Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
teksad&muu
 
Käklin 20. november 2002, kl 14.18
kas keegi teist on leidnud tallinnas mõnda kohta kust saaks osta selliseid poppe ja noortepäraseid, tikitud piltidega teksasid? suur valik nii lõike kui suuruste poolest. ma ei ole mingi piitspeenike kiiberkints ja no minu avastuste järgi tundub, et sellised püxid on justtäpselt ainult taolistele mõeldud ..:(
muideks, hea kogemuse alla läheb see kah, et käisin täna humana kaltsukas, mustamäe teel, ja ossa kui laheda asjanduse ma sealt sain. ja 99 eeki maksis. tuju läks kohe heaks :)
 
kuu 20. november 2002, kl 14.38
mulle ka tundub, et sellised teksad on ainult täissaledatele, suuremaid nr pole näinud. isegi 38-40 on haruldus. kurp :( st et ple just hea kogemus. nii et kui keegi teab, kust saab, ärgu hoidku teadmist vaka all !
 
ilse 20. november 2002, kl 17.18
Kuu: vanasti öeldi "täissale" just sihukeste suure kõhu ja vöökohata isendite kohta, aga neid sa vist silmas ei pidanud? :)
 
Vol.-kas 20. november 2002, kl 23.56
Klge, Halensi kataloogis on suur valik nii teksaseid kui velveteid, stretshe ja tavalisi ja kuni numbrini 44/46 . Tikitud ja erinevalt kulutatud ja üldse igasuguseid. Ma ka imestan, et meie kaubandusvõrgus puusakamaid diskrimineeritakse.
 
Käklin 21. november 2002, kl 08.59
noh nii, kataloog pihku ja tellima :) kuigi käisin ostsin eile yhed tumesinised teksad ära. pole kyll tikandit aga on muidu mugavad ja päris kabedad :)
aitähh teile kommentaaride eest igastahes :)
 
kuu 21. november 2002, kl 09.07
kust siis ostsid ? tahax ka tumesiniseid.
 
Käklin 21. november 2002, kl 09.25
rocca al mares teisel korrusel on taga nurgas 1 poold kus myyakse igasugust nodi. riided, jalanõud, käekotis, mytsid .. seal on alati jube suur valik teksasid ja igasuguseid asju. kuigi mis seal salata, need sellised kobedad teksad on muidugi piitsadele mõeldud. a eks mine vaata. allahindlus oli kah, 450 eeki maksid, enne olid 695.
 
Maia 21. november 2002, kl 09.29
minuarust pole tikand enam midagi popp - moest juba peaaegu läinud.
Aga Halensis on alati eelmise hooaja kaupa saada, juures tekst, et väga moes jne jne .-)
 
... 21. november 2002, kl 09.59
No KEDA SEE KOTIB, et eelmise hooaja kaup. Kas tõesti on inimesi, kes selle järgi riideid valivad?
 
Käklin 21. november 2002, kl 10.33
ma ka aru ei saa. pole võimalust ja tahtmistki anusaagimlik olla. peaasi et oleks mugav ja ise rahul, teised arvaku mis tahavad:)
 
Maia 21. november 2002, kl 11.23
Minu pärast pange ükskõik mida selga - ega ei peagi muretsema selle pärast, et mis hooaja kaup on. Kirjutama ärgitas see, et neid nimetati poppideks, mida nad enam pole. Aga kui meeldib - kes keelab!
 
sandra 21. november 2002, kl 12.03
lugesin ja mõtlesin siin, et kas kellelgi tõesti ei ole turgatanud pähe selline lihtne mõte, et need "popi" lõikega püksid sellepärast ongi ainult "täissaledatele"(irw), et suurema ümbermõõduga inimesed näevad neis lihtsalt tülgastavalt koledad välja? võiks ikka riideid vastavalt oma ümbermõõdule valida:)
 
Vol.-kas 21. november 2002, kl 12.57
On jah Halensis ka vanamoodsat kaupa, mis moodsaks tituleeritud, aga teksad-velvetid on sama kaasaegsed kui poodides.

Sandra, need "popi" lõikega suuremad püksid on väljaspool Eestit täiesti olemas, aga sisse ei tooda, sest Eestis on palju sandrasuguseid, kes arvavad, et alates numbrist 40(?) peab inimene kandma ülalt krousitud alt kitsenevaid pükse või ennast üldse pimedasse kappi inimeste eest varjule peitma! "Popid" püksid teevad ka suurema inimese ilusamaks.
 
