Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Praamile minek
 
Hips 20. juuli 2004, kl 12.35
Rääkige, kui vara tuleb enne praami järjekorda minna (et saaks ikka peale) kui broneeringut pole ja on pühapäev (Hiiumaa).
 
Hops 20. juuli 2004, kl 14.03
No vaata igaks juhuks veidi varasem praamiaeg ja mine 30 min enne väljumist kohale. Kui peale ei saa, saad ehk järgmisele. Aga mul pole sellega probleeme olnud, olen ka 10 min varem läinud ja ikka peale saanud.
 
.,., 20. juuli 2004, kl 14.06
Ei saanud küll päris täpselt aru, kas sa hakkad Hiiumaale sõitma või Hiiumaalt mandrile sõitma, aga saarele sõites ei tohiks hullugi olla. Kõige kindlama vastuse saad, kui helistad sadamasse.
 
... 20. juuli 2004, kl 14.09
no Hiiuamaale erilist tungi pole ,aga pool tundi varem võiks ikka kohal olla küll.
saaremaale hoopis teine lugu...
 
lamp 20. juuli 2004, kl 17.59
no ma tulin just pühapäeva hommikul kl poole üheksase praamiga hiiumaalt mandrile ja juba siis oli üle 100 auto järjekorras (lugesin üle). nii et tungi ikka on... tasuks broneerida.
 
lamp 20. juuli 2004, kl 18.00
lisaks veel, et jõudsime 40 min enne praami väljumist sadamasse!
 
naine 20. juuli 2004, kl 18.32
Mina broneeririsin 2 nädalat enne Vormsile sõitu praamile auto- koha ning mind jäeti maha hoolimata mu broneeringust.Hetkel olengi kirjavahetuses Saaremaa Laevakompanii juhtiva inimesega sest palusin nendepoolset arvamust asjast.Iseenesest kurb lugu kuid õnneks kompenseeris Pärnu lahe linnaelu selle ärajäänud perekondliku väljasõidu:)
 
? 21. juuli 2004, kl 08.28
Kas sõidad Rohukülast Heltermaale või Heltermaalt Rohukülla?
 
Hips 21. juuli 2004, kl 10.50
Hiiumaalt mandrile. Kõik bronni kohad täis. Ega ma muidu ei küsiks ju.
 
hiiu inime 21. juuli 2004, kl 15.59
Siis võta kohe hommikul sabas koht sisse.
 
Särtsupraam 16. detsember 2023, kl 00.04
Elektriparvpraam tuleb Kui Kuivastus juhe seinalaadijasse pistetakse, siis kogu saarel pirnid laes hõõguvad ja võbelevad kuigi lihtsam ja märksa rohelisem oleks Virtsu ja Kuivastu vahele tross tõmmata ja las reisijad tõmbavad praami selle abil ühest punktist teise. Sellised projektid ajal kui inimestel kodudes pole elektrit, on häbematus Seni kuni laeva akusid laetakse, pileteid laevale müüakse vaid sularaha eest, kuna arvuti jaoks ei jätku elektrit Lõbus saab olema,kui see parvlaev keset merd seisma peaks jääma või põlema minema nagu Teslad kärssavad Kui põledes põhja läheb siis tursad saavad ümber põleva parsa ujuda hüljeste jaanituli va veealune vulkaan
 
vähe veel 16. detsember 2023, kl 01.34
siin ulle, nüüd see logorröaga kaevab ka teemasid 2004 aastast üles

pagan küll, loo endale teema ja seal lase nagu torust tuleb

mingi pooletoobiste invasioon siin
 
miks sa ahvid mindddd 16. detsember 2023, kl 06.36
ma panin inimesi paika selle eest ,et nad vanasi teemasi üles soojendasid ennem
 
käi õige... 16. detsember 2023, kl 22.28
mida sa kobised siin vana lehm sa eioska ju kirjudadagi
 
kirja oskus pole teema ega relevant 18. detsember 2023, kl 20.10
kirjutan nagu oskan see on internet . saa üle autist
 
vaata ise ennast 18. detsember 2023, kl 20.12
mida sa kobised siin vana lehm sa eioska ju kirjudadagi

eioska ju kirjudadagi

need sõnad ei käi kokku autist.

