Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Roheline Miil
 
lammas 23. august 2005, kl 14.36
see on ka minu kõige lemmikum film läbi aegade. alati pärast filmi veel tükk aega ei saa nuttu pidama ja ängistus on sees. eile ma spetsiaalselt üldse ei vaadanud seda filmi teist poolt kuna muidu poleks öö otsa magada saanud. kurb ja mõtlemapanev film.
 
mi 23. august 2005, kl 14.50
HH
Ameerika tragöödiat on meil näidatud, aga ilmselt olid sa siis laps või polnud sind veel olemaski, umbes 20 aastat tagasi.
 
jkg 23. august 2005, kl 15.19
eelmisele
20 aastat tagasi, sovjetiajal ei näidatud meil TV-s üldse kap. riikide filme (mis müüdi meile ilma TV-s näitamise õiguseta)
 
sunrise 23. august 2005, kl 15.36
Kahjuks on jah neid Percy suguseid inimesi maailmas liiga palju..Nii julm oli see, kui ta Delacroix´le seal elektritoolil ütles, et tegelikult polegi mingit Hiirelinna olemas:( Ja see oli veel jubedam, et ta seda käsna märjaks ei teinud..

Aga Mr Jingles oli ikka väga maru:)
 
küll 23. august 2005, kl 15.38
Katrin tunneb hästi sentimentaalseid inimesi ja Ameerika elu.Mis talle rõõmu pakub peale sisina-vilina?
 
Undiin 23. august 2005, kl 15.54
sunrise,
kusjuures arvan, et see Hiirelinna illusiooni võtmine Delacroix´lt oli julmem, kui käsna kuivaks jätmine. Sellega võttis ta surmaminejalt lootuse, õndsa usu tema hoolealuse paremasse tulevikku. Füüsiline piin on selle kõrval täpid. Kumb Percyle endale rohkem rõõmu valmistas, sõltub sellest, kui tark/loll Percy parasjagu oli/on.
 
joh 23. august 2005, kl 15.58
Olen seda filmi vaadanud vähemalt kolm korda ja alati ma leian sealt midagi uut ja põnevat. Igakord kisub see film mind pisaraile ja..
Üks tõsiselt hea film.
 
sunrise 23. august 2005, kl 16.06
Sul on täitsa õigus Undiin. Ta ju nii väga lootis ja siis viimasel hetkel võeti talt see see lootus lihtsalt ära..
Ebaõiglane:(
 
Undiin 23. august 2005, kl 16.31
sunrise,
laskudes klišeedesse - elu ongi ebaõiglane.
Sellepärast ei tasu filmi vaadates nutta, seal on hea-halva kontsentratsioon tasakaalust väljas. Elada tuleb päriselt, aeg-ajalt mõeldes, mida me endast väljapoole anname:)
 
iskra 23. august 2005, kl 16.32
Oli hea film jah, kuid oleks võinud olemata olla need müstilised kohad.Lihtsalt oleks võinud näidata neegrionu tervendavat jõudu, need kärbseparved ja helendavad peod olid liialst.Muinasjutuks kisub muidu.
Kuid hea ja liigutav film sest isegi uni ei tükkinud kordagi peale.
 
mi 23. august 2005, kl 16.48
tegelikult tuleb meelde, et Ameerika tragöödia, mis oli umbes 20a tagasi meil eetris, oli läti oma, aga väga hästi tehtud tolle aja kohta
 
Vanarõve D'le 23. august 2005, kl 18.20
mehe ideaal, et jaksas pärast "tervendamiseni" naist hommikuni karata?
 
Merja 23. august 2005, kl 21.46
see on ka minu lemmikfilm läbi aegade..vaatasin juba 4 korda..
 
zzz 24. august 2005, kl 10.38
Percy tuletab mulle kuidagi Martin Helmet meelde
 
Roheräuskaja 15. detsember 2022, kl 17.38
Tjaaa see on ammu teada, et rohelised on maiad välja mõtlema igatsugu normaalse ühiskonna normaalset toimimist häirivaid ideoloogilisi nilbusi. Rohenilbikute tavaline käitumismuster ka Maarjamaal. Sitikaid sööma, seltsimehed rohemarksistid, sitikaid sööma, ütlen, nii tõesti kui ma olen Universumi Vaim ja et oleksite aasta pärast välja surnud ja Darwini auhinna nominentidena üles tähendatud
 
tere teeskleja me kohtume veel 18. detsember 2022, kl 17.11
ma tean ,et sa ei suuda valida parema ja vasaku poole vahel. ma tean ,et sa oled flipfloppija ja teeskleja.
 
viimasele 01. jaanuar 2023, kl 01.18
sa oledki täiega idioot. üldse ei süvene, kuhu maandud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!