Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Jüri Ratas
 
pärnakas 25. mai 2006, kl 12.08
10 p :)))
 
Hing 25. mai 2006, kl 12.14
Ei saanud küll aru, millega Tallinna meer nüüd sinult 10 punkti pälvis?
 
lily 25. mai 2006, kl 12.40
tegelt on ta nunnu ju:D
 
ama 25. mai 2006, kl 12.41
http://www.sloleht.ee/2006/05/25/uudised/198406/
Minu poolt ka maksimumpunktid! ;o) Kusjuures selliseid eksperimente võiks teha veelgi! Olen kursis, et ntx nii mõneski ilusalongis kasutatakse sama taktikat! Mitte, et ma kasusaajate peale nüüd kade oleks, aga nalja saaks vast ikka... ;oP
Aga taksojuhtide käest olen isegi pügada saanud, vaatamata mu eesti kodakondsusele...
 
Hing 25. mai 2006, kl 12.44
Minule jäi kõlama linnapea viimase aja tegemistest rohkem tema arvamus Pronkssõdurist ja suurepärane eksperiment taandus kohe tahaplaanile. Ja nunnu ei saa olla ükski keskerakondlane, kes venelaste ees oma arvamusega lõmitab.
 
aga 25. mai 2006, kl 13.07
ikkagi oli lahe. selle eksperimendi eest ja veel väljanäegemise eest:):) saab igatahes 10 punkti, olgu keskerakondlane või mitte.
 
. 25. mai 2006, kl 13.11
"Jüri Ratas lausus kolmapäeval ajakirjanikele, et idee tuli Praha linnapealt, kes oli korraldanud oma linna taksonduse kontrollimiseks samasuguse maskeraadi. "

ODAV populaarsus vaid. Ta on lihtsalt nii hale, et isegi hale ei hakka enam.

Kas pronkssõduri ja Pirita jutu peale ka plaksutasite?
 
Hing .-le 25. mai 2006, kl 13.17
Mis selle Piritaga oli?
 
mia 25. mai 2006, kl 14.55
tegelt ma ei taha teada mis rahvuslikul tasandil juhtuma võib hakata kui see mehike sealt tõnismäelt ära viiakse..
Kuigi mulle meeldiks väga kui ta sealt kaoks kusagile mujale.
 
tallinlane 25. mai 2006, kl 15.02
Elasin mitmeid aastaid pronkssõduri vahetusläheduses, ei häirinud 9.mai ega Tallinna vabastamise aastapäev, kuid selle aasta sündmused ja kõik järgnev on kopsu üle maksa ajanud. Venelane ei ole rahumeelne tüüp, ta on oma sisemuses vallutaja, kui ta ajaks omi asju tsiviliseeritult, siis püüaksin teda mõista, aga Eesti lipu solvamist ma mõningatele isikutele ei andesta. Huvitav, mida on Kapo ette võtnud?
 
hmm 25. mai 2006, kl 16.48
Jüri on tglt täielik tropp. Nii ülbe inimene. Üxkord laevaga sõites sõi ta restoranis ja kui tellis arve, siis küsis kelner kas soovite maksta eurodes või kroonides. Selle peale tõmbas Jüri Ratas sellise sae käima, et hoia alt ainult... Talle käis närvidele see, et temal küsiti enne, kas ta soovib eurodes maksta, mitte kas ta soovib kroonides maksta. Täiesti haige inimene.
 
nõutu 25. mai 2006, kl 16.55
Olen kogu elu elanud Tallinnas ja küllalt tihti ka pronkssõdurist mööda käinud. Ei, mind ta ei häiri. See on meenutus meie ajaloost. Tahame me seda või ei taha. Pole mõtet võidelda skulptuuridega. Nad pole midagi paha teinud. Võitlema peab eelarvamuste ja lollustega. Ja nii, nagu on lollid 9.mail kogunevad räuskavad vene pensionärid, on lollid ka marurahvuslased, kes meelega konflikte otsivad. Poleks marurahvuslased meie lippu provokatsiooniks kasutanud, poleks keegi seda ka solvata saanud. Normaalsed inimesed lahendavad probleeme teisiti.
Ning mõelda vaid palju peaks näiteks Prantsusmaal skulptuure maha võtma, et mitte meenutada vanu ja enam mittekentivaid riigikordasid!
Inimesed, võtke rahulikult. Las nad käivad seal skulptuuri juures. See on nende identiteedile sama vajalik kui meil lauluväljakul laulda "Mu isamaa...".
Olge positiivsed!
 
qui 25. mai 2006, kl 19.21
tõeline noor savisaar! jeerum, parukas pähe ja italianot mängima! kes siis ei tea, et taksojuhid sellised on? mis nüüd siis juhtub peale seda maskeraadi??? mitte midagi
 
onkah 25. mai 2006, kl 22.17
Ei seedi kesikuid...
 
ei meeldi see mulle 25. mai 2006, kl 22.18
loomulikult ei unustanud ratas oma suurest kangelasteost kohe meediale pasundamast — kas te ikka näete, milline tubli linnapea ma olen, võitlen meie kõigi eest taksojuhtidega! väga odav PR-trikk, järgmisena võiks ta siis prügimäele kolida ja maitsta ka sealse geoloogi elu.
vastus pronkssõduri kohta oli selline nagu tõelisele edgarlasele kohane, ega tiblasid kui oma valijaid tohi siis välja vihastada.
 
... 25. mai 2006, kl 22.44
väga odav ja labane!
ja eriti odavad on need naised, kes kohe kuulutama "oh kui nunnu".
selle asemel, et tegeleda tõsiste probleemidega (hetkel pronkssõdur, pikemas perspektiivis kasvõi vee hind, mis kenasti muudkui tõuseb), käib tema linnas tola mängimas.
 
uhh 27. mai 2006, kl 11.50
eestlane on orjarahavas ja on seda alati olnud. las need vallutajad-allutajad laiutavad, oleme meie kuss, ärme neid mingil juhul vihastame. las eksperimenteerivad meie peal, mis meie pisikesed nüüd ikka kobiseme. kahju, et meil nii palju ajuloputuse läbinud kaasmaalasi, kes oma vanaisade ja vanaemade kannatusi hinnata ei oska ja nende mälestust rüvetavad ja arvavad, et las sellised pronksvanjad laiutavad.
 
N40 27. mai 2006, kl 19.32
Kui pettunud ma olen,lugedes et keegi Ratast kiidab!Kas sa pärnakas seda ei kuulnud,mis arvamus tal pronkssõdurist on? See nullib ikka kõik eksperimendid.Kuniks tema on linnapea,jätkub pealinnas väga pingeline olukord.
 
Roti perse 14. oktoober 2022, kl 13.52
Eestistatud matsikeeli on jah ratas millest on läbi õel võll aga kulturna längvitsis on ikka Rat Ass
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!