Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Roheline Miil
 
sunrise 23. august 2005, kl 01.29
Üle pika aja üks hea filmielamus jälle!
Kuigi lõpp oli nii kurb:(
 
jah 23. august 2005, kl 01.41
ma täna ei vaadanud, aga see on tõesti parim film maailmas.
 
fänn 23. august 2005, kl 03.27
See film on tõesti parim!
http://thegreenmile.warnerbros.com/
 
aga 23. august 2005, kl 07.32
kes need väikesed tüdrukud ära tappis?
 
Mare 23. august 2005, kl 07.59
ma lõpuni ei saanud vaadata. Kes need tüdrukud tappis? Ja see suur mees ikka tapeti ka lõpus ära või? Kas ta ravis veel kellegi terveks?
 
:D 23. august 2005, kl 08.28
Tõesti vapustav film!!!
Olen ammu üritanud kirjeldada oma ideaalmeest, aga no ei suuda kõiki nüansse välja tuua. Vot Tom Hanksi kehastatud vangivalvur Paul oli täpselt SEE, loomus, olek, mõttemaailm....SUPER!!! Kahjuks vist ei ole selliseid mehi, vähemalt pole minu teele neid jäänud, kahjuks:(
 
dziisus 23. august 2005, kl 08.36
nõme on armuda mingisse filmitegelasse, get a life!!!
 
:D dziisusele 23. august 2005, kl 08.39
Ütlesin, et mulle hirmsasti sümpatiseerib selline MEES, aga neid kahjuks pole. Kuigi, kui armukski, mis saellest siis oleks? Omast ajast ja oma hingega:))))
Sa oleks kuidagi pihta saanud kohe? Miks nii äge reaktsioon?
 
:D dziisusele 23. august 2005, kl 08.42
Vihje Sulle Dziisus, pane teema tutvumiskuulutusse ja vaata kuidas naised Sind murdma hakkavad:)))))))))
 
Mare 23. august 2005, kl 08.51
räägime filmist ikka :-D
 
Näkineiu 23. august 2005, kl 09.02
Super film, mitmes kord juba vaadatud. Kas keegi teab, mida kujutab endast Roheline miil-2 ?
 
Luige 23. august 2005, kl 09.11
Tüdrukud vägistas ja tappis Metsik Bill.
 
nännu 23. august 2005, kl 09.23
neegrist oli kahju. tema ju ei tapnud tüdrukuid, ta tahtis ainult nende valu ära võtta :( ja ta kartis pimedat ja äikest ja ta oskas ainult oma nime kirjutada.
 
Sissa 23. august 2005, kl 09.25
Järelikult on liiga suur süda topelt kuritegu, enda ja maailma suhtes:S
 
Triin 23. august 2005, kl 09.35
Vaatasin seda filmi kord talvel, kui seda näidati. Ma olen vist liiga nõrga närvikavaga, peale Delacroix surma ma ainult nutsin ja peale neegri surma ka, magada ei saanud mitu päeva, Delacroix nägu kummitas silme ees.

Ma oleks selle Wetmore võtnud ja teda üliaeglaselt elusalt nülginud.
 
Isolda 23. august 2005, kl 09.39
Peale filmi lõppu mõtlesin just siia selle teema püstitada. Olen seda filmi kunagi näinud, aga ei jõudnud lõpuni vaadata. Eile siis vaatasin ära. Film lõppes, kell oli umbes 1 öösel, heitsin oma juba ammu magava mehe kõrvale ja lihtsalt nutsin maailmavalu välja. Mõtlesin sügavalt järele, mida head või halba olen oma elus korda saatnud. Ja see kõik ajas nutma.
Lisaks sisule oli see film tõeline meistriteos igas mõttes. Näitlejatööd (mitte ainult Tom Hanks) olid super!
 