Käklin 21. november 2002, kl 13.20
kummaline suhtumine, sinu kirjast võiks arvata et ma olen 150 kilone lehma-ehma kes nyyd arvas et hakkab end kulla ja karraga ehtima. ma juhuslikult ei ole pulk-kehaga, pigem lopezi tyypi, et on laiad puusad lihtsalt. ja vabanda väga, ma ei leia et peaksin seepärast mingite kottriietega ringi käima. ja popp&noortepärane on pigem väljend, mitte ei tähendanud et nää, vanaeit läks peast segi ja hakkas moodsaid püxe taga ajama.
 
humble 21. november 2002, kl 14.53
sandra-sugused võiks vahelduseks ringi nuuskida kasvõi väljamaiste netikaubamajade saitidel ja laiendada oma maailmavaadet natuke ning vaadata, kuidas nende modellid välja näevad. nii mõnigi on suurus vähemalt 42 ja näeb vapustavalt hea ja moodne välja. kõik need kiftid riided suurematele suurustele on mujal maailmas täiesti olemas, ainult meil miskipärast mitte.
 
Maia 21. november 2002, kl 15.43
tõesti on välismaal suuri suurusi "poppe" riideid.
ja on ka tänavad täis inimesi, kel nt puusapüksid jalas ja siis pool tagumikku ja kõhuvoldid üle püksi ääre pressimas. ja siis üleval liibuv top. Ja neil pole sooja ega külma sellest, mis neile sobib, peaasi, et popp on. ja kui on popp riie seljas, on hea popp olla :-)
ja minuarvates on seda jube vaadata.

See jutt ei käi nüüd Käklin, sinu kohta, ära palun solvu :-)
ja see erinevate riiete numbrite valik on meil ikka vilets.
 
sandra 21. november 2002, kl 16.17
:)))))))))))))))))
esiteks Maia ütles juba kõik, mis öelda.
teiseks on näiteks suurus 40 selline, mille juures juba peab kaaluma mida selga panna.(tean omast kogemusest) mis ei välista seda, et ka suuremate suurustega inimesed võivad head välja näha ja moodsalt riides käia. point lihtsalt selles, et naised palun vaadake peeglisse mõnikord!
ja käklin drop dead:) kui sulle tundus, et see sinu kohta käis:)
ja kui sul lopezi mõõdud, kas sa suudad nende mõõtudega ka riided samamoodi välja kanda või mitte? isegi enamus riidepuid ei saa sellega hakkama:)
 
Käklin 21. november 2002, kl 16.30
mõni kohe on lootusetu. ma rääkisin sulle lopezilikust kehaehitusest, kus rõhk on sõnal puusad. ma ei väitnud et olen sama seksikas kui lopez ja oskan sama hästi riideid välja kanda. ja üldse et ta on mu hale vari.ja lopezile viitasin ma üldse sellepärast, et tema kehaehitus on pidevalt meedia hammastevahel olnud. see oli piltlik võrdlus, mille abil olukorda selgitasin.
kui siia veel mõni taoline asjalik vastus ilmub, siis vist peaks toimetajal laskma selle halva kogemuse rubriiki ümber tõsta.
 
Z 21. november 2002, kl 18.53
Sandrakene, mine tagasi noorteka foorumisse. Nii umbes nr. 38-40 kandist algavad ju "täiskasvanute" riided (mõningate eranditega). Loomulikult pole kasvueas noortel, kel rõivanumber nr. 34, sellisel teemal suurt tarka öelda.
 
Cass 22. november 2002, kl 08.43
Sandrakene, meie kaubanduse probleem on ka see, et peale väikese puusaümbermõõdu arvatakse, et kõik naised on 160cm babed.. Mina ei saa ühtegi popipüksi juba seetõttu jalga, et nad siis kukekad oleksid.

