Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Nabaauk
 
www 26. september 2002, kl 09.21
Mina lasin endale lõpuks teha ning olen nüüd õnnega koos. Varem lihtsalt ei julgenud minna.
 
ylenna 26. september 2002, kl 09.23
Tubli!
* kahjuks on omal juba sünnist saati nabaauk olemas:)
 
:))) 26. september 2002, kl 09.43
vahva, kuda sul nabanöör küljes käis emme kõhus?
 
Liis! 26. september 2002, kl 10.02
OK, lasin siis "nabarõnga paigaldada".
 
ylenna 26. september 2002, kl 10.09
Nimed on nii erinevad...?:))
 
www 26. september 2002, kl 10.38
No näed siis, arvuti viskab taas jupsi.
 
Käklin 26. september 2002, kl 10.58
kussa panid ja kas oli nii jube kogemus kui räägitakse?
 
Tuut Ursel 26. september 2002, kl 11.13
Lasin endale ka panna 2 aastat tagasi.... siiamaani olen rahul!
ei ole üldse hirmus....:) Nagu öeldakse - Hirmul On suured silmad.....
 
Ele 26. september 2002, kl 11.20
Nabarõngas on üks lahedamaid ehteid.Endal juba aasta aega olnud.
 
mannike 26. september 2002, kl 11.33
www, ära veel hõiska siin midagi. Mulgi oli nabaauk aasta tagasi. Kahjuks ei pidanud nahk vastu ja läkski mädanema. Loodetavasti sul sedasi ei juhtu, aga "vatti" saad ilmselt nähga küll.
 
www 26. september 2002, kl 11.35
Lasin panna sellises kohas nagu Viru tänaval Kolumbus Krisostomuse/Mcdonaldsi peal olevas tattoo salongis. Kuna sõbranna oli juba seal varem teinud, võttis ta mu käe kõrvale ning viis minda ka tegema. Kõigepealt läksin ja küsisin kas saab täna teha, kuna sai, siis läksin ja jõin kõigepealt ühe suraka viina Kolumbuses ning seejärel läksin tagasi ja lasin teha augu. Jutud valust on suuremad kui tegelikul kõik on. Sa ei kahetse kui lased teha.
Tegemine käib nii: seisad püsti, sulle tehakse vildikaga täpid, kuhu hiljem augud tehakse, seejärel istud ning pannakse naba ümber mingid tangid, mis nahka kinni hoiavad (ise ei vaadanud eriti, seepärast täpselt ei tea), Kuna need tangid on sellised sakilised, tunned sa rohkem neid sakke kui seda valu, kui sulle see auk tehakse. Kõik käib paari minutiga ja ongi valmis.
 
Zen 26. september 2002, kl 11.59
Hmm - aga ümber naba peab ka piisavalt ilus kõht olema... Sellepärast polegi veel endale pannud kuigi õudselt tahaks...
 
Delya 26. september 2002, kl 14.28
Ma mötlen et ise kyll vist ei tahaks.Asi polegi valu kartmises,sest valu ei karda!Kuna nabakaid ei kanna,siis ei ole röngal ka mötet!Ma ei leia et see seksikas on:)
 
xxx 26. september 2002, kl 15.07
Mina tegin Mustamäe poliikliinikus. Tehti tuimestusega nii et valus ei olnud. Hooldasin korralikult, mädanema ei ole läinud.
 
Styg 26. september 2002, kl 17.04
ma ka nabakaid ei kanna, aga nabarõngas on. ja toplessina ka ringi ei käi, aga rinnanibus samamoodi rõngas. ;) nii et asi on vist siiski milleski muus kui oma kehaehete demonstreerimises. ja lasin teha Salocenteris, mingit tuimestust seal õnneks ei tehta, ja mädanema ei tohiks ka midagi minna kui ikka korralikult puhastada.
 
mürca 27. september 2002, kl 00.43
ma tahaks styg teada kas rinnanibu on hiljem töö korras siis kui lapsuke peaks kunagi esimest söögikorda tahtma?
 
juta 27. september 2002, kl 10.48
Rinnanibus? Ai!
 