enne kui irised kuida ma kirjutan siis enne seda kirjuta ise perfektselt taun.

kirjudadagi

ära ütle ,et see on mingi paroodia sa autist :)
 
see on pseudo argument autist 18. detsember 2023, kl 20.12
ära vaheta teemat .
 
relevant elevant 20. detsember 2023, kl 01.06
mõne raamatu võiksid tõesti vahelduseks läbi lugeda. kõik oleme aru saanud, et sa oled psüühilise häirega sant, kes ennast arvuti taga nii paksuks söönud, et tänavale ei suuda minna. see ei õigusta su rumalust ja harimatust ja hoolimatust teiste suhtes. kõigepealt on küsimus su vanematele, kes nägid, et pojuke ülekaalus ja ei seosta end päris maailmaga, siis miks nad sind õigel ajal spetsialisti juurde ei viinud? ilmselt see nõukavanemate hoolimatus, et andis riik lapse, küll riik tast ka inimese teeb. päris elus pole see nii ja nüüd oleks sind siiski paldiski maanteel vaja üle vaadata.
 
tõmba juhe välja seinast ja sust inimene saaaab 20. detsember 2023, kl 07.45
mõne raamatu võiksid tõesti vahelduseks läbi lugeda. kõik oleme aru saanud, et sa oled psüühilise häirega sant, kes ennast arvuti taga nii paksuks söönud, et tänavale ei suuda minna.

ma olen suur lugeja . u mad bro u sound mad :) suht debunkitud teemad autist.


see ei õigusta su rumalust ja harimatust ja hoolimatust teiste suhtes.

jälle need teised. kuule kas sa suudad oma lahinguid kord ise ka võidelda . ilma ,et teiste selja taha ei poeks. mina suudan kusjuures.

kõigepealt on küsimus su vanematele, kes nägid, et pojuke ülekaalus ja ei seosta end päris maailmaga, siis miks nad sind õigel ajal spetsialisti juurde ei viinud? ilmselt see nõukavanemate hoolimatus, et andis riik lapse, küll riik tast ka inimese teeb. päris elus pole see nii ja nüüd oleks sind siiski paldiski maanteel vaja üle vaadata.

surnud debunkitud teemad. ära sina oma lolli pead sellega vaeva musirull :) . sa oled igav realistlik ja autistlik. ma ei soovi selline olla saa üle. ma saan abi olen sest rääkind blablablablalbla soga soga soga mu elu pole su asi ega mõjuta sind sa oled nõuka aja mõtlemise ja sa oled narrow minded autist.
 
aitäh autistttttt et taas tõestasid ,et mul on õigus 20. detsember 2023, kl 07.47
sul ongi 1980nendate aastate piiratud maailma nägemine- must valge hea halb lihtsustatud mõtlemine sa loll
A
U
T
I
S
T

sa pole vaimukas ka ära proovi oma pealkirjadega vaimutseda
 
Paldiski maanteel juba uuritakse asja! 20. detsember 2023, kl 11.00
mõne raamatu võiksid tõesti vahelduseks läbi lugeda. kõik oleme aru saanud, et sa oled psüühilise häirega sant, kes ennast arvuti taga nii paksuks söönud, et tänavale ei suuda minna.

ma olen suur lugeja . u mad bro u sound mad :) suht debunkitud teemad autist.


see ei õigusta su rumalust ja harimatust ja hoolimatust teiste suhtes.

jälle need teised. kuule kas sa suudad oma lahinguid kord ise ka võidelda . ilma ,et teiste selja taha ei poeks. mina suudan kusjuures.

kõigepealt on küsimus su vanematele, kes nägid, et pojuke ülekaalus ja ei seosta end päris maailmaga, siis miks nad sind õigel ajal spetsialisti juurde ei viinud? ilmselt see nõukavanemate hoolimatus, et andis riik lapse, küll riik tast ka inimese teeb. päris elus pole see nii ja nüüd oleks sind siiski paldiski maanteel vaja üle vaadata.

surnud debunkitud teemad. ära sina oma lolli pead sellega vaeva musirull :) . sa oled igav realistlik ja autistlik. ma ei soovi selline olla saa üle. ma saan abi olen sest rääkind blablablablalbla soga soga soga mu elu pole su asi ega mõjuta sind sa oled nõuka aja mõtlemise ja sa oled narrow minded autist.
 
narrow minded 21. detsember 2023, kl 01.47
kui ei soovi selline olla, siis saa üle ja ära soga igalpool, et saad üle, aga tegelikult ei saa ja muu blaa blaa. ja ütle emmele, kes on vist ka vaimse puudega ja ei märka, et pojuke lollakas
ja pekikärakas. et ta vahetaks su menüüd. ilmselt liigsetest süsivesinikest oled veel lollim kui loodus on sind loonud.
 
autist 22. detsember 2023, kl 00.49
Jah mul on tõepoolest hiireaju. Mõtlemivõime on null. Ainult instinktide ajel tegutsengi veel ja needki hääbuvad tasapisi. Vaid sugutung ongi veeel alles jäänud.
 
ja ma arvasin ,et ma teen end maha tundub ,et kusagil on keegi kes end hullemini maha teeb kui mina 22. detsember 2023, kl 15.18
Jah mul on tõepoolest hiireaju. Mõtlemivõime on null. Ainult instinktide ajel tegutsengi veel ja needki hääbuvad tasapisi. Vaid sugutung ongi veeel alles jäänud.

kahju ,et endast nii madalalt arvad :)
 
enesevihkaja eri 22. detsember 2023, kl 15.19
kui ei soovi selline olla, siis saa üle ja ära soga igalpool, et saad üle, aga tegelikult ei saa ja muu blaa blaa. ja ütle emmele, kes on vist ka vaimse puudega ja ei märka, et pojuke lollakas
ja pekikärakas. et ta vahetaks su menüüd. ilmselt liigsetest süsivesinikest oled veel lollim kui loodus on sind loonud.

oi kuida sa vihkad end.

kas keegi pole öelnud ,et sa ei tohiks enda kohta nii halvasti rääkida :)
 
Paldiski maanteel juba uuritakse asja! okei kommentaari varas 22. detsember 2023, kl 15.20
okei ja keegi ei uuri kusagil miskit
 
Miiilits 22. detsember 2023, kl 16.01
See hullunud kodanik Järvamaalt, kes kõiki solvab - tuleb nyyd kiiremas korras kinni püüda! Ekipaažid, läksime!
 
teeskle edasi autist 22. detsember 2023, kl 17.32
See hullunud kodanik Järvamaalt, kes kõiki solvab - tuleb nyyd kiiremas korras kinni püüda! Ekipaažid, läksime!

ei püüa sa miskit kinni. mul pole plaani ei minna vangi ega hullarisse. erinevalt teist ei ole ma miskit valesti teind. olen oma süütust tõestand korra ja mul pole probleemi teha seda 100 korda veel. ma pole ka hullund. ma räägin tõde nagu asi on ja oli ja kummmutan su ja su sõprade valesi. ilmselgelt see ei meeldi sulle ja su sõpradele
 
Miiilits 22. detsember 2023, kl 18.05
Raporteerin - hullunud kodanik kinnipüütud ja pokri pistetud oma tegude üle järele mõtlema. Telefon ja internetivõimslus konfiskeeritud ja keelatud.

P.S. Kui keegi peaks temana esinema, on see “liba” ja võib saada kaasosalise süüdistuse.
 
autist 23. detsember 2023, kl 02.55
Miilitsad olid vist valedel jälgedel kuna mina olen endiselt veel vaba ja toodan foorumisse digirämpsu üha edasi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!