Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
kingid!!!
 
jõulumemm 25. november 2002, kl 18.32
Kas teile on ka jõuluvana kingikoti täitmine stressitekitav tegevus? Pean silmas oma vähese vaba aja kulutamist poodide läbijooksmisele ja esimeste kättejuhtunud asjade ostmisele! Pärast selgub, et kingi saajal on see asi juba olemas või see on valet värvi! Mul üksendine töökaaslane,kes on ise Avoni püsiklient, soovitas pöörduda Avonisse ( see on üks kosmeetikat kataloogi abil müüv firma) ja küsida kehtivat kataloogi. Tema kavatseb oma tuttavatele kinkida kataloogi, las valivad endale ise sobivad kingitused ja pärast jõule jõuab need siis kenasti ära tellida! Mulle hakkas see mõte meeldima. Pealegi saab nii osa kulusid kanda jaanuarisse.
Kuidas on teie kogemus Avoni toodetega, millised teile meeldivad? Kas teie meelest on see ka hea idee?
 
nännu 25. november 2002, kl 19.14
igasugused Avoni näomaskid passisid mulle küll ideaalselt ja tähh idee eest,tasub täitsa kaalumist;)
 
massa 26. november 2002, kl 08.56
Tellisin just jõulupakkidesse Avoni "nänni". Sealsed duššigeelid on väga head ja ka palju muudki. Ma nii tubli, et tänaseks päevaks on minul kingid koos, ainult pakkimata!
 
Kats 26. november 2002, kl 08.57
Idee on hea, sest praegu on Avonis väga palju soodus- ja kinkekomplektide pakkumisi.
 
!! 26. november 2002, kl 09.34
kas siin on mingi Avoni edasmüüjate kohting või?
 
joo 26. november 2002, kl 10.06
Sellist firmat mina ei kasutaks.Maitse asi.
 
avoni konsultant 26. november 2002, kl 10.45
täica hea firma võin öelda... olen seal ise konsultant ja kreemid on väga head ja normaalsete hindadega...

julget pealehakkamist :)
 
meeri 26. november 2002, kl 10.57
mina tahan küll juba jõuluõhtul kingitust saada,mitte alles valida:(
 
bente 26. november 2002, kl 12.16
Avoni asemel soovitan soojalt Bodyshopi tooteid. Tegemist on samuti kataloogikosmeetikaga nagu Avon. Tootjamaaks on Inglismaa Kahjuks ei ole Eestist neid võimalik osta, lähim kust saab on Soome (firma poodi Helsingis). Enda lemmikuks pean sellest sarjast bodyscrabi
 
laura 27. november 2002, kl 01.59
võib ju kinkida ka oriflame või hobby halli või quelle või ükstapuha mis kataloogi. kes tahab, valib kosmeetika, kes tahab, kasvõi tööriistakasti. aga tegelikult on meeri jutus points sees, tahaks ikka kingitust mitte mingit kataloogi jõuluõhtul.
 
mai 27. november 2002, kl 08.52
bodyshopi tooted on ülihead
 
Minna 27. november 2002, kl 11.36
Mai! Aga kust sa saad bodyshopi tooteid? Mulle ka need hirmsasti meeldivad. Olen ostnud neid kanadast, usast ja rootsist aga eestis ei ole esindust veel leidnud. Kas neid on juba eestis? Aitähh!
 
me 27. november 2002, kl 16.48
kus helsingis bodyshopi tooteid osta saab??
 
elevant 27. november 2002, kl 20.53
avoni jôulukataloogis on tôesti vahvaid kingiideid. näita sôbrale kataloogi ja las ta valib vôi vali ise sobivad asjad välja ning mööda poode kappamine jääb ära. umbes nädalaga kaup käes ka.

lisaks veel juurde, et püsikliendilepingu sôlminud saavad avoni kataloogist tellides hinnasoodustust vähemalt 20% ning esimese tellimusega kaasa kingituseks glütseriiniga kätekreemi.

lhem teave ewat@hot.ee vôi tel. 056 600 050
 
bente 28. november 2002, kl 11.13
Bodyshopi tooteid müüakse Soomes lennujaamades. Vantaa lennujaamas on kohe kindlasti. Helsingi kesklinnas pidi olema ka nende esindus, aadressi kahjuks ei tea.
 
Kadi 30. november 2002, kl 23.58
Kuulge, minu arust ei ole jõulud selline kommertsliku eesmärgiga üritus, mille pointiks on kõigile kingituste tegemina.Mina oleks küll ausalt öeldes ülimalt pettunud, kui ilusal ja südamlikul jõuluõhtul antakse mulle mingi kataloog ja öeldakse, et davai vali midagi ma pärast osatn sulle.Kingituse ja kinkimise mõte ju kaob nii ära, või mis?!Südamega tehtud pakk on ikka kõige kallim kingitus, onseal siis asi, mis saajal juba olemas või midagi, mida ta tahta ei oleks osanudki.Nii kataloogiga jamades kaob pool jõulu võlust ära:(
 
tüdinenud 10. detsember 2002, kl 15.54
ma pole kunagi olnud suurem asi kingituste ostja.mulle ei meeldi ausalt öeldes kingitusi osta see teeb mind lausa haigeks eriti jõulude aeg.minu meelest nõme.võiks teha ainult lastele.sünnipäeva kink on iseasi.aga jõulud see on jube maolen nii tüdinenud ja kardan kohe.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!