Styg 27. september 2002, kl 14.24
mürca: ei kavatse lapsukesi soetada, nii et sellest ma endale küll probleemi ei hakka tekitama

ai oli küll jah.

aga nüüd on.... mõnus. ;)
 
mürca 27. september 2002, kl 22.59
aga styg kas sa oled siis mees ? miks sa lapsi ei taha muretseda ja neid imetada ! sorry !
(täitsa imestunult)
 
Styg 28. september 2002, kl 00.36
ei, olen 22-aastane naine, kes ei ole veel elus mitte hetkekski tundnud mingit vajadust laste vms järgi. võibolla see on imelik. ma ei tea. aga mulle ei meeldi lapsed ka mitte kaugelt vaadates ja puhas mõte sellest, et ma mingi hea pärast neid ise hankima peaksin, ajab mul juuksed peas püsti.
 
mürca 28. september 2002, kl 12.35
siis sul on kindlasti siilikas ja sa oled brünett ja sinu jaoks ei ole seks ka vist nauding . (uudisimulikult)
kas selleks, et rinnanibusse rõngas panna peaksid väiksemat sorti
rinnad olema?
(täiesti heatahtlikult)
 
eneL 28. september 2002, kl 14.22
to mürka:
serlok!! (vaimustatult)
Sellest mõttekäigust ei saanud aru, kuidas Sa järeldasid, et tegu on siilikaga brünetiga (uudistavalt)
 
Styg 28. september 2002, kl 17.21
kusjuures. olen brünett. siilikas. ausalt. :PPP

või õigemini oli siilikas paar kuud tagasi, kui viimati juuksuris käisin. hämmastav.

seksi kohta ei tea öelda, sest ei ole seda kogenud... erilist vaimustust see mõte ei tekita ka...

ja rindade suurus ei loe üldse rõngastamise juures. üldiselt kipub nii olema, et mida lõdvem rind, seda vähem valus pidi olema... ma ei tea. mul on pisikesed rinnad ja üsna valus oli see torge. :)

(tahab ka teada, millest tekkis brüneti siilika idee....)
 
Styg 28. september 2002, kl 17.23
tähendab muidugi võib olla ka selline lugu, et mürca luges mu viimaseid postitusi erinevate teemade all.... irwirwirw.
 
mürca 29. september 2002, kl 11.31
tere, tere ma ei oleks uskunud ,et styg siia veel vaatama tuleb.
selgituseks sinu siilika kohta ,sa ütlesid,et su juuksed tõusevad peas püsti ja ma olen ise pikemate juustega ja naljalt sellist tunnet ei tule. see selleks, varasemaid ei ole lihtsal põhjusel lugenud ei viitsi. olen väikest viisi küll õppinud kehakeelt ja tuleb välja, et oskan ka sõnu lugeda .
kindlasti käisid ise kontrollimas kas oled sellistest asjadest kirjutanud itc itc.
a styg äkki peaksid naise armastust proovima. (täitsa veendunult)
tore on lihtsalt kuskil vaikses hääbunud teemas nagu nostalgilises salongis jalga kõlgutamas käia.
tulge jälle, vastan kindlasti!
 
Styg 29. september 2002, kl 15.09
mürca: ma olengi biseksuaalne. tõsiselt noh.

mulle ka vanad teemad meeldivad, icic.
 
mürca 29. september 2002, kl 16.17
einoh täitsa jama, nüüd jääb mul küll tunne,et sarnased tõmbuvad(mitte välimuse pihta).kui ma seda eelmist m sebisin teha siis samal ajal mõtlesin nagu sinu ja su välimuse peale ja hakkasin sind seostama pärnu mnt. lastemaailma esise tänavaga ja see tee alla vanalinna ei tea kas olen mingite ekstra võimetega, mis välja punnitavad .ei tea(hirmunult)
(läheb ära kartulisalatit tegema)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!