Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Automaatvastuvõtja jutt?!
 
Jazmine 02. jaanuar 2003, kl 10.50
Kenat uut aastat teile!
Minul aga "suur mure", nimelt automaatvastajale vaja tekst peale lugeda, no ja küsiksin mis oleks kõige parem jutt, nii et ma inimesi ära ei ehmataks;))
Tänud:)
 
sinilind 02. jaanuar 2003, kl 11.28
....kui helistad pangast....siis mind pole kodus....

....kõne hind on 100 krooni-jäta teade pärast helisignaali-siis tasud vaid kehtiva tariifi järgi....

kindlasti ära ütle lindile,et sind pole kodus!!!!!!!!!!
See on varastele kõige parem teade....

Ütle näiteks- olen vannis ja ei viitsi praegu rääkida..jäta teade pärast helisignaali ja helistan sulle tagasi...
 
mölakas 02. jaanuar 2003, kl 13.16
kuskilt lugesin sellist teksti
"tere mina olen N-i automaatvastaja. Jäta peale helisignaali oma teade ja kui Sa mulle meeldid, siis ma annan teate edasi N-ile kohe kui ta koju tuleb , kui Sa mulle ei meeldi, siis teen seda kahe või kolme päeva pärast"
 
piip 02. jaanuar 2003, kl 13.28
Tere!
Mina olen Jazmine kylmkapp. jäta teade, kraabin selle võile.
tänan! sa oled nii musi!
 
tsooru 02. jaanuar 2003, kl 13.32
Head uut aastat! Oli asja ka või?
 
mips 02. jaanuar 2003, kl 14.39
Mul kunagi oli midagi sellist, et '... ma ei saa või ei taha praegu rääkida...' ja siis paljud solvusid selle 'ei taha' osa peale.
 
piip2 02. jaanuar 2003, kl 15.29
tere!
Mina olen Jazmine`i automaatvastaja.
Mis kodumasin sina oled?
 
kati 02. jaanuar 2003, kl 19.40
Minul on olnud:
1. haloo, tere, kati kuuleb, siis hulk vaikust ja siis alles palun jäta oma teade automaatvastajasse.

2. mingil hetkel panin olude sunnil, et X (minu laps) magab, helin on välja lülitatud, jäta teade ja helistan pärast tagasi

Selle viimase teate jätsin hiljemgi, kuigi noorhärra on ammu nii suur, et enam päeval ei maga ja hakkab varsti kooli minema :-)
 
Viki 03. jaanuar 2003, kl 10.21
PRAKTILISED NÕUANDED, MIDA ÖELDA OMA AUTOMAATVASTAJASSE

1.
Tere, siin John. Kui sa oled telefonikompaniist, siis ma juba saatsin raha. Kui olete mu vanemad, siis saatke mulle raha. Kui olete pangast, siis laenake mulle raha. Kui olete mu sõber, siis te olete mulle võlgu. Kui olete naissoost, siis ärge muretsega, mul on piisavalt raha.

2.
Räägi!

3.
Mind ei ole kodus, kuid mu automaatvastaja on. Palun jatke oma teade peale piiksu.

4.
Tere. Mina olen Davidi automaatvastaja, mis sina oled?

5.
Tere! Automaatvastaja on katki, mina olen Davidi külmutuskapp. Palun öelge oma teade väga aeglaselt, ja ma kraabin selle võile.

6.
Tere! Mina olen Davidi mikrolaineahi, automaatvastaja laks WC-sse ja ma võtan teate ise vastu. Kui te tahate midagi teate jatmise ajal küpsetada, siis hoidke seda telefonitoru juures.

7.
Tere! Mina olen automaatvastja. Mu omanik ei taha midagi osta, ta vaibad on puhtad, lehed tellitud ja küsitlustele ta ei vasta. Kui olete veel seal, siis jätke teade peale piiksu.

8.
Tere! Siin mõtetelugemise masin. Mõelge, kes te olete, mida te tahate ja teiega võetakse hiljem ühendust.

9.
Tere! Ma olen David. Ma ei saa praegu telefoni vastu votta, kuid jätke oma teade ja siis oodake telefoni juures, kuni ma teiega ühendust võtan.

10.
Teil on õigus vaikida. Pidage meeles, et kõike mida te ütlete, võidakse kasutada teie vastu.
 
luks 03. jaanuar 2003, kl 11.32
Kui tegemist on mobiiliga, tee jutt kindlasti võimalikult lühike, sest minut maksab ju mitte vähe. Ega see tavatelefoni puhulgi halb poleks, sest kesse ikka viitsib masina juttu kuulata, enne visatakse toru ära. Pole vaja seletada kus sa oled või kus sind pole. Kui automaatvastaja vastab, on ju selge, et sa hektel vstu võtta ei saa.
 
Jazmine 03. jaanuar 2003, kl 11.57
Tänud, ideed on vägade head:))
Tegemist on tõesti mobiiliga aga jäin siin mõtlema, et kui peaks näiteks ülemus või konkreetne tööpakkuja helistama siis ei sobiks kui mu hääl ta õigused ette loeb...icc;) Aga midagi ma siiski leidsin siit:)))
 
ch 07. jaanuar 2003, kl 13.02
lahe, loe nagu anekdoote - kahjuks pole ma sattunud kunagi kellegi automaatvastajast sellist teksti kuulma.
 
salaja 08. jaanuar 2003, kl 16.04
neid tekste lugedes tekkis endalgi soov aut.vastaja muretseda
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!