Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
soovita head stiilipeo teemat
 
neiu 31. august 2005, kl 11.50
Soovitage midagi tõeliselt lahedat ja originaalset. Omal juba mõned mõtted ka on aga äkki kellelgi parem idee.
Siin mõned enda ideed:
1) "Venepidu"
2) "Playboy secial"
3) "Seks ja vägivald"
4) "70-ndate spordipäev"

Tänud!!!
 
kook 31. august 2005, kl 11.50
tutipidu:)
 
........ 31. august 2005, kl 11.59
Mina soovitaksin teha nõukogude aja teemalise peo, asukohaks näiteks Narva kohvik (kui elad Tallinnas), sinna siis muretseda need söögid-joogid, mis vanasti tavaliselt laual olid ja see õige muusika ka.
 
neiu 31. august 2005, kl 12.00
vot selle venepeo all ma sellist varanti mõtlesingi, et kõik oleks ikka vastavalt ajale.....söök, muusika, riided...

pakkuge veel pakkuge veel..
 
mmm 31. august 2005, kl 12.02
al capone ja tema libud...ma kunagi viibisin sellisel peol ja oli üliküva. laenutatud riided ja puha. Või mehe sünnat pidasime rullnoxide ja nende beibede stiilis:)
 
hannula 31. august 2005, kl 12.10
mulle meeldiks muinasjututegelaste pidu :) aga seda nt korteris paha teha, peaks olema suur ruum.

rullnoxide ja pirxide peol saavad tüüpilised eesti mimmud olla nad ise - st väljakasvanud kollakasplont pea, mingi kole nabapluusike ja string pekirulli kõrvalt paistmas:)
 
oi kui lahe 31. august 2005, kl 12.29
sain siit uusi ideid - korteris ei saa väga palju teha, ag avenepidu on tehtud ja nüüd teeme rullnokad ja beibed:)
aga meil kunagi oli kavas teha daamid ja nende teenindajad. st et naised on üles löödud ja mehed olid meil mõeldud kelneri kostüümi, et teevad kokteile ja toovad pirukaid kandikul ja ühesõnaga täidavad naiste soove (mitte siivutuid siiski, muidu oleks juba hoopis teine teema)
 
hei 31. august 2005, kl 12.58
Mulle meeldis mehhiko, sest toidud, joogid, muusika ja riiteus mega.
 
mina arvan 31. august 2005, kl 12.59
arstid-patsiendid
 
y 31. august 2005, kl 13.43
Meil on olnud kolhoos ja siis madrused ja sadamagirlid. Mõlemad olid väga toredad.
 
suslik 31. august 2005, kl 13.57
"Viru linnud&kalurid"; "Traktoristid ja lehmalüpsjad-talitajad" jne. Ideid võib leida ka ööklubide kodulehtedelt- toimunud ja toimuvad peod.
 
suslik 31. august 2005, kl 13.57
"Viru linnud&kalurid"; "Traktoristid ja lehmalüpsjad-talitajad" jne. Ideid võib leida ka ööklubide kodulehtedelt- toimunud ja toimuvad peod.
 
titt 31. august 2005, kl 13.59
näiteks ;lasteaiapidu,,või pioneerid
 
Mutt 31. august 2005, kl 14.28
Või 30ndate glamuur, või Disco pole surnud. Ka 80ndatega saab ägeda stiilika-tuletage meelde need patšokid ja nahkhiirelõiked ja meeste ruudulised püksid jms. Nunnad ja mungad nt. Robinson ja Reede. Tagasi kiviaega... Ühesõnaga pead tööle.
 
laps 31. august 2005, kl 15.37
Lastepidu oleks küll naljakas :)
 
:) 31. august 2005, kl 15.40
Mutionu pidu. Käisin just ühel sellisel.
 
möku 31. august 2005, kl 16.52
noh, ma olen selline malbem tüüp ise, seega pakuks kasvõi nii lihtsa variandi välja, et mingi värvipidu, nt kõik peavad oranžide riiete ja aksessuaaridega tulema. või siis näiteks ka selline variant, et kõik naised peavad olema kleidis ja suure soenguga ja meestel peavad olema traksid ja kikilips:P

no sellised lihtsad mõtted lihtsalt kodanikult siis seekord 8-)
 
fanta 31. august 2005, kl 17.07
mulle igasugu litside jne teemad üldse ei meeldi, mõni siis tuleb ikka kohale väga labaselt
 
H 31. august 2005, kl 17.31
Hästi tore pidu oli tiivulised, eriti kui üks kogukas meesterahvas saabus peole herilase kostüümis. Aga on veel liblikad, linnud, kiilid jne. Igatahes oli pidu, mis ei unune.
 
jahimiis 31. august 2005, kl 18.03
aluseks võiks võtta ka eesti filmiklassika:mehed ei nuta (emalendur,"neiu" rahvariietega,abielupaar,kellel olid kogu aeg pulmad,jne.);viimne reliikvia;sinna juurde ka temaatilised laulud ja söögid.ideid nii et tapab......
 
Juuli 31. august 2005, kl 18.25
Meil olid kuuekümnendad ja muinasjututegelased, nüüd plaanis bidzaamapidu. Vene peo mõte muidugi väga hea, selle võtamegi ehk järgmiseks.
 
sunshine 31. august 2005, kl 23.22
inglid ja kuradid
 
juubi 01. september 2005, kl 10.32
pentskarite pidu.Umbes 70 aastased mutid ja ätid.See ju meie tulevik prooviks ära sest äkki mõni meist ei jõuagi sinna ikka.vähemalt on üks päev selles vanuses elatud.
Või paadialused.asotsiaalid.
 
hömm 01. september 2005, kl 10.38
Vanadekodu
Ja ükskord oli peo teemaks "soome turist".Väga fun oli,selline heegeldatud murumüts pähe,suur t-särk,midagi retuusilaadset,valged ketsikesed ja mitu kasti õllekest kõrvale:P
 
Sportlane 01. september 2005, kl 11.50
Olümpiaküla!
 
Mutt 01. september 2005, kl 11.56
Just just-eriti Moskva olümpiamängude teemaline. Mina võin purjregati motiividega rätikut laenutada. Vaadake, kes suudab toonaseid T-särke jms nänni välja kaevata.
 
jhfaöhfa 01. september 2005, kl 12.00
Väga hea on olnud Transvestiidid, oioioi seda missivõistlust siis... :) veel oli tore Issanda loomaaed, Valge, Pioneerilaager...
 
kiki 01. september 2005, kl 16.01
Hea teema on litsid ja kupeldajad- sedakorda aga on mehed litsid ja naised kupeldajad.
Lihtsalt super!
 
Merja 01. september 2005, kl 17.29
maffia on ülikõva teema ;)
 
jep 02. september 2005, kl 19.25
olen käinud pensiokate, pioneeride, muinasjututegelaste, röövlite, mehhiko,soovahetuse ja maffiapeol
KÕIK on olnud MEGA- stiilikas ongi kõige tegijam pidu:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!