Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Kiirtoit Pärnus
 
jmk 17. november 2010, kl 23.15
Oskab keegi Pärnus mõnda head kiirtoidukohta soovitada, mis ei jääks rannapiirkonda, vaid Riia mnt.-Papiniidu kanti või teisele poole jõge (Lihula poole välja sõita)? Tean, et Kaubamajakas on Hesburger, aga kas mõni teine variant ka on? Kastmest tilkuvad burgerid väga isuäratavad ei ole, pigem eelistaks mõnda head wrap'i või muud taolist.
 
klemmike 18. november 2010, kl 01.09
kaubamajaks on chopsticks ja avati ju uus mcdonald
 
jmk 18. november 2010, kl 14.24
McDonalds on sisuliselt sama, mis Hesburger ja hiina toitu ei tahaks. Kas mõnda Tartu Siriuse või Fastersi sarnast kohta ei ole Pärnus? Hädapärast saaks ilmselt Statoilist mingi baguette võtta, aga ega needki just kõige paremad ei ole.
 
? 18. november 2010, kl 18.46
Kas Sämmi putka on ainult suvel avatud või praegu ka?
 
nell 18. november 2010, kl 20.18
Riia mnt ääres Raeküla lõpus Piiri putka, kesklinnas Bravo Burger. Sämmi putka on ka nüüd Bravo Burger.
 
Marla 18. november 2010, kl 21.02
No tra mida sa tahad siis?!

Hesburgeris müüakse wrappe ka ja need on üsna hinnatud ja maitsvad, Chopstikis on väga mitmekülgne valik alates kevadrullidest lõpetades suppidega. Hesburgeris on burgerid kastmesemad, aga kui sa tahad kuivemat burgerit, siis selleks puhuks pakuti sulle välja McDonalds, mille burgerid on üsna kuivad. Kui sa hotdogilaadset asja tahad, siis palun väga, jaluta suuremasse Statoili.

Tartu Siriuses müüakse just kastmest nõretavaid burgereid ja mingeid friikartulitega praade stiilis friikartulid ja viiner. Kui sul sellise toidu järgi isu on, siis astu suvalisse pubisse sisse ja telli endale friikad või lasteeine.

Oskab ikka inimene vinguda ja viriseda.
 
jmk 18. november 2010, kl 22.04
Mis kärbes sind hammustas? :D
Ma ei ole vingunud ega virisenud, küsisin vaid nõu, sest Pärnu linn on minu jaoks täiesti võõras ja ma lihtsalt ei tunne sealseid kohti, ja et oma soove täpsustada, kirjeldasin, mida ma ei sooviks - see ei ole vingumine!

Nell, aitäh soovituse eest, käin need kaks kohta läbi ja vaatan, mis pakutakse.
 
mmm 21. november 2010, kl 16.09
üks bravo ptuka on nüüd ka raeküla poe kõrval.
 
x 21. november 2010, kl 16.11
enne kaubamajakat (Tartu poolt linna sõites) jääb vasakut kätt Kännu kohvik. Saad kähku ja kiiresti kõhu täis.
 
? 21. november 2010, kl 16.19
Kännust teisel poole teed oli vist Männi?
 
kso 21. november 2010, kl 20.16
no kändu ja mändi ei soovita küll minna, söö parem hesburgerit....
 
mmm 27. november 2010, kl 12.24
ma küll kännut soovitaks, kui on kiire. lihtne tavaline toit soodsa hinnaga. burksi pole, aga praed on hästi kodused
 
fr 30. november 2010, kl 21.44
ma soovitan ka kännut täiesti julgelt. head kodused toidud ja hinnad jäävad 30-60 krooni vahele korraliku prae eest. letist saad veel salateid või kooke valida. mulle seal meeldib.
 
Edgar 09. märts 2012, kl 14.20
Poisi Eine aadressiga Supeluse 6 on kesklinna ja rannapiirkonna vahel mõnus koht, kus pakutakse värskeid wrappe ja einesaiu.
 
' 09. märts 2012, kl 14.45
Minul on jälle selline küsimus: kui sõita Tallina Poolt Pärnusse, siis kus võiks hommikupoolikul mõnusa kohvi ja mingi kergema söögi saada?
Kunagi oli Halingal päris hea söögikoht, nüüd ei ole enam ammu tee peal söömas käinud ja ei tea, mis toimub. Või äkki on Pärnus endas mõni sobiv koht, Tallinna poolt tulles jääb enne kesklinna ka mingi kaubanduskeskus.
Kes teb, palun pakkuge mõnda varianti välja. Päris tugevat rasvast toitu ei tahaks ja märksõnaks on kiirus, st võimalikult väike toidu ooteaeg.
 
Laura 09. märts 2012, kl 17.43
Kiidan ka Poisi Einet.
 
Rämpstoidutempel 21. august 2022, kl 20.39
Igasuguseid kiir ja valmistoite pole üldse vaja üks tervise rikkumine ja sõltuvuse tekitamine. Olla võiks ainult sool leib ainult rukkist sai ainult nisust käkk ainult kaerast ja sepik ainult odrast mitte konserveeritud ja moosistatud puu ja juurviljad mille hulka kuuluvad ka päevalilleseemned pähklid kinoa ja läätsed ning naturaalne liha kala aga ka täispiim. Ja sellest saab juustu jogurtit kohupiima võid kefiiri hapupiima igaüks ise teha kodus. Ka õlisi praadimiseks ning erinevaid jahusi millest pudru teha võiks ka olla. Magusast ainult mesi ja puuviljad sisaldavad magusat ka. Ja kui on liha siis igasugu süldid vorstid singid pasteedid hakklihad saab igaüks ise teha. Ja ei mingeid restorane pubisi baare kohvikuid ainult töölissööklad. Kui seda rämpstoidutööstust ei oleks kus siis vabaneks töökäsi mida võiks kas kosmose või sõjatööstuses kasutada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!