Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
kodu
 
Käklin 24. oktoober 2002, kl 16.56
klge noored :) kui paljud teist elavad üksi? mis te õhtuti peale tööd teete igavuse peletamiseks?
 
hmm 24. oktoober 2002, kl 17.05
huvitaval inimesel ei saa iseenda seltskonnas küll kunagi igav hakata.Õhtuti peale tööd ja trenni on nii mõnus lihtsalt puhata teleka ees või huvitavat raamatut lugeda,mõtteid kirja panna.Aga selleks üksiolekuks ei ole enam aega kui mees majas.
 
Käklin 24. oktoober 2002, kl 17.09
no tahes-tahtmata ei suudaks ma koguaeg ennast lõbustada :) a muidu jah, 3Xnädalas trenn, siis sõbrad tuttavad, reedeti saab tavaliselt väljas käidud .. vastik kohustus on aint ahju kytta :) ja nyyd on mul kass ka :) juba kolmandat päeva :)
 
zed 24. oktoober 2002, kl 17.12
teen süüa, laulan mingit tundmatut mõminat, vedelen,klõpsutan telekat 100x edasi-tagasi, räägin kassiga, vaatan kuidas tuvid aknalaual saia söövad, mõnikord loen sendid üle, ühekorra pesin trepikoja ära, kingad poleerin ka vahest ära igavusest.
 
Trips 24. oktoober 2002, kl 17.15
nii mõnus õhtuti kodus kosmeetilisi protseduure teha,vannis mõnuleda,kassiga mängida,väikest remonti nokitseda,mehega juttu ajada või voodis mürada,telekat vaadata,jäätist limpsida.
 
ch 24. oktoober 2002, kl 17.33
Täpselt seda, mida parasjagu vaja, kas trenn, koristamine, lugemine, kuskil väljas tuttavatega või mis iganes, aga eks seda peab ka tunnistama, et vabaaeg väheneb kuidagi märgatavalt kui ei ela enam üksi. Kuigi üksi olles käisin sõbrantsidega rohkem väljas, siis nüüd olen rohkem kodus, aga kuidagi jääb tunne, et ei ole vaba aega enam nii palju. Eks mõnikord võtab söögitegemine ka palju aega. Endale üksinda lihtsalt ei hakka potitäit suppi keetma, millele eelneb toidu koorimine tükeldamine jne. Sellise sehkendamise peale lähebki aeg märkamatult. Aga lugemine on päris hea ajaveetmise võimalus. Tavaliselt lugesin enne magamajäämist umbes tund aega, tuleb hea uni - kasvõi nii et raamat kukub käest kui silm on kinni vajunud.
 
Styg 24. oktoober 2002, kl 18.15
elan üksi.
ja midagi ei tee.
trennis ei käi. liigutan end ise umbes tund aega kodus iga päev... seda teengi.
telekat vaatan.
loen hästi palju.
kirjutan.
magan ka muidugi.
 
õnnelik 25. oktoober 2002, kl 09.12
vahin telekat peamiselt. kuigi mees on kah, ei ole teda enamasti õhtuti kodus nii et peamiselt suhtlen õhtuti kassiga. näiteks eelmine aasta kui eesti eurovisiooni võitis, üritasin meeleheitlikult kassi sellest huvituma panna aga ei õnnestunud :) ainult vigises tugitoolis kui ma teda mõnusast unest üles raputasin.
aga jah, trennis käin paar korda nädalas, kaks korda on õhtuti keeletunnid ja kui ma kella 8-9 paiku koju jõuan ongi ainult ahi kütta, kassile süüa anda, tunnike telekat vahtida ja põhku :)
 
liblik 25. oktoober 2002, kl 10.54
Mis! Kas teil kõigil on tõesti kassid !
 
zaza 25. oktoober 2002, kl 12.17
Mul on jänes.
 
gena 25. oktoober 2002, kl 12.19
mul on siil, kellel on õun seljas
 
Pille 25. oktoober 2002, kl 13.01
liblik,

paljudelon jah kassid,mul ka.
Nii tore loomake-muret on temaga vähe aga rõõmu palju-naerad ta vallatuste peale,silitad mõnusat pehmet karvakera ja kuulad nurrumist.Koeraga oleks liiga palju jama-käi temaga 2 korda päevas õues jalutamas jms kamm.
 
May 25. oktoober 2002, kl 15.33
Kas kassid siis ei tahagi väljas kusel käia?
 
gena 25. oktoober 2002, kl 15.44
mul näiteks siil teeb akna hammastega lahti ja kuseb suure kaarega tänavale, ise naeru mugistades.
 
arvamus 25. oktoober 2002, kl 15.49

May,

"Kas kassid siis ei tahagi väljas kusel käia?"

loll oled või-linnakorteris on tubased kassid,kes käivad toanurgas liivakastis kusemas,mitte ei nõua õuelaskmist.
 
mannu 27. oktoober 2002, kl 09.52
aga mul on merisead. ja maal on kass. ja kui need loomad kokku lasta, siis on meelelahutust terveks õhtuks.
 
Mrs 28. oktoober 2002, kl 13.47
Ahhahhaa... Siis jutud kassidest ja vanatüdrukutest polegi laest võetud...
 
hundu 28. oktoober 2002, kl 23.01
pealegi, kassid ei kuse, vaid pissivad. vohh.
 
õnnelik 29. oktoober 2002, kl 09.05
oot oot Mrs, mees oli mul enne ja siis võtsime kassi, nii et ära hakka siin ennatlikke järeldusi tegema
 
lenna 29. oktoober 2002, kl 13.01
käin keeltekoolis, mängin sõpradega keeglit, käin RR loodusõhtutel, käin Kirjanike maja kirjandusõhtutel, vahin Allyt ja Sex&linna, loen...
 
mrl 29. oktoober 2002, kl 15.06
kirjelda vähe neid RR õhtuid,
seni pole teadetest kaugemale jõudnud :(
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!