Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Inglismaale?
 
Teigra 23. oktoober 2002, kl 08.54

...sõidan õhtul 5 päevaks Inglismaale.
Olen paar korda käinud ent vaid transiitlendude käigus.

Igasuguseid õudukaid jääb kõrva (piirilt tagasi saatmised jne) -
kuidas on olukord nüüd- rangem, kergem?

Meelerahu nagu väga ei ole.

Või pabistan liialt?


-T
 
Pipi 23. oktoober 2002, kl 09.02
Olen käinud nii 6-7 korda ja kunagi pole piiril probleeme tekkinud :) kui sul tagasisõidupilet on ette näidata ja käitud enesekindlalt, siis vaevalt nad sind väga piinavad :) hea on kui sul on olemas ka krediitkaart, mis neile kinnitab, et oled maksejõuline :)
 
merle 23. oktoober 2002, kl 09.03
Mina käisin eelmine suvi Inglismaal ja enne minekut pabistasin nii mis kole ja kui passikontrollis olin läks kõik väga libedalt,küsiti ainult et kuhu lähete.Ütlesin et sõbrale külla(kuhu ma ka läksin) ja oligi kõik.
Mul oli ka piisavalt raha kaasas,aga seda ei küsitud.
Kui lähed ausate eesmärkidega siis ei tohiks midagi pabistada olla.
Ilusat reisi!
 
Cica 23. oktoober 2002, kl 12.35
Ei ole hullu midagi, ega need Immigration Officerid mingid verekoerad ei ole. Olen käinud ja piiril pole küll küsitud midagi teistsugusemat kui nt Soomes. Ükskord kui sõbrannadega läksime, siis millegipärast tahtis meie kõigiga rääkida üks ja sama passikontroll, noet kas meie shoppamislool ikka põhi all:)
 
tipsu 23. oktoober 2002, kl 13.25
Kuimina suvel käisin küsiti niisama et mis eesmärgiga ja kellega koos olen.. mingit suurt piinamist küll ei olnud:o)
 
Mari 23. oktoober 2002, kl 16.40
Mine julgesti, kõik on OK!
 
mips 23. oktoober 2002, kl 17.00
Käisin eelmine aasta kuu aega peale 11. sept ja isegi siis ei olnud vähimatki probleemi või detailsemat kontrolli.
 
kalake 24. oktoober 2002, kl 15.57
käisin möödunud suvel. eriti ülbe mees oli passikontrollis, aga õnneks lasi mind läbi.
soovitan olla hästi neutraalse ilmega - mitte ülitõsine ega ka ülevoolavalt naeratada. mingeid nalju mitte teha! mitte olla irooniline või üleolev. kui sa mõnele ametnikule lihtsalt ei meeldi, siis ta võib sind ilma mingi põhjuseta maale mitte lasta.
 
kaks 24. oktoober 2002, kl 20.49
Kui hästi sa inglise keelt oskad? kui nii hästi, et sobiks öelda, et oled Eestis inglise keele õpetaja ja lähed näiteks tööasjus Inglismaale, lasevad läbi mis ludiseb. omal nahal olen kogenud. ja Inglismaal olen käinud tihedasti ja palju kordi.
 
Kertu 26. oktoober 2002, kl 17.28
Äkki on Sul mõni vihje, mida Londonis oma ajaga peale hakata?
 
Teigra 29. oktoober 2002, kl 22.57

Aitäh teile kõigile julgustavate sõnade eest.


Käisin.
Nägin.
Võitsin.


Hästi tore oli.
Ei piinatudki midagi.
Väike närv oli sees kui piiril olin, olgugi et ausad kavatsused. Eks ma päris kangesti tahtsin seal maal kedagi näha ka.

;)

Peamiselt veetsin oma aja Londoni äärelinnas Readingus.
Londonis käisime ka, 3 päeva ent kuna see linn oli suht väsitav,
ega rohkem poleks tahtnud. Ei ole eriline muuseumi-inimene
(tõesti, Towerisse jõudsin ent peale sealset turistidemöllu
sightseeing ei kutsunud enam).

Nii et - Kertu, turiste on seal kole palju.
Kui ka eriline kyynarnukitunde fänn pole siis muuseume ei soovita eriti. Science Museumis kyll James Bondi näitus -
midagi natuke teistsugust ;)
See tegelikult selline päevane tegevus. Ööelu kohta... kuna ise väga tavapärast muusikat ei kuula, ei oska Londoni klubide kohta suurt midagi öelda. Pubid nagu pubid ikka - on viisakamaid ja vähem viisakamaid. Kuna kohalikud mind seal ringi vedasid on
nimede puistamine jälle raske.

Kõik need kirevad kohad ei jää ju meelde :P

Reis iseenesest läks vägagi korda.
Juba tahaks tagasi ;)

Eks kirjan veel kui meelde tuleb uut.
Mõtetega alles seal...

-T
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!