Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Autokool
 
dino 28. november 2002, kl 17.06
Mul on plaanis autokooli minna, kuid ei tea, millist valida. Millised on teie kogemused? Palju kokkuvõttes maksma läks ja kaua aega võttis?
 
irw 28. november 2002, kl 22.08
ok,sain oma paprid Odiumist kätte 4-5 kuuga ...vist,pappi läks lolli moodi,kuna sõidax ikka koos autujuhiga kõrval istmel,praegalt,kui sul kogemust ple,siis vähemalt 6-8 tuh.tilgub ära.Pole midagit laiduväärset selle autokooli kohta öelda küll;)
 
sinilind 29. november 2002, kl 08.04
soovitan Haja autokooli.
Asub Pärnu mnt. viadukti juures.
Sõiduõpetajaks soovitan Gunnarit!!!!!!!!

*sa veel ütled mulle aitähh...kunagi.
 
vika 29. november 2002, kl 08.33
Käin praegu Laplari autokoolis. Teooria oli küll igiammu aga sõidan alles ikka veel. Kokku läheb ikka 5 kuud ära, aga alustasin ka täiesti nullist, polnud elus roolis istunud. Ja muidugi pappi ka läheb ikka hullumoodi. Kokku läheb ikka nii 8000 ümber. Laplaris on mu sõiduõpetaja Ago, kes on jube rahulik vend. Töötab põhikohaga sõiduõpetajana, seetõttu on tal palju sõiduaegu. Teda soovitaks küll.
 
juhuu 29. november 2002, kl 09.48
käisin johannes pirita autokoolis ca 3 aastat tagasi. teooria maksis 475.- eeku. sõidutund oli vist 120. alustasin nullist ja sõidutunde läks kuskil 15-20 ma arvan. kuna kogu selle jama (va teooria) sai kõik jupikaupa maksta, siis nagu valus ei tundunud.
load sain esimesel katsel, nii et täiesti korralik kool vist minu puupäisust arvestades :D
 
Jeti 29. november 2002, kl 10.32
Käin Testudos, aega läinud siiani 6 kuud,raha c.a 10 000 eeku:( Ja mitu eksamit ka läbi põrunud,aga viga on ikka minus,mitte õpetajas.
Kusjuures hinnad olla just hiljuti tõusnud,nii et kui oled minusugune puhas leht ning nullist alustad,võta rahakott puuga selga. ARK-i koduleheküljel on ka mingisugune autokoolide edetabel ja veidi statistikat,mine vaata sealt.
 
vahtraleht 29. november 2002, kl 11.00
käisin autkoolis sel suvel. esimest teooria tunnist, kuni lubade kätte saamiseni kulus täpselt 4 kuud ja 9000 krooni.
laplar paldiski mnt. võtsin sõidutunde kohustusliku 40 (1 tund=25min) asemel vist pea 70. alustasin nullist. eksameid läbi ei kukkunud.
9000 krooni sisse mahtus
riigilõiv 1140
6 pilti
teooria 1200
esmaabi kursus 400
ja sõidutund 1tund 60kr.
 
vahtraleht 29. november 2002, kl 11.02
ahjaa...
koolieksamite eest küsiti veel 210 krooni
ja platsil tuli eraldi maksta nn platsikasutusrenti.

preagu arvutades vaatan, et neid sõidutunde tuli ikka tükk maad rohkem kui 70
 
tüdruk 29. november 2002, kl 11.42
9000 ? kohutav Tartus saab ikka 4000 hakkama
 
thunder 29. november 2002, kl 12.26
huvitav kas ainult sõidutunde saab ka votta?
mul load juba 7 aastat, aga sõitnud vahepeal yldse ei ole ja enam nagu ei julgegi.
 
Ly 29. november 2002, kl 12.36
Hetkel käin ka Testudos. Teooria + 40 kohustuslikku sõidukorda (25min) on kokku 3600 krooni selle sees ka koolieksamid 1st korda. Esmaabikursus kus nyyd on kohustuslik käia maksis 300 kr. Riigilõiv lubade ja eksamite eest 1140. Lisaks neile 40 korrale võtan juurde um 10 sõidukorda ca 800 eeku ja loodetavasti ei kuku läbi kaa seega peaks kõik olema. Ahjaa alguses vaja maksta tervisetõendi eest 150 krooni vist + siis piltide tegemine. Kuskil 6000 krooni ringis järelikult. Kuigi olin autokooli minnes algaja siis teooria nii koolieksami (mis on alati raskem) kui ka ARKi oma sooritasin esimese korraga .. eks nyyd näis kuidas sõit ja plats lähevad aga arvatavasti saab jaanuari alguses load kätte. NB! Kooli läksin Oktoobris.
 
massa 29. november 2002, kl 12.38
Käisin 5 aastat tagasi Laplar autokoolis ja jäin rahule. Sel ajal läks mul kokku u. 6 000.-!
 
piret 29. november 2002, kl 13.04
testudos on teooria tasemel, aga sõiduõpetajad....
 
siux 29. november 2002, kl 13.07
Ma käisin eelmine aasta sept-okt Testudos. Absoluutselt kõik kokku umbes 5000, selle sees veel paar ekstra sõidukorda enne eksamit.
Eksamid tegin esimesel katsel ära, õpetaja oli väga normaalne ja sõita ei karda.
ahjaa, aega kulus ca 2,5 kuud.
kas siin on keegi, kes on seda II astme koolitust läbinud? peaks ise minema, ehk keegi jagaks kogemusi.
 