Ning normaalse täiskasvanud naise numbrid algavad jah 38-40st....

ja veel - riided näevad paremad välja, kui seal miskit ka sees on. Mitte nii, et harjavars on püksitorusse aetud ning et selja tagant ei saa aru, kas tegemist on poisiga või tüdrukuga, sest ühtegi kumerust ei paista - aga paraku just sellist keha paljud (sh minu sõbrannad :( ) fännavad.
 
sandra 22. november 2002, kl 10.30
:))) ehehee, milline hommik
kinnitust sai minu ammune kahtlus, et paksud (üksikute elutervete eranditega)on tegelikult väga ebatolerantsed ja kurjad inimesed:) ja just nimelt sellised, kes väidavad, et normaalsed täiskasvanud naiste mõõdud algavad 40st ja tahavad siis pubekate riideid kanda ja on nördinud, et need neile ei sobi. iga terve mõistusega inimene ju näeb, et praegune püksimood teeb paksemaks ja pikad jalad lühikeseks ning töntsiks. miks siis peaks ÜLE nr 40 neid pükse jalga toppima? kas tõesti on sõnal MOOD nii suur hüpnotiseeriv toime naistele, et topitakse endale iga hinna eest ükskõik mida selga, peaasi, et saaks aga popp ja noortepärane olla?:)kus on maitse? kus on stiil? kus on isikupära? kus on terve mõistus?
 
humble 22. november 2002, kl 11.00
Sandrsa ei ole vist üldse aru saanud, millest jutt.
 
Cass 22. november 2002, kl 11.31
väga kahjuks küll...
kahjuks on kribubabed oma näljutamise-oksendamisega (mida nad iga hinna eest eitavad) läinud segaseks kätte (ja tolerantsivabaks. Ja kurjaks) ja tahavad kõik vähegi normaalsed inimesed enda koledal kombel ära piinata.

Küsimus pole iga hinna eest asjade selga toppimises - kuidas sa lollike nii aru said?

Ei saa küll ennast süüdistada stiilituses ega iga hinna eest sobimatute hilpude selga ajamises. Tean, mis mulle ei sobi ja ei kanna neid. Nii nagu ka enamus eestimaalasi. Nii nagu mu ülikõhn sõbranna ei pane selga miniseelikut, kuna see teeb ta toikaks (tema kirjeldus..) Ning teksaseid kannaksin hea meelga, kui vaid minu suurust (loe laiust ja PIKKUST) ka oleks... pole, teen õmbleja juures..leidsin ka laheda teksariide)

Küsimus on selles, et moes olevaid asju peaks saama ka veidi suuremate numbritega inimesed osta kui 36-38.. Nr 40 (ka 42) ei tähenda mingil juhul üle värvli rippuvat kõhtu. Nr 36 seevastu võib tähendada vastikut iginat, ja seda Sandra poolt tuleb juba liiga palju. Mõni hakkabki end segaselt näljutama selle peale...
 
mannuke 22. november 2002, kl 13.27
kui 34-36 saavutamiseks peab koguaeg nälgima, teebki see tuju tigedaks.
minu meelest on just paksukesed ühed igavesti lahedad tegelased. vaadake kasvõi kaire vilgatsit.
ülalt kitsad, põlvest laienevad püksid teevad just inimese saledamaks. kui on kõhuke, ei tohi püksil kõrget vöökohta olla. paras kõrgus ongi umbes nabani.
 
krisu 22. november 2002, kl 16.12
see number pole mingi näitaja. Olen 178cm, 63 kg ja kannan 40 pükse - kas arvate tõesti et ma ei tohiks moekaid pükse kanda? Ise ennast küll paksuks ei pea. Aga moekad riided lõpevad meil nr.36 juures ära.
 
mariken 23. november 2002, kl 21.48
rotermanni keskuse 2 korusel on suur valik ja kadaka teel(tekstiili juures)need laod,hinnad on väga kasutaja sõbralikud ja lausa kutsuvad ostma!!!!
 
mall 25. november 2002, kl 12.26
Kui kanda nr 40t, siis pikkuse juures 173cm (muidugi veel eriti üle selle) küll otseselt mingeid rasvavolte päris ei ole.
 
mall 25. november 2002, kl 12.27
Kui kanda nr 40t, siis pikkuse juures 173cm (muidugi veel eriti üle selle) küll otseselt mingeid rasvavolte päris ei ole.
 
mall 25. november 2002, kl 12.27
Kui kanda nr 40t, siis pikkuse juures 173cm (muidugi veel eriti üle selle) küll otseselt mingeid rasvavolte päris ei ole.
 
mannike 26. november 2002, kl 10.39
Kuule Cass, olen täpselt 160 cm ja sa ei kujuta ettegi, kui raske on mul endale teksapükse leida, sest kõik on pikad. Enim on mõeldud 165 cm pikkustele naistele.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!