Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Sportlandi tööle?
 
Kiki 03. november 2008, kl 13.15
Pakuti tööd Sportlandi aga ei teagi kas tasub ära.
Kes on töötanud või töötab hetkel äkki räägiks natuke kuidas palk on? tööjaotus? vahetused?


Päikest ;)
 
kkk 03. november 2008, kl 14.10
Poeg töötas aastakese ülikooli kõrvalt. Palk oli vastavalt kuukäibele, ta sai 3/4 koha eest 6500-8000, aga seal sees olid lisatasud rattamehaaniku töö eest jms. Käis paljudel koolitustel. Tema poe seltskond oli väga tore, aga igalpool ei pidavat olema. Töögraafik koostatakse kuu peale ette. Parim soodustus oli see, et sai spordiriietust-jalatseid-vahendeid omahinnaga osta, ta on kõva sportlane. Aga see soodustus kaotati vist ära. Üldiselt pidi Sportlandil praegu nigelasti minema.
 
ki 03. november 2008, kl 14.13
ära mine,sõbranna töötas ,ytles,et suht nõme,palk jah umbes 6000.- ringis,kuid graafikud nõmedad,sportlandis varastatakse nii palju ja müüjad maksavad selle vahe kinni iga kuu oma palgast jne...
 
müstika 03. november 2008, kl 14.47
No mina olen kuulnud ikka, et palka olevat saadud 10 000.- Just sõbranna rääkis, et tal sõber seal töötab.
 
Neiu 03. november 2008, kl 15.12
Töötasin ise sportlandis. minu arust suht hull ikka seal 11h seista ja patrullida. Tava töötaja saab umbes 6000, aga need vanemmüüjad vms saavad 10 ringis.
Mine kuskile mujale tööle sportland viimane koht kuhu minna ;)
 
ei soovita 03. november 2008, kl 15.52
Tean raudselt et palk ca 6000. Saavad rohkem need, kes on atraktiivsemad teenindajad mõningate preemiate näol.
Kes tahab seal karjääri teha see peab olema:
- sportlik (nälginud lahja tibi ei kõlba)
- stiilse väljanägemisega (naine kindlasti hästi treentiud kehaga ja rinnakas, et sportlikud riided istuvad kui selga valatud)
- mitme keele oskaja (raudselt hea vene keele oskus)
- olema kiire ning energiline (mitte jalutama riiete vahel)
- ei tohi olla pealetüükiv (nõuab head psühholoogi-oskust)
- hea arvutikasutaja, taiplik ja emotsionaalne

Niisama et olla noor ja pikk ja peenike ja pikkade juustega see meil ei toimi.
Pigem ootaks toredaid lõbusaid ja sportlikke tüdrukuid, kes seltsivad ning rõõmsameelsed.
 
viio 03. november 2008, kl 16.40
sa viimane ära soga:sale ja sportlik...?ühes sportlandis selline tümikas paksuke müüjaks, et kadus isu osta! teises sportlandis mingite lohisevate sammudega tibid ringi siiberdavad
 
to viio 03. november 2008, kl 17.06
loe uuesti ja kui siis ka aru ei saa hoia parem näpud klaviatuurist eemale.
 
mööduja 03. november 2008, kl 22.15
to 15:52
huvitav, kas sellistele nõudmistele vastavaid inimesi nii väikese raha eest ka leidub?
 
! 04. november 2008, kl 09.44
ega igapäev ju 11tundi olew-vahetustega ikka!!!minuarust kui muud pole kärab küll
 
neiu 04. november 2008, kl 12.14
proovisin ise ka seal ülikooli kõrvalt tööl käia. algul oled teenindaja-õpilane, ja siis sa saad ainult tunnipalka, ei mingeid boonuseid läbimüügi vms pealt. ja vargaid on seal palju, ja sinu asi on neid passida ja varastamist ära hoida. mis oli selle töö juures kõige suurem miinus, ja miks ma sealt lahkusin: ma elihtsalt ei suuda 12 h püstijalu olla, paus on ainult 2x poolt tundi, ja pausivälisel ajal eriti pissile ka ei lubatud minnna... mul oli seal üsna karm ülemus. ja kui inventuur oli, pidi olema pea öö otsa tööl. ma ei liialda, kellel järgmine päev vaba oli, pidi seal olema 2-3-4ni. kujuta ette, lähed poole kümneks tööle, ja lahti saad öösel sellisel ajal...
 
qwerty 04. november 2008, kl 12.53
mõned aastad tagasi, tudengina, sain ka Sportlandi tööle, Tartu Lõunakeskusse.

Töötasin seal täpselt ühe nädalavahetuse - reedest pühapäevani ja oligi kõik, sest ma tõesti ei suuda teha sellist idioodi tööd, kus muudkui lappad ja lappad riideid kokku ja jälle otsast peale, lappad ja lappad.

Teiseks oli nende ladu hullumeelne, selleks, et kiiruga mingit karpi ülemiselt riiulilt kätte saada, pidi redeliga balansseerima kitsukeses ruumis ja kikivarvul upitama, et vajalikku asja kätte saada.

Olin enne just töötanud väiksemas spordipoes, sellega võrreldes oli see konkreetne sportland täielik hullumaja.

Nende auks pean ütlema, et kui järgmisel nädalal teatasin, et siiski loobun sellest tööst, mainimata sõnagagi, et ma nende kolme päeva eest tasu tahaks; kutsuti mind paari nädala pärast uuesti kohale, et allkirjastada esmalt tööleping (nendeks esimeseks kolmeks päevaks polnud me seda veel jõudnud teha), siis töölepingu lõpetamise leping, maksti kolme päeva eest palk välja ja kõigele lisaks läks miski paarkümmend krooni ka mu pensioni teise sambasse.

Seega.. ei lugenud eelmisi kommentaare, aga tahaks öelda, et töö iseloom mulle üldse ei istunud, aga nendepoolne suhtumine oli küll üllatavalt professionaalne.
 
ühesõnaga 04. november 2008, kl 16.32
järeldus:) Sportland seebix:D
 
liisa 15. aprill 2019, kl 16.30
Lõunakeskuse Sportlandi tööle minemist ei soovitaks suurimale vihavaenlasele ka. Kollektiiv on täis raisakotkaid täpselt nagu töö iseloomgi- agressiivne.
 
Sportmen 25. märts 2020, kl 22.49
https://kasulik.delfi.ee/news/uudised/fotod-poole-hinnaga-kaup-pani-inimesed-eriolukorra-reeglitele-sulitama-keskuse-tootaja-see-olukord-on-debiilne?id=89356021
Kagu Kagu 12. mai 2020, kl 13.47
Sportlandi kohta ei ole väga palju positiivset kuulnud , see eest Rademaris peaksid olema väga head töötingimused ja palk.

https://firmast.ee/company/rademar-ou
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!