Donna 23. august 2005, kl 10.17
Mina olen seda filmi kaks korda näinud ja mõlemal korral on ängistus ja rõhuv tunne jäänud. Eile õhtul kohe meelega ei vaadanud, seda enam, et üksi kodus olin - hea film muidu!
 
we have a problem 23. august 2005, kl 10.21
bullshit film, õõnes ja konstruitud. isegi kohustuslik ülimalt eemaletõuvaks kujundatud neg. kangelane ei suutnud pinget tekitada ja liini käima vedada. aga see roheline hernesupp oli ikka ülikõva, mis neegrimüraka suust lendas :P minge arenema, marss!
 
olen näinud 23. august 2005, kl 10.27
Enam ei taha,ei suuda vaadata!
 
ma 23. august 2005, kl 10.52
mina ka olen näinud ja ei suutnud teist korda enam
 
mulle 23. august 2005, kl 10.55
tuli üllatusena, et see film on S. King´i novelli põhjal tehtud.
 
pointless 23. august 2005, kl 11.05
Hea film, aga kas rohkem filme pole, et peab ühte filmi sada korda näitama, siiber.
 
Briccel 23. august 2005, kl 11.24
Hea film Armastusest. Ja ei ühtegi vastikut lahtist otsa ega vastamata jäänud küsimust. Kusjuures selle Percy tegelaskuju ma vaheldumisi vihkasin ja tundsin kaasa... vihkasin ja tundsin kaasa. Jabur, aga selliseid on ka "päriselus" olemas.
Kas see neeger oligi Tema? Keda tuli lüüa risti sest nii oli vaja? Tappa armastusega?
 
aga 23. august 2005, kl 12.15
Ma vaatasin õudukat mtv 3-st hoopis,"Teised" soome pealt ajas mitu korda ikka külmavärinad peale, oli selline teistmoodi film.
Miili olen 2x varem ka näinud juba, hea film.
 
to triin 23. august 2005, kl 13.11
heh et siis pärast delacroix'ja neegri surma nutsid ja ei suutnud magada aga percy nüliks aeglaselt ja elusalt? :D
 
to D; to........... problem 23. august 2005, kl 13.42
Minul on selline mees, kuid leidmine võttis aega. Oleme mõlemad uues abielus teineteisega. Ja need , kes nutavad filme vaadates, saavad kindlasti ilmavalu endast kiiremini välja aetud.Peenetundeline film-see jutt siis to D-le.
Kellegi teise areng on aga vist peetunud tasemel maha ja taha.Tore, et on olemas midagi, mis ka teda rõõmustab...Mis siis, et need arusaamad on nii piskud, et ei mahu isegi pöialpoisi rinnanibule (täna kuulsin sellist muhedat ütlust)
 
Triin 23. august 2005, kl 13.46
Noh, selles mõttes, et neeger ei teinud ju kellelegi halba ja Delacroix minu teada ei piinanud kedagi (lasi maha vist) aga Percy ju konkreetselt piinas ja nautis seda! Loodan, et talle seal hullumajas ananass @!#$ aeti (vihje filmile "väike Nicky")

Ebaõiglane muidugi :) Aga ma olen jube valiv.

Film oli ju suurepärane. Eriti Mr. Jingles filmi lõpus üksinda seal karbi sees...
 
katrin 23. august 2005, kl 14.04
Nõustun "we have a problemiga". Liiga ameerikalik film- liiga palju värve, kubises äraleierdatud klišeedest. Aga nagu näha, sentimentaalsetele inimestele mõjus. Sentimentaalne inimene ongi selline, kes vaheldumisi nutab ilusat stseeni vaadates, aga samas on valmis kedagi nülgima. Tüüpiline esindaja- Hermann Göring
 
Undiin 23. august 2005, kl 14.05
Hea film oli küll. Polegi seda varem kunagi lõpuni näinud, eile õnnestus.

Neid Percy whatevereid on terve ilm täis. Arad inimesed, nii arad, et nende hirm haiseb meetrite taha, aga kui jõud/positsioon kellestki üle käib, siis piinavad mõnuga. Väikesed vastikud libedad silmakirjalikud inimesed, kes ei vääri isegi põlgust.
 
HH 23. august 2005, kl 14.17
Kahjuks pole meil näidatud filmi Th Dreiseri tuntud romaanist "Ameerika tragöödia". Ise olen kunagi Soome TV-st näinud. Tõeliselt vägev.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!