Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
India
 
Pipi 30. september 2002, kl 13.36
Kas keegi on käinud meie reisibüroode kaudu Indias. On plaan järgmisel kevadel minna.. Oleks hea teada, milliste reisibüroode kaudu olete käinud, millist soovitate, millist mitte :)
 
mai 30. september 2002, kl 13.42
olen käinud aga mitte meie reisibüroode kaudu, reisi leidsin internetist www.lomalle.com, reisikorraldaja oli DeTour aga reis ise oli super
 
Pipi 30. september 2002, kl 13.51
palju see reis maksis ja kaua kestis? millistes linnades olid?
 
otseti 30. september 2002, kl 14.34
ma parandaks igaks juhuks - äkki oli see firma DETUR? türgi reisifirma.Eestis müüakse ka tema reise.
 
cherrybaby 30. september 2002, kl 16.33
Käisin Estraveli kaudu vist. Hästi ei mäleta, kuna see oli juba kolm aastat tagasi. Äärmiselt vinge reis oli. Soovitan soojalt.
 
? 30. september 2002, kl 23.40
millex???? miski masohhist oled või?!?!????
 
K 01. oktoober 2002, kl 09.11
cherrybaby

Estravel on vist jah kõige õigem koht küsida.. käisime sel aastal nende kaudu Tais ja oli päris mõnus :)
Aga mäletad sa äkki ligikaudset hinda? Ja kas reis oli algusega Tallinnast või Helsingist?
 
Dauph 01. oktoober 2002, kl 11.49
Ei tea, kas sinna Indiasse tuleks minna rühmareisiga või individuaalselt? Kuidas teie käisite?
Ja huvitav, mis kanti esimest korda oleks õige minna - kas põhja Delhi ümbrusesse või alla, Kerala ja Goa kanti?
 
Pipi 01. oktoober 2002, kl 12.19
Ma tahaks nädal Goas olla ja siis ronginga nädalaks Delhisse sõita.. kuidagi nii :) Või siis võtaks 2 nädalat Goa't ja käiks omapäi Delhis ära.
 
cherrybaby 01. oktoober 2002, kl 12.34
Hinda ei mäleta aga läksin läbi Kopenhageni. Goa ja Mumbai on vist jah sellised rohkem turistide kohad aga mina käisin näiteks alguses Delhis ja siis Bangalores. See viimane oli hoopis lõunas ja võrreldes delhiga ikka väga ilus koht. Aga Delhise tuleks ka kindlasti minna, kuna see on ikka see päris elu, mis seal toimub - meeletud prugi hunnikud, ja kuidas inimesed üksteise otsas lausa elavad ja need lehmad keset liiklust. Muide liiklus oli üks hämmastavamaid asju üldse. Suunatule asemael anti signaali ja üleüldse ani koguaeg signaali. Ah jaa ja siis käisin veel loomulikult Agras Daj Mahali vaatamas.
 
Dauph 01. oktoober 2002, kl 13.14
"Ma tahaks nädal Goas olla ja siis ronginga nädalaks Delhisse sõita.. kuidagi nii :) Või siis võtaks 2 nädalat Goa't ja käiks omapäi Delhis ära."

ma vaatasin neid ronge ja mulle tundus, et rongisõit Goast v sealt lähedalt Bangalorest kestab Delhisse mingi 3 päeva. või vaatasin valesti?
lennuk läheb ainult mingi 2,5-3 tundi. aga pilet oli jube kallis, umbes 500 taala.
 
dauph 01. oktoober 2002, kl 13.16
... st edasi-tagasi pilet. mõtlesin ka varianti, et sõita alguses nt delhisse, siis sealt lennukiga kuskile alla, kerala kanti või bangaloresse ja sealt tagasi, aga siis tuleks võtta euroopast 2 üheotsapiletit ja jälle jube kallis.

nii et mulle tundub, et kõige mõistlikum on lihtsalt teha kaks eraldi reisi. ükskord ära vaadata põhi ja teinekord lõuna, kui just aega-raha pole 2 kuud seal kohapeal olla.
 
Pipi 01. oktoober 2002, kl 13.53
Rong läheb tõepoolest 3 päeva, aga see pidavat kah lahe elamus olema. Olen rääkind inimestega, kes selle läbi on teind ja rahule jäänud :) Iseenesest on see ju huvitav, v.a et pesemisvõimalusi pole eriti. Alles oli kusagil lehes artikkel (vist tolles, mis postimehega laupäeval kaasas käib) rongides Indias :)
 
Dauph 01. oktoober 2002, kl 14.43
aga sa orienteeruvat piletihinda ei tea, umbes 1500-2000 km kohta (on vist niipalju Bangalore-Delhi)? proovisin ise mingil netiküljel arvutada, aga see osutus liiga keeruliseks.
 
Dauph 01. oktoober 2002, kl 14.46
aga jah, tegelt ka sellel kolmepäevasel reisil võib ju vahepeal mingeid peatusi teha, st kohe mitte otse sõita Bangalore-Delhi vms, vaid kuskil vahepeal veel olla, nii et see võib tõesti ka lahe olla.
 
Pipi 01. oktoober 2002, kl 15.42
pileti hinda küll ei tea, aga kuna raudtee on seal üsna populaarne ka "omainimeste" seas, siis ei usu, et see kallis on. mille eest ned vaesed inimesed ikka sõidavad. ettevaatlik tuleb küll olla rongis pakutava söögiga, sellest võib korraliku kõhuhäda saada (tuttava kogemus). parem ise midagi kaasa võtta ehk..
 
Dauph 02. oktoober 2002, kl 00.02
aga huvitav, kas see rong on ikka turvaline? magada julgeb?

*head ööd :)
 
mai 02. oktoober 2002, kl 12.47
selle rongiga on nii, et ta on meeletult ülerahvastatud
 
Dauph 02. oktoober 2002, kl 14.15
aga kui võtta näiteks 1. klass?
 
Pipi 02. oktoober 2002, kl 14.22
lugesin, et piletiostmine pidi kah paras elamus olema, et seisad üle poole tunni sabas ja siis öeldakse, et kohti pole jne.. enne pead aga täitma mingi ankeedi, kus nimi,vanus ja rongi aeg + sihtkoht peal. kui sellele rongile piletit ei saa, siis pole mitte nii, et küsid järgmisele.. vaid hakkad kogu selle jamaga otsast pihta. samas pidid seal olema ka kassad naistele (mingeid viitasid seal pole, pead lihtsalt silmad lahti hoidma). ei mäleta küll mis turistide kohta täpselt kirjutas (artikkel oli eelmise nädalavahetuse postimehe lisas).
 
Dauph 03. oktoober 2002, kl 00.11
aia! aga siis tuleb, rahaga vehkides, vahele trügida, öelda, me maksame, me maksame :)
 
Pipi 03. oktoober 2002, kl 09.18
võimalik jah :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!