Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Lemmikmees
 
Eco 28. september 2002, kl 00.30
Mul täna nõnna kordaläinud päev, nägin nimelt tänaval juhuslikult üht oma lemmikmeestest.
On ta must oluliselt vanem avalikuelutegelane, kelle sõnavõtte olen alati jumaldanud... Paar korda olen teda tööasjus oma töökohas näinud, otsesed kokkupuuted aga puuduvad - täna vastu tulles aga ta naeratas mulle ja teretas :)))
See pole tegelikult küll eriti suur asi, aga mulle tegi tükiks ajaks headmeelt :)))
 
heh 28. september 2002, kl 00.38
Kes see siis on?
 
totu 28. september 2002, kl 00.49
kes? kes? ütle nimi! kohe!
 
Lonni 28. september 2002, kl 07.10
ega see savisaar ei olee? ma kohe tulen ja kutsun su tuellile!!!!
 
kkk 28. september 2002, kl 13.15
Rõõmustan koos sinuga!
 
Rocky 28. september 2002, kl 14.50
tegelt on see duell...
 
merekass 28. september 2002, kl 18.28
Mul on ka üks selline lemmikmees ja kui teda ükskord juhuslikult poes nägin, läks kohe päev palju paremaks :)
 
Eco 29. september 2002, kl 02.01
Nooo ;)))
Vihjeks huvilistele niipalju, et ta on seotud ajakirjandusega - nii trükimeedia kui telega (ameti poolest, esimesega oluliselt rohkem), on küll suht vana (40-50 vahel), aga välimuselt ning jutult igati ponks kuju.
 
mürca 29. september 2002, kl 11.38
Hans.H.Luik vast !41 a ja muud asjad on ponksid aga klaasist viinast pöörab sassi.
 
keit 29. september 2002, kl 12.43
Hõõõbeeemääägiii!!!
Issand, mulle nii õudselt meeldib Priit Hõbemägi, mmmm....
 
mürca 29. september 2002, kl 16.05
keit sul on vist õigus, mulle meeldib kaaaa.
a ta sahmib ühe tali tüdrukuga.
 
Lonni 29. september 2002, kl 21.50
to Rocky.
tean, aga igav kogu aeg õieti kirjutada. minu puhul - häälda nii nagu kirjapilt ette nääb!
 
mai 30. september 2002, kl 10.38
minu kõige lemmikum mees elab minuga koos! näen teda igal päeval ja igal päeval olen õnnelik.... mitte keegi teine ei suuda mind nii õnnelikuks teha, kui tema... kas pole tore?
 
Saabastega Kass 30. september 2002, kl 10.57
aga mulle nii jubedalt meeldib Igor Gräzin, väga lahe mees. Ja tark, väga tark mees...
 
Muska 30. september 2002, kl 13.05
Täpselt,jah,Hõbemägi on ka minu meelest mees nr.1
 
pisi 30. september 2002, kl 13.33
oi, mul on mitu -mitu lemmikmeest. kahega olen ka kokku puutunud ja tundus et mina meeldisin neile ka ;) et kui hiljem telest näed/lehest loed siis on selline soe tunne et inimene oli nn päriselus veelgi toredam kui arvata võisin .
 
doc 30. september 2002, kl 14.17
See oli Hõbemägi, loogiline! Ütle siis, Eco, oma Roosi nimi!
 
Eco 30. september 2002, kl 16.15
No oli muidugist Hõbemägi ise :)))
Ma lihtsalt vaatasin natuke kõrvalt, kuda mõtted kaaskodanikel liiguvad... Ja tore tõdeda, et suht samas suunas.

Ja ühe vääga hea tegelase nime võin siinkohal veel öelda: Raul Andersson (Beatrice´i ex). Temaga olen aint mõne naeratava pilgu vahetanud... aga asi ju seegi :)))

Enda elukaaslane on ikka ka üks suur lemmik, aga meeldiv on lasta silmal puhata ju teistegi "tegijate" peal!
 
? 30. september 2002, kl 23.46
mingi pleiboianderson on ikka väga nõrk valik - häbijäbi!
luige oleks võtt(polnud talgi miskit vastu), kuid miski naisisik pööras mu selt teelt ära(paljud küll julgustasivad) väites, et too olevat talt tooli alt tõmmanud?!?!??
mikämikä???
matsid jäägu matsidega...
 
kai 04. oktoober 2002, kl 11.33
Mulle melldib Vello Janson. Eriti mõnus hääl..
 
Tupsu 07. oktoober 2002, kl 17.57
Aga mulle meeldib Alex.Väga hästi tantsib ja veel milline kelmikas naeratus...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!