!
 
mimps 20. november 2007, kl 17.35
ei soovita Selge autokooli Toivo Õnneleidu... ebaprofessionaalne õpetaja, kes läheb endast välja kergesti ja seal tundides tekib lausa sõidukramp. Vahetasin välja. Sain väga hea õpetaja - Valerian Harak. Tõesti väga tore inimene.
Aga nuh, nii palju kui on inimesi, on ka arvamusi.
 
ssssf 03. aprill 2008, kl 09.42
toivo on parim OpetaJAA
 
to willem 13. august 2008, kl 20.22
KAs sa willem oled oma nimega siin või? Oledki Toivo või? Ära piuksu tropp või saad molli, mölakas!
 
Liisa 13. oktoober 2008, kl 18.02
Ega ei oska keegi kommenteerida Anti Krik-i Selge autokoolist, kas kellegil on kogemusi?
 
age 22. oktoober 2008, kl 20.05
mina sõidan igatahes Õnneleidiga ja soovitan kõigile...
jah ta on karm aga samas õiglane...
olen minagi temaga vaielnud aga saame ikke hästi läbi,kõike ei tasu hinge võtta mida kuuled...
 
Neiu 03. november 2008, kl 21.49
Nõustun agega!
Toivo on karm, aga õiglane! Ka mina sain kiruda siis, kui ikka väga võssa asi läks ja sidurit kärsatasin nii, et mädamunahais üleval oli ;D
Kui oleksimegi kohe valmis väga head sõitjad, siis poleks autokoole vajagi ;)
Iga pisiasja ei tasu südamesse võtta ja kõigest tuleb eeskät huumoriga üle olla!
Mina võin öelda, et Toivo hoidis mind. Ütles kiidusõnu ka sekka, mis mulle jõudu juurde andis ;) Jutt sujus ja sõita oli mõnus-igatsen neid aegu.
ARKis sain sõidueksamilt kohe läbi ja eksaminaator ütles sõidu lõppedes "Väga hea! Kes sul sõiduõpetaja koolis oli?"
Mina sain uhkusega öelda, et "Toivo Õnneleid!" ;)

Parem karm õpetaja, kui leebe-oled kindlam, et eksamlilt läbi saad ;)
Käisin enne libedasõitu kohustuslikul linnasõidul ja läksin vanu aegu meenutades ikka Toivo juurde-ta mäletas mind, mis tegi südame soojaks. Nagu vana hea tuttava juurde oleks läinud.

NB: Muidugi olen ka head kuulnud teiste Selge autokooli õpetajate kohta!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!