Ly 29. november 2002, kl 13.54
Mulle kyll meeldib Testuda sõiduõpetaja .. muuseas ta annab seal ka teooriat ning mujalgi vist Tõnu on nimi.
 
siux 29. november 2002, kl 14.00
ja mulle meeldis Testudo Malle - täiesti konkreetne ja asjalik inimene.
Asi on ka kõvasti enda suhtumises - vaatasin, et osad tüdrukud võtsid väga isiklikult kui õpetaja natuke karmimat häält kasutas.
Tuleb suhtuda nii, et kui märkusi tehakse, siis see on ikka õpetamise pärast, mitte puhtast õelusest ning kriitika enda kasuks keerata st. õppust võtta.
 
Ehh 30. november 2002, kl 13.38
võtsin ka sõidutunde, kuigi olid load käes. oma end sõiduõp j. testudos ja perek n ott. v rahul, teistele samas f garantiid ei annaks, igaugus jutte kuulnud..
ei mäletagi täpselt, vist kolmest korrast aitas, et meelde tuletada
 
mannu 30. november 2002, kl 13.54
käisin tartu automis; autokoolile maksin 3500, ark-le pisut üle 1000, load sain kätte u 3 kuuga, seejuures viimane kuu lihtsalt tuli oodata eksamiaega, kuna ark-is oli järjekord.
eksami tegin ära esimese pauguga.

ps tore on elada tartus, kus elu 2x odavam kui pealinnas.
 
Plix 30. november 2002, kl 20.37

Käin praegu Odiumis, olen väga rahul. Nii teooria kui sõiduõpetaja on täitsa tasemel. Soovitan soojalt.

Eelmiselt aastal proovisin ka Tallinna Automis, kuid sealse sõiduõpetajaga ei saanud ma üldse läbi.
 
kiku 01. detsember 2002, kl 11.08
Mina käin Plekk-Liisu autokoolis .. väga tore seltskond õpetajaid ...
Aga sõbranna käis Laplaris .. ja ütles, et seal ei lasta kunagi lõpetada .. sest sõiduõpsid olevat raha peale väljas .. Aga tal sõit oli juba nii selge, et teises sai kohe eksamile!!!
Mõtelge siis ise . kas tahate sinna minna ..
 
muff 02. detsember 2002, kl 00.57
Ons keegi aga sellist asja ka kuulnud, et keski jälle vaikselt lubade müügiga kaubitseks?!
 
LIZ 02. detsember 2002, kl 13.31
Mina käisin samuti Testudos.Nii teooria- kui sõiduõpetajaks oli Malle.Minu arvates väga hea õpetaja.Kuid see, kes ei kannata natuke kõvema sõnaga õpetamist, ei peaks küll temaga sõidutunde võtma.Load sain kätte u.2,5 kuuga.Kõik kokku läks maksma 6000 krooni ringis.Väga normaalne autokool on!
 
unepusa 02. detsember 2002, kl 16.09
K2isin teise astme koolitusel (Haja), noh 4 tundi teooriat, iseseisev s6it linnas, vaatasid kuidas s6idad suvalisse kohta Balta ntx ja siis ytlesid mida lihvima peab..suuna n2itamist jne ...siis j22rada ..oma autoga v2ga kasulik tunnetuseks ja peale kella 6 pimedas s6it. Ei kurda, maxis 800 (seda h2daldan kyll) Tehtud ju see peab saama ja pold hullu, muidugi olin varem s6itnud ka , siis l2x rahulikult:)
 
vanaseniil 03. detsember 2002, kl 00.16
Käisin kunagi Veerenni tänaval mingis autokoolis. Ega mul kooli nimi enam meeles pole. See juhtus nimelt aastal 1994, aga teooria õpetaja oli seal nii hea, et meil ei põrunud absoluutslt keegi eksamil ja paaril lennul enne mind oli sama lugu. Eesnimi oli tal Janis. Perekonnanime ei mäleta, aga kui see mees niisuguse ameti maha peaks panema, siis oleks see täielik kuritegu. Ta oli NIIII hea. Jah, äkki keegi teab, mis temast saanud on? Teaks siis tuttavatele, kes autokooli minna tahavad soovitada, kuskohast teda otsida võiks.
 
nöpsik 03. detsember 2002, kl 11.54
käin praegu tartus lõppastme koolitusel Selges. esmased load sain u 4000+riigilõivud. väga toredad õpetajad olid seal, aga tartus on võimalik veel odavamaid koole leida. läbi kordagi ei põrunud, isegi sõidus sain esimese korraga hakkama. lubasid hakkasin tegema oktoobris ja pühade tõttu sain jaanuaris ka ark-i eksamid tehtud. praegu on teha veel libedal sõit, aga lund on hetkel naa vähe... maksb 700+riigilõiv(u 400 vist). soovitan kõigil esmaste lubadega kohe kui saab (st aasta peale lubade saamist)lõppastme ära teha, sest esiteks hinnad kasvavad iga aastaga väga kiiresti ning mõeldakse üha jaburamaid seadusi välja ning lumi on ka defitsiidiks muutunud:)
 
Ly To vanaseniil 03. detsember 2002, kl 12.43
Testudo on Tatari tänaval, see kohe seal Veerenni kõrval. Minuteada Veerennis yhtegi autokooli (vähemalt praegu) ei asugi.
 
päev 10. detsember 2002, kl 15.33
eluski, mitte eluski ei soovita minna odiumisse, rahast saab seal küll lahti ja tillitamist saab ka:(
 
Raili 30. detsember 2002, kl 14.23
kaisin Radialis ja jain taitsa rahule.Aega kulus 6 kuud lubade saamiseni ja raha kokku ei lugenud, aga jubedalt suur summa kulus kyll-ise pakun nii 8000 ligidale.Aga soiduoptaja Tonu soovitan kyll!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!