Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
pesukaitse-kempsupaber
 
maazikas 08. november 2002, kl 23.05
Palju juttu on alati olnud igasugustest pesukaitsetest jne jne jne. Minul nad kuidagi ikkagi püksis ei püsi, või siis madala püksivärvliga pükse kandes üldse ei kanna aluspükse .Olen üritanud pükste külge kah pesukaitset panna, kuid koguaeg on hirm et rullub kokku ja pudeneb säärest;)
Sellest ka naljakas asi- alati kui kempsus käin panen kempsupaberilehe endale tussivahele(mitte poolt rulli loomulikult). Mõnes kempsus ei olegi paberit ja siis kah hea võtta:P Mehele kunagi pole vahele jäänud aga endal on kuidagi mugav tunne. Igakord peale pissimist uus paber ja ei muretse et kusagilt välja kukub...Kõik jääb puhtaks kah.
Rääkige kas olen ainuke?
 
kle 08. november 2002, kl 23.08
kardan küll...muide mismoodi peldikupaber välja ei kuku ja pesukaitse kukub??
 
tsinna 09. november 2002, kl 00.37
Keegi maazik on enda meelest ilgelt laheda nalja välja mõelnud ja selle nii perekooli kui delfisse üles riputanud. Naerame nüüd koos kõik.
Muide, perekoolis esimene vastus oli : loodan küll
see oli küll naljakas
sinu kiri maazik aga mitte.
 
lipelgas 09. november 2002, kl 02.04
a tihti on poe kassas vaja tsekile allkirja kirjutada ja pastakat alati ei ole. võiks ju ka püksi panna, siis kah hea võtta:P
 
u 09. november 2002, kl 12.00
Pole Sa midagi ainuke:-)
 
puulehed 09. november 2002, kl 14.35
ei ole siin uut midagi.kui päevad ootamatult hakkavad(mul nimelt ei käi korrapäraselt),siis läheb see variant ajutise abinõuna edukalt käiku.omal ajal,kui apteegis oli kivisse raiutud:vatti pole ja vetsupabergi oli unistus olid naised vägagi leidlikud ja kasutati muudki käepärast.
 
ennegi 09. november 2002, kl 14.47
 
mari 09. november 2002, kl 18.06
see ei ole üldse naljakas, aga ma loodan t6esti, et nii ebanormaalseid inimesi rohkem ei ole:)
 
maazikas 09. november 2002, kl 19.40
Maisaa aru mismoodi see asi siis ebanormaalne on? Lihtsalt küsisin kas keegi veel nii teeb...Naljast on asi kaugel. Tsekkide-idee väljamõtleja võiks tõesti endale sinna tsekid panna:P Maisaa aru miks nii suure irooniaga kohe hakata vastama. Ega ma käekella tuti vahele ei pane ju.
 
pips 09. november 2002, kl 20.11
pane jah, käokell suurte pommidega stringide vahele.Lahe!! PIMM-POMM
 
mmmm 09. november 2002, kl 20.14
a sa kleebi pesukaitse liimipoolega tuti vastu. siis ei kao ära!
 
kaili 09. november 2002, kl 20.16
Mis sunnib sind üldse sellist teemat algatama? Kas tunned siis mingit kambavaimu, kui kuuled, et keegi veel endale sinna paberit topib? Et võiks äkki kokkutuleku korraldada või?
 
maazikas 09. november 2002, kl 21.01
Kaili, kui tunned kalduvust asjadele hooga kaasa minna, ei tähenda see veel seda et teistel ka samuti värk käib. Tundub et võistlus käib hetkel siin mitte minu küsimuse üle , vaid hoopis selle üle et jumalaeest saaks nime kirja panna ja midagi vaimukat öelda. Nojah, teatud inimesed -laske siis käia .Ega ei saa ju kuidagi teistest erineda:P
 
lipelgas 09. november 2002, kl 23.25
hurraa-hurraa, küll ma olen teistest erinev: kannan vetsupaberit püksis. ainult see teeb muret, et kuidas teised sellest aru peaks saama, et ma nii eriline olen. peaks vist mingi sildi otsaette kleepima, vetsupaberipüks näiteks.
 
nanduk 10. november 2002, kl 08.21
Idee täiesti tore!
Kasutatav ka näiteks "põhja-alt-äralöömise" puhul. Et kui paber prundiks või nii...
 
irw 10. november 2002, kl 18.22
see oli tõesti hea kogemus... ma naersin nii, et vaat et püksi ei tee :))))
 
mmmm 10. november 2002, kl 19.08
no, irw, aga selle vastu aitab...paber püksi.
ja lipelgas, see ju ilus äriidee, teeme nt. t-särgi mõne tabava kirjaga!
 
kaili 10. november 2002, kl 21.38
ja ikkagi ei saa ma aru, mida teema autor taotleb selle teema üles panemisega.
 
zaza 11. november 2002, kl 11.34
Mina küll vetsupaberit püksi ei pane, aga mina kannan oma kosmeetikatarbeid tupes, siis ei pea alati peole minnes käekotti kaasa võtma (segab tantsimist).
Loodan, et saite siit hea idee järele proovimiseks.
 
mann 11. november 2002, kl 12.38
Minugi poolest, topi see paber omale kasvõi ninna, peaasi, et sul endal mugav on.. Ei tea, kui mugav on, kui peldikupaber jalgevahel ringi uitab, eriti ilma trussariteta.
 
jaix 11. november 2002, kl 12.53
ei noh, nalja saaks kui üks kord juhtub, et mees peaks käe püksi pistma, huvitav kui kiiresti ta selle sealt välja tõmbab, kui talle mingi niiske tomp näppude vahele jääb :s
edu igaljuhul
 
Donna 11. november 2002, kl 21.04
topi seda paberit endale hambaauku kah
 
m20 12. november 2002, kl 03.16
jaa...naised on p2ris 6elad peab ytlema.
 
Jux 12. november 2002, kl 11.39
on tõesti õelad, kuigi niikuinii topivad omale vetsupaberit püksi...see nagu pesukaitse eest või nii. Ja mis siin imelikku on ?
Peske oma kollasetriibulisi pükse siis.
 
imelikud 12. november 2002, kl 11.42
mille kuradi pärast on teil vaja oma püksi midagi toppida? Ainult päevade ajal on mõtet kasutada tampoone või sidemeid,muul ajal olgu ikka puhas pesu ihu vastas.
 
LOL 16. november 2002, kl 19.58
:)))))))))))))))))) ma saan kohe naerukrambid:)))))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!