Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
naljakad nimed
 
mingi 20. november 2009, kl 09.59
Anti Viirus ka vä?
 
nimi 20. november 2009, kl 13.03
Mul olid kunagi töökaaslased Muna (naine) ja Vorst(mees)
ja tean naisterahvast nimega Laine Laine.
 
aru ma ei saa 20. november 2009, kl 13.27
Täiskasvanud inimesed ja ilguvad teiste nimede üle? Kuidas võib siia panna inimeste täisnimesid( mul töökaaslane kelle naine Laine Laine) jne. Ja millisele täiskasvanule pakub nalja nimed Heli Kopter ja Anti Viirus. Mul jäid küll sellised naljad lapsepõlve. Tundub, et inimesi keda see teema huvitab on ikka päris palju. Ma ei saa sellistest aru ja andke teada mis koht peaks mulle nalja tegema?
 
krvp 20. november 2009, kl 13.33
Aita-Leida Kuusepuu
 
N. 20. november 2009, kl 14.11
Meil töö juures klient, kelle perekonnanimi on Matsalka (ei ole eestlane) ja päris mitu klienti, kelle nimi on Hui.
 
kodukohast 20. november 2009, kl 14.33
Helge Annus
Õnne Lind
 
täpikesele 21. november 2009, kl 10.42
matemaatika õpiku autor oli jah Nurk, Enn Nurk, kes oli meie mata õps. kui läks nurkade õppimiseks, suvaline nurk oligi n nurk.
 
k. 21. november 2009, kl 18.06
Tean ühtesid kolleegisid kunagi Tropp ja Tölp.
 
rahumäekas 21. november 2009, kl 23.02
Minu teada Margus Lepa tütar on Triinu ehk siis

Lepa, Triinu
 
ma ei tee nalja 22. november 2009, kl 14.53
kõige õudsam nimi vist üldse (ja ma ei tee nalja, see inimene on päriselt olemas, kes sellist nime kannab)

Sale Tutt
 
hulda 22. november 2009, kl 18.59
Virge Viss, kellest sai Naeris, kui abiellus. Nii toredad nimed! Vissis Virge hakkas abielludes naerma.
 
veel 22. november 2009, kl 19.21
Hilja Varem - näitlejanna. Väga äge nimi.
 
. 22. november 2009, kl 19.44
Õnne Lend
 
bluuuz 22. november 2009, kl 19.59
Kuule hulda, Virge Viss on Saaremaalt, Virge Naeris Tallinnast ja hulga noorem! Nii et need on kaks erinevat Virget ikka. Ja Virgel ka veel õde Vika Viss.
 
bluuuz 22. november 2009, kl 20.03
Täiesti reaalsed perenimed Elevant ja Papagoi. Ja veel: mu täditütre klassis istusid ühes pingis Madis Kukk ja Jüri Kana.
 
klassivend 22. november 2009, kl 23.21
Ott Mesikäpp on ka olemas
 
perekond tropp`i sõber 23. november 2009, kl 09.50
mul tuttav perekond nimega tropp.
igasugu ametkondades ja arstiukse taga on tihti olukord kus kui järjekord jõuab minu sõbrani, hõiskab ametnik "ou, tropp, nüüd teie kord". terve ootesaal vahib suu lahti ja võtab tooni aviksemaks nagu kurja õpetaja tunnis :D
sama olevat olnud kui noormees suures supermarketis saalitöötajana töötas. ainuke meesterahvas siis kupatati kõik sõna otseses mõttes rasked tööd talle. nii oligi, et tihti hüüti kaupluse valjuhääldisse, et tropp infoleti/lasteakaupade/külmleti juurde. ja ostlejate imestuseks loivas siis ükn nagua teosammul sinna :D


saarlased panevad nagu kiusu pärast oma lastele Õ tähega nimesid. ka perenimesid on väga palju Õ-ga.
 
pliks 23. november 2009, kl 15.14
Mul on sellised kooliõed:
Kadri Org ja Maarja Mäe-minu mäletamist mööda käisid nad ühes klassis.
 
an. 23. november 2009, kl 20.17
ma tahaks rääkida, aga ei saa. tööga seotud. naera puruks. armas oli.
 
esse 24. november 2009, kl 15.18
TÜ-s annab füüsikat Kalev Tarkpea, kirjutanud ka füüsikaõpiku. On tark tõesti.

Ühes väikeses külas Tartumaal elavad naabrid Rebane, Karu ja Hunt.
 
*** 24. november 2009, kl 19.25
Minu naisearst Õnne Kann.
 
icc 25. november 2009, kl 15.01
Ruut Juur
 
ihh 25. november 2009, kl 18.01
Proua Saale Kobin.

naabrimees on Ivan Mull :))
(venelased ütlevad teatavasti perenime enne ja siis eesnime. Ivan võttis naise perenime abielludes, enne oli tal mingi tüüpiline vene perekonnanimi)
 
...... 25. november 2009, kl 19.43
Tila Tequila
 
b 26. november 2009, kl 00.08
tuttav abiellus, Varblasest sai Vares.
teine juhus- Sale sai abielludes nime Priske.
 
mare 30. november 2009, kl 18.40
Sale Tutt, sai Tutt perekonnanimeks abielludes. Nii, et see ta oma otsus:)
 
naerupall 03. detsember 2009, kl 15.39
Minu lemmikud on pärit kooliajast: eesti keele töövihiku autor Lemme Siil ja prantsuse keele õpiku autor Kallista Kallas.
Ja sõbranna füüsikaprofessor oli ülikoolis Leiger Mättas (häädalda kolmandas vältes!)
 
iug 03. detsember 2009, kl 22.44
naisülemused paarkümmend aastat tagasi: kukk ja kana

kulla mägi

tropp

armas kalli

inna aeg
 
n 04. detsember 2009, kl 19.14
to naerupall

pr. keele õpiku autor oli vast ikka Kallista Kann.

Ühe mehe nimi oli August Kõva. Kutsuti seda meest mulgust pehme.
Teise mehe perenimi oli Pool. Ta ise tegi nalja tutvustamisel: üks kahendik.

Tean naist, kes oli neiuna Sale Asi. Tean ka Lepa triinut ja Laane Liisit. See Laane Liisi on eriti armas.
 
its 04. detsember 2009, kl 23.26
Anti Loodus
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!