Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
tahaks rolli uues wrong turni filmis
 
suur harrastus näitleja 18. märts 2023, kl 17.46
mul on palju hobisi ja kirgesi ja üks neist on näitlemine. wrong turni esimesed 3 filmi mu meelest on päris head. keegi ütles mu kohta wrong turni tüüp suht ja ma olen istunud ja mõelnud siin ,et tal on õigus. ma tahaks olla uues wrong turni filmis friigi rollis. mulle ei oel vaja panna palju grimmi ja võlts hammaste pealt hoiab kokku ka. oskan hullu mängida hästi. ma usun ja olen kindel ,et sobikisin sellesse filmi ja rolli. olen endas kindel. loodan ,et saan kunagi rolli uues wrong turni filmis. see avaks uksed hollywoodi või teine alternatiiv oleks laysi krõpsude söömine . lays lubas ka hollywoodi lennutada . ehk puust katapult lennutaks mu nii kaugele .......
 
asi mida teesklejal pole ja millest ta aru ei saa on eneseteadlikus 19. märts 2023, kl 08.36
see post tõestab ,et olen oma inetu olekust teadlik ja võin selle üle ka nalja teha. kui ilus sa oled ka. oi sorry ma ei tea sest sa räägid sitta vaid anonüümselt nagu kusik. ma ei tea miskit sinust ja su perest sest sa oled anonüümne argpüks sorry ma unustasin.........
 
Mida 19. märts 2023, kl 10.25
aga arvata ampullist?
 
see ei ole relevant 19. märts 2023, kl 11.22
ja see ei ole teemasse . aitäh mitte millegi eest taas sa mõttetu vaimuhaige teeskleja. taas ei toond sa miskit lauale.
 
Mida 19. märts 2023, kl 11.51
arvata- 2024-ametipind palga ja üürita, aga õpin.
 
Mida 19. märts 2023, kl 11.58
arvata maal elamisest?
 
pole ikka teemasse ja ei koti seega loe ja õpi seda 19. märts 2023, kl 11.58
ok riigireeetur ok kogukonna reetur ok ahistaja ok jälitaja ok pervert ok piider ok arvatav zoo ja pedofiil ok 1 teema poni ok andetu harimatu sitakottt. ok värdjajutu ajaja ok hoorapoeg ok vaimuhaigete luulusi julgustav hoor ok liberaal ok aidsi haige ok pede. ok riigireeetur ok kogukonna reetur ok ahistaja ok jälitaja ok pervert ok piider ok arvatav zoo ja pedofiil ok 1 teema poni ok andetu harimatu sitakottt. ok värdjajutu ajaja ok hoorapoeg ok vaimuhaigete luulusi julgustav hoor ok liberaal ok aidsi haige ok pede.ok riigireeetur ok kogukonna reetur ok ahistaja ok jälitaja ok pervert ok piider ok arvatav zoo ja pedofiil ok 1 teema poni ok andetu harimatu sitakottt. ok värdjajutu ajaja ok hoorapoeg ok vaimuhaigete luulusi julgustav hoor ok liberaal ok aidsi haige ok pede.ok riigireeetur ok kogukonna reetur ok ahistaja ok jälitaja ok pervert ok piider ok arvatav zoo ja pedofiil ok 1 teema poni ok andetu harimatu sitakottt. ok värdjajutu ajaja ok hoorapoeg ok vaimuhaigete luulusi julgustav hoor ok liberaal ok aidsi haige ok pede.
 
arvata maal elamisest? 19. märts 2023, kl 12.22
pole relevant ja

ok riigireeetur ok kogukonna reetur ok ahistaja ok jälitaja ok pervert ok piider ok arvatav zoo ja pedofiil ok 1 teema poni ok andetu harimatu sitakottt. ok värdjajutu ajaja ok hoorapoeg ok vaimuhaigete luulusi julgustav hoor ok liberaal ok aidsi haige ok pede. ok riigireeetur ok kogukonna reetur ok ahistaja ok jälitaja ok pervert ok piider ok arvatav zoo ja pedofiil ok 1 teema poni ok andetu harimatu sitakottt. ok värdjajutu ajaja ok hoorapoeg ok vaimuhaigete luulusi julgustav hoor ok liberaal ok aidsi haige ok pede.ok riigireeetur ok kogukonna reetur ok ahistaja ok jälitaja ok pervert ok piider ok arvatav zoo ja pedofiil ok 1 teema poni ok andetu harimatu sitakottt. ok värdjajutu ajaja ok hoorapoeg ok vaimuhaigete luulusi julgustav hoor ok liberaal ok aidsi haige ok pede.ok riigireeetur ok kogukonna reetur ok ahistaja ok jälitaja ok pervert ok piider ok arvatav zoo ja pedofiil ok 1 teema poni ok andetu harimatu sitakottt. ok värdjajutu ajaja ok hoorapoeg ok vaimuhaigete luulusi julgustav hoor ok liberaal ok aidsi haige ok pede.
 
mnjaa 20. märts 2023, kl 02.39
mine ravile!
 
ma käin ravil psüholoogi juures sa loll teeskleja 20. märts 2023, kl 07.27
sa teaks seda kui LUGEMA TÜRA ÕPIKSID SA HARIMATU KUSEKOTT JA ANONÜÜMNE AHISTAJA.
 
viimasele 21. märts 2023, kl 01.14
mida sa röögid nagu kurjast vaimust vaevatud? emme kõrvetad pannkoogid ära ve?
kas sa siit kusagile lahkuma ei pidanud?
 
sa ei oska lugeda sa ei oska lugeda sa ei oska luged a 21. märts 2023, kl 07.55
1 patriotismi faktide arvamuse ja tõe rääkimine ei ole röökimine .2 mida sina tead kurjadest vaimudest ja nende võimetest vaimuhaige. 3 sa räägid enda emast vist sest erinevalt sinu emast oskab minu ema süüa teha. 4 ma olen sellest rääkind ja sellele vastand palun õpi lugema pea kõikidele su küsimustele olen vastand õpi lugema ja loe .
 
jeejee 22. märts 2023, kl 01.38
oskab su ema jee süüa teha. kes räägiks, pekiste fahmiil. kurjast vaimust oled raudselt vaevatud. seda on igast su postitusest näha. tõmbled nagu paha vaim.
sul on ravi vaja, saa juba aru ükskord! ja see, et käisid kusagil kunagi psühholoogi juures, see pole sinusugusele ravi. sind vaja kinnisesse raviasutusse panna , hullusärk selga ja pehmed seinad.
siin juba keegi kogub su agressiivseid ühiskonnavastaseid postitusi tõendusmaterjaliks, seega lälla aga edasi. kõik ootavad, millal sa lõpuks palatisse laekud.
 
käida kautori käli 22. märts 2023, kl 07.09
oskab su ema jee süüa teha. jah aga kuida on see sinu asi ja relevant. kuida see su elu mõjutab. kas sinu mõttetu ema oskab süüa teha. , pekiste fahmiil. kurjast vaimust oled raudselt vaevatud. ma olen sellest juba rääkind ma ei viitsi enam sellest rääkida palun õpi lugema . sa ei tea minust ja mu perest miskit . sorry ,et me kõike i saa olla nii tegijad ja teadjad kui sa ja su ahvi pere. seda on igast su postitusest näha. tõmbled nagu paha vaim. ok autist ok . sa vist ei oska lugeda . kui sa oskaks sa teaks miks ma siin olen. sul on ravi vaja, saa juba aru ükskord! ja see, et käisid kusagil kunagi psühholoogi juures, see pole sinusugusele ravi. sind vaja kinnisesse raviasutusse panna , hullusärk selga ja pehmed seinad. ma olen ka sellel teemal rääkind palun õpi lugema. sina ei ole psühollog ega psühhiaater sina ei otsusta seda ja räägi enda ja oma sõprade eest . nende eest kes teisi laimavad süüdilavastavad jälitavad ja ahistavad. kumb vajab kinnissesse asutusse minekut kas sina mina või nemad. mõtle selle üle aga mitte liiga raskesti. ma ei taha ,et sa suure ja raske vaimu tööga ennast vigastaksid. siin juba keegi kogub su agressiivseid ühiskonnavastaseid postitusi tõendusmaterjaliks, seega lälla aga edasi. kõik ootavad, millal sa lõpuks palatisse laekud. las kogub edu sellega . mina ei lähe ei palatisse ega kuhugi. suren nagu elan vabana. mul on ka siin foorumis palju tõestus materjali sinu ja su pedofiilist sõprade kohta . me veel vaatame kumb kuhu läheb. seega lälla edasi. eeldan ,et see tõestusmaterjalide koguja on sama loll kui sina kes lugeda ei oska sest patriotism tõde ja faktid ei ole lällamine ega ühiskonna vastane. seega sa ei hirmuta mind vaikima. sa ei räägi kõigi eest. samas mul on ühiskonnast suva just nagu ühskonnal on minust. ühiskond ei võlgne mulle miskit ja ma ei võlgne ühiskonnale miskit. edu tõendite kogumisel. reaalsuses kogute fakte mis sind ja su sõpru näitab halvas valguses ja sellisena nagu olete.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!