Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Jääaeg
 
Lapsemeelne 23. jaanuar 2004, kl 09.12
See küll vana film juba, aga võtke ja lihtsalt nautige. Nii hea tuju on peale selle filmi vaatamist ja on ju võrratult hea eesti näitlejate peale lugemine.
* "Sa oled paks, sest sul on stress, et su kasukas on paks."
:):):):)))))))))
 
Triin 23. jaanuar 2004, kl 09.41
Võtke inglisekeelne. Uskuge mind, see eestikeelne pealelugemine on täielik SAAST! Kui korra inglisekeelset vaadanud, siis eestikeelne on nagu lepatriinu jõulud. :S

Tekte on metsikult muutedut (igavama suunas loomulikult)

See dialoog, mida Sa panid, oleks pidanud välja nägema umbes nii:

"Whats your problem anyway?"
"YOU are my problem!"
"I know your stressed, 'n that's why you eat so much. I mean it's hard to get fat on a vegen diet!"
"I'm NOT fat! it's all this fur... it makes me look...Poofy!"
"Yea-yea, fat hair... but if you ever wanna talk I'm here for ya buddy!"

Eestikeelne variant sellest dialoogist oli megahale. :S Film on hää, täiesti super, aga ilma Anu Lambi ja Matvereta.

Sorry, ei haibi inglise keelt, aga no ei oska eestlased tabada seda filmi meeleolu.
 
Nojah 23. jaanuar 2004, kl 09.52
Mulle ka meeldis tohutult see film.Ise 33.Terve perega nautisime.Minu meelest olid küll just super hääled valitud,kes peale lugesid.Aga võibolla mõjutab ka see arvamust,et nad kuuluvad mu lemmikute hulka!
 
mari 23. jaanuar 2004, kl 09.56
Minu arust tasub vaadata nii eesti kui inglise keelset, olen mõlemat näinud ja mitu korda. Mõlemas on oma võlud sees.
 
bess 23. jaanuar 2004, kl 11.00
Lasetel ikka kindlasti eestikeelne - teised võiksid tõesti inglise keels kah vaadata. Aga Lamp ja Matvere on ikka väga head - ja ega nemad seda teksti koostanud :)
 
faff 23. jaanuar 2004, kl 11.23
Triin sa ise oled saast!

Igal maal on omad naljad, omad lause eripärad ja eesti keelne tekst on just eestlaste naljasoonele kohandatuks tõlgitud.
Ei saagi ju otse tõlkida sõna-sõnalt, nii palju jääks arusaamatuks.
 
wert 23. jaanuar 2004, kl 12.19
kogu perele meeldib. käisime kinos vaatamas ja ostsime videofilmi ka koju.
 
n30 23. jaanuar 2004, kl 15.31
Kujud on lahedad ja hääled ka, aga sisu filmil puudub.
 
bzh 23. jaanuar 2004, kl 17.28
triinu, nagu juba kuskil öeldud: ÄRA LAHMI!

ühinen faff'i arvamusega.
 
Triin 23. jaanuar 2004, kl 17.38
No kodus mõlemad videokassetina olemas, mõlemaid vaadatud ja jään oma arvamuse juurde.

ma pole ilmselt eestlane; ei taba seda nalja ära.
 
maribel 23. jaanuar 2004, kl 17.59
Mina pooldan ka eestikeelse pealelugemisega varianti. SUPER hästi on loetud.
Vaatame lastega seda filmi pea iga kuu korra või paar. Fantast!!!
 
siki 24. jaanuar 2004, kl 11.40
meil on lastel just see film lemmik ja vaatame iga õhtu, see on justkui tudufilm....ja lapsed panid nimeks filmile KALA ....:)
 
andra 24. jaanuar 2004, kl 12.37
vaadake Finding Nemo`t ka. Inglise keeles oli küll megahea.
 
May 24. jaanuar 2004, kl 23.20
Ma olen ka mõlemat varianti näinud ja mulle meeldis küll eestikeelne rohkem. Head näitlejad, hästi loetud ja naljakas ka... inglisevariant oli ainult naljakas... aga teistmoodi ja vähem naljakas minu jaoks.
 
jaa 26. jaanuar 2004, kl 14.12
meie peres ka kõigil fraasid peas ja iga ilmaga öelda - kui poiss saab mingi lollusega hakkama, siis ütleme talle, et ta on looduse häbiplekk, kui vaja tuld ahju teha, kutsume tulejumal Sidi appi, nõu saame Manfredi käest jne..
lahe film ja eesti keelde just eesti-päraselt tõlgitud
 
tibukene 26. jaanuar 2004, kl 14.18
Vaadanud vist juba u. 10 korda. Tuttavatega kasutame samuti paljusid fraase - jälle jama, tule mu londi pealt ära :) jne.
 
mõnna 26. jaanuar 2004, kl 14.40
ma pole ka aastaid nii head filmi ja teksti näinud. ja poest kala ostes ei oskagi õigesti enam öelda. Super tekstilugemine ja hästi armas Sid ka muidugi
 
annika 27. jaanuar 2004, kl 13.03
Väga hea animatsioon, soovtan samuti kõigile!
Arvi 28. juuni 2021, kl 19.35
Tere.Kas on kusagilt võimalik alla laadida Jääaeg 1?Torrentis on olemas 4 seeriat + mammuti jõulud aga Jääaeg 1 ei tööta korralikult(ei saa edasi kerida)kõik ülejäänud töötavad hästi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!