Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
40-ndaks juubeliks
 
murelik vend 03. veebruar 2006, kl 14.07
Palun soovitage ideid,mida kinkida 40-ndaks juubeliks üksikule naisterahvale.1500-krooni ulatuses..
 
Linnuke 03. veebruar 2006, kl 14.17
Kas tal üksikuid sõbrantse ka on? Tee neile näiteks Rootsi kruiis välja (Soome kaudu, uhkem variant), ehk pärast polegi nii üksikud enam :)
 
Öö 03. veebruar 2006, kl 14.47
olen varsti ligi 40 üksik naisterahvas. Mis kruiis sõbrannadele? Miks peaks minu sünnipäevakink olema kellelegi teisele? Et mida mina tahaksin? Midagi sellist, mida ise ei ole osta raatsinud, nt. lõhn (Coco Madmoaselle 1200.00) või käekell Pierre Cardin. Uuri kingi saajalt täpsemalt, see pole häbiasi. Sest kui puusse paned, siis ju rahast kahju, kui kingi saaja selle üle ei rõõmusta.
 
fish olex tuus 03. veebruar 2006, kl 15.55
nunnu oleks kuldkalake kinkida
 
julia 03. veebruar 2006, kl 16.01
40. juubel? Ta peaks 200-aastaseks saama, kui me eeldame, et juubel on iga 5 aasta tagant.
Kingi kirst.
 
1N 03. veebruar 2006, kl 16.16
Sa Julia oled ikka päris napakas!
 
yks 03. veebruar 2006, kl 16.51
Lase kullasepal talle möni tore ehe teha. See jääb mälestuseks.
 
malle 03. veebruar 2006, kl 17.00
mul endal oleks väga hea meel isetehtud asju saada kingiks :) võtaks kohe pisara silma.. :)
 
minu soovitus 03. veebruar 2006, kl 17.00
Niisiis, võta endale mõned vanad ajalehed ja mingi suuremat sorti kauss (hästi sobiks pesukauss). Rebi ajaleht väikesteks tükkideks ja ribadeks (pikkus 5 cm, laius 1,5 cm oleks paras). Aga tee seda rebimist vaba käega ja ära mingil juhul lõika seda tükkideks. Kui sul ribad käes on, siis pane pesukaussi 400-500 dl vett. Nüüd puista paberitükid vette. Sega neid natuke, et nad läbi imbuksid ja kokku kleepuksid. Lisa sellele ka PVA liimi. Nüüd, kui segu valmis on, pane see kuni nädalaks kuskile jahedasse ligunema. Nüüd peaks segu paras olema ja sellest saab tasapinnalisi kujundeid voolida. Tee näiteks südameid jne... Kui kujund valmis, pane see kuskile kuivama. Kui see kõvaks on läinud, saad kirju paberipinna, millele saad akvarellidega hästi pilte peale maalida.
Soovitus: Kui sul on mingisugune press olemas, pane see paber selle alla ja pressi kujundi sisse veel üks kujund.
Ja veel üks soovitus: Ära seda paberit väga õhukeseks tee, sest muidu ta lihtsalt mureneb tükkideks. Sa võid pärast ääred sirgeks lõigata.
Ma ise olen selliseid asju teinud ja ma arvan, et see jääb hästi originaalseks asjakeseks.
 
miisu 03. veebruar 2006, kl 17.08
hästi armas idee on pärliloomad. pärlite ja traadiga punutud tasapinnalised loomakujutised. kui viitsid saad teha ka keerulisemaid. neid loomakesi saab teha võtmehoidjateks, kaelavidinateks, niisama elukateks.

õmble loomakesi
 
kossu 03. veebruar 2006, kl 17.38
no kuulge,teema algatas ju murelik vend,seega meesterahvas,ei hakka tema pabereid lõikuma või loomakesi punuma...nagu penskarite jutt juba...eeldates,et mees või vend ise kah juba mitte enam 15 aastane-mõni autoriehe või tõesti lõhn,aga sel puhul pead enamvähem teadma naise eelistusi,kõige parem,kutsu naine ise valima lõhna...ma käisin küll mehega koos,kui juubel oli....väga armas oli
 
kaslane 03. veebruar 2006, kl 17.52

Vot kink sõltub palju sellest, kes ta sulle on:kas kallim, naine, armuke, ema,töökaaslane,sugulane.Nii ei oska ju pakkuda.Head asjad on kinkekaardid, kui endal miskit rabavat meelde ei tule ja täpselt teise inimese maitse-eelistusi ei tea.
Mingi ilukeskuse või SPA kinkekaart.
Mingi muu kinkekaart
teatrikinkekaart või raamatupoe kinkekaart
 
liisa 03. veebruar 2006, kl 18.52
Kaubamaja v. stockmanni kinkekaart- ja ütle kinki üle andes, et see on spetsiaalselt parfüümi vm kalli kosmeetika ostmiseks. Jumal, kui palju olen mina oma elus saanud kingituseks parfüüme, mis jäävadki tualettlauale tolmu koguma.
Või osta mõni ilus raamat, Apollos on selline valik näiteks moeajaloo albumeid, et võtab lausa niutsuma

Sanatooriumi kinkekaart ei ole minu meelest eriti hea idee, sinna minnakse ju ikka kahekesi:) Aga Tallinnas on näiteks Day spa, selle iluprotseduuride kinkekaart võiks ju päris hea idee olla?
 
julia 13. veebruar 2006, kl 11.58
N-ile, kes arvas, et ma olen napakas
Sa vist arvad, et inimese 1. juubel on siis, kui ta saab üheaastaseks, 2. juubel siis, kui ta saab kaheaastaseks jne? Kes meist siin õieti napakas on?
 
Mees parimais aastais 28. oktoober 2020, kl 22.10
Soojad villased sokid
 
pakun ennast 17. november 2020, kl 15.32
Mees parimais aastais Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Soojad villased sokid
Villased sokid ja hea vanema mehe